Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2021.04.03 - 15:30

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DÉCSI NÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAMÁS ATTILA, SZABADOS TIBOR
FC Dabas II.
Szigethalom SC
90'
45'

Gólok

DUHAJ ÁDÁM

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

15'

CIPF DÁVID ZOLTÁN
DUHAJ ÁDÁM

37'

2 - 1

 

FEHÉR ÁDÁM GYÖRGY

40'

3 - 1

 

 

3 - 2

63'

FOLMER KRISZTIÁN ZSOLT
KOVALIK RÓBERT

81'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 19 15 2 2 50 15 35 47 8.7
2 Pereg SE Pereg SE 19 14 2 3 55 23 32 44 9.3
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 19 11 5 3 46 18 28 38 9.3
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 19 11 1 7 49 32 17 34 8.9
5 Bugyi SE Bugyi SE 19 10 4 5 54 34 20 34 8.3
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 19 10 3 6 47 27 20 33 8.9
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 19 10 3 6 44 34 10 33 8.8
8 Üllői SE Üllői SE 19 9 2 8 43 41 2 29 9.1
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 19 7 3 9 31 42 -11 24 8.3
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 6 6 7 34 33 1 24 8.5
11 Albertirsai SE Albertirsai SE 19 6 3 10 30 46 -16 21 8.6
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 5 5 9 34 48 -14 20 8.3
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 19 5 2 12 22 50 -28 17 7.8
14 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 19 4 2 13 26 59 -33 14 7.6
15 Péteri KSK Péteri KSK 19 3 3 13 21 46 -25 12 7.6
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 2 2 15 18 56 -38 8 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 11 8 3 0 15 4 11 27 8 4 2 2 8 5 3 14 19 12 5 2 23 9 14 41
2 Taksony SE II. Pereg SE 10 7 3 0 13 1 12 24 9 4 3 2 11 6 5 15 19 11 6 2 24 7 17 39
3 Taksony SE II. Örkényi SE 9 5 1 3 11 4 7 16 10 6 3 1 14 7 7 21 19 11 4 4 25 11 14 37
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 9 6 3 0 13 2 11 21 10 4 3 3 11 5 6 15 19 10 6 3 24 7 17 36
5 Taksony SE II. Bugyi SE 10 5 3 2 14 10 4 18 9 5 2 2 9 4 5 17 19 10 5 4 23 14 9 35
6 Taksony SE II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 9 7 2 15 9 5 4 0 11 3 8 19 19 9 7 3 20 10 10 34
7 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 10 5 1 4 14 7 7 16 9 5 2 2 13 8 5 17 19 10 3 6 27 15 12 33
8 Taksony SE II. Üllői SE 9 5 2 2 14 7 7 17 10 3 5 2 9 6 3 14 19 8 7 4 23 13 10 31
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 10 4 2 4 10 13 -3 14 9 2 2 5 4 9 -5 8 19 6 4 9 14 22 -8 22
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 4 5 0 9 2 7 17 10 1 1 8 6 15 -9 4 19 5 6 8 15 17 -2 21
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 8 3 2 3 10 6 4 11 11 2 3 6 6 13 -7 9 19 5 5 9 16 19 -3 20
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 9 2 2 5 4 9 -5 8 10 2 3 5 8 14 -6 9 19 4 5 10 12 23 -11 17
13 Taksony SE II. Péteri KSK 9 3 3 3 6 6 0 12 10 0 4 6 2 13 -11 4 19 3 7 9 8 19 -11 16
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 10 2 5 3 8 10 -2 11 9 0 3 6 4 13 -9 3 19 2 8 9 12 23 -11 14
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 10 2 2 6 7 19 -12 8 9 0 2 7 3 23 -20 2 19 2 4 13 10 42 -32 10
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 1 3 5 7 13 -6 6 10 0 1 9 1 20 -19 1 19 1 4 14 8 33 -25 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 9 6 2 1 20 6 14 20 10 9 0 1 30 9 21 27 19 15 2 2 50 15 35 47
2 Taksony SE II. Pereg SE 10 9 0 1 30 10 20 27 9 5 2 2 25 13 12 17 19 14 2 3 55 23 32 44
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 9 6 2 1 25 10 15 20 10 5 3 2 21 8 13 18 19 11 5 3 46 18 28 38
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 10 6 0 4 28 15 13 18 9 5 1 3 21 17 4 16 19 11 1 7 49 32 17 34
5 Taksony SE II. Bugyi SE 10 6 2 2 32 17 15 20 9 4 2 3 22 17 5 14 19 10 4 5 54 34 20 34
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 11 6 2 3 31 17 14 20 8 4 1 3 16 10 6 13 19 10 3 6 47 27 20 33
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 8 5 2 1 25 13 12 17 11 5 1 5 19 21 -2 16 19 10 3 6 44 34 10 33
8 Taksony SE II. Üllői SE 9 5 0 4 20 18 2 15 10 4 2 4 23 23 0 14 19 9 2 8 43 41 2 29
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 6 2 1 18 11 7 20 10 1 1 8 13 31 -18 4 19 7 3 9 31 42 -11 24
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 10 2 3 5 14 19 -5 9 9 4 3 2 20 14 6 15 19 6 6 7 34 33 1 24
11 Taksony SE II. Albertirsai SE 10 5 3 2 20 17 3 18 9 1 0 8 10 29 -19 3 19 6 3 10 30 46 -16 21
12 Taksony SE II. Újhartyán VSE 10 3 2 5 20 27 -7 11 9 2 3 4 14 21 -7 9 19 5 5 9 34 48 -14 20
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 9 3 1 5 12 22 -10 10 10 2 1 7 10 28 -18 7 19 5 2 12 22 50 -28 17
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 10 3 1 6 16 27 -11 10 9 1 1 7 10 32 -22 4 19 4 2 13 26 59 -33 14
15 Taksony SE II. Péteri KSK 9 3 0 6 12 18 -6 9 10 0 3 7 9 28 -19 3 19 3 3 13 21 46 -25 12
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 1 2 6 10 24 -14 5 10 1 0 9 8 32 -24 3 19 2 2 15 18 56 -38 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 3--1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 32 - 30 - 3--3 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 1-2 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3-7 - 22 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 4-0 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1---1 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3--
Pereg SE
6 - 02 - 0-1 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0--3 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 2-3 - 24 - 22 - 1---0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 0-3 - 0
Szigethalom SC
2 - 1-2 - 1-1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0---2 - 40 - 2--0 - 13 - 21 - 1-2 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0-0 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0---1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 3-1 - 2-0 - 41 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 1-3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

Szigethalom SC

2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Halásztelki FC
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Szigethalom SC
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Péteri KSK
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Szigethalom SC
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Tápiószelei SE
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Szigethalom SC
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Pereg SE
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Üllői SE
Szigethalom SC
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Szigethalom SC
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Szigethalom SC
Tárnok KSK
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Szigethalom SC
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Újhartyán VSE
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Szigethalom SC
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Szigethalom SC
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Aranyszarvas SE
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Szigethalom SC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Bugyi SE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Szigethalom SC
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Alsónémedi SE
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Szigethalom SC
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Üllői SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Ráckeve VAFC
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Szigethalom SC
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Taksony SE II.
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Szigethalom SC
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Örkényi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->