Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2021.04.03 - 16:00

Tápiószele, Tápiószelei SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FENYVESI SZABOLCS, FÁBIÁN BALÁZS
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

MAJOROS SZABOLCS

 

0 - 2

26'

KOVÁCS ROLAND

 

0 - 3

30'

MAKRAI LÁSZLÓ GERGELY

 

0 - 4

32'

KOVÁCS ROLAND

 

0 - 5

36'

BALOGH ILLÉS

 

0 - 6

39'

LENDVAI ZALÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 19 15 2 2 50 15 35 47 8.7
2 Pereg SE Pereg SE 19 14 2 3 55 23 32 44 9.3
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 19 11 5 3 46 18 28 38 9.3
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 19 11 1 7 49 32 17 34 8.9
5 Bugyi SE Bugyi SE 19 10 4 5 54 34 20 34 8.3
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 19 10 3 6 47 27 20 33 8.9
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 19 10 3 6 44 34 10 33 8.8
8 Üllői SE Üllői SE 19 9 2 8 43 41 2 29 9.1
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 19 7 3 9 31 42 -11 24 8.3
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 6 6 7 34 33 1 24 8.5
11 Albertirsai SE Albertirsai SE 19 6 3 10 30 46 -16 21 8.6
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 5 5 9 34 48 -14 20 8.3
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 19 5 2 12 22 50 -28 17 7.8
14 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 19 4 2 13 26 59 -33 14 7.6
15 Péteri KSK Péteri KSK 19 3 3 13 21 46 -25 12 7.6
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 2 2 15 18 56 -38 8 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 11 8 3 0 15 4 11 27 8 4 2 2 8 5 3 14 19 12 5 2 23 9 14 41
2 Taksony SE II. Pereg SE 10 7 3 0 13 1 12 24 9 4 3 2 11 6 5 15 19 11 6 2 24 7 17 39
3 Taksony SE II. Örkényi SE 9 5 1 3 11 4 7 16 10 6 3 1 14 7 7 21 19 11 4 4 25 11 14 37
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 9 6 3 0 13 2 11 21 10 4 3 3 11 5 6 15 19 10 6 3 24 7 17 36
5 Taksony SE II. Bugyi SE 10 5 3 2 14 10 4 18 9 5 2 2 9 4 5 17 19 10 5 4 23 14 9 35
6 Taksony SE II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 9 7 2 15 9 5 4 0 11 3 8 19 19 9 7 3 20 10 10 34
7 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 10 5 1 4 14 7 7 16 9 5 2 2 13 8 5 17 19 10 3 6 27 15 12 33
8 Taksony SE II. Üllői SE 9 5 2 2 14 7 7 17 10 3 5 2 9 6 3 14 19 8 7 4 23 13 10 31
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 10 4 2 4 10 13 -3 14 9 2 2 5 4 9 -5 8 19 6 4 9 14 22 -8 22
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 4 5 0 9 2 7 17 10 1 1 8 6 15 -9 4 19 5 6 8 15 17 -2 21
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 8 3 2 3 10 6 4 11 11 2 3 6 6 13 -7 9 19 5 5 9 16 19 -3 20
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 9 2 2 5 4 9 -5 8 10 2 3 5 8 14 -6 9 19 4 5 10 12 23 -11 17
13 Taksony SE II. Péteri KSK 9 3 3 3 6 6 0 12 10 0 4 6 2 13 -11 4 19 3 7 9 8 19 -11 16
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 10 2 5 3 8 10 -2 11 9 0 3 6 4 13 -9 3 19 2 8 9 12 23 -11 14
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 10 2 2 6 7 19 -12 8 9 0 2 7 3 23 -20 2 19 2 4 13 10 42 -32 10
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 1 3 5 7 13 -6 6 10 0 1 9 1 20 -19 1 19 1 4 14 8 33 -25 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 9 6 2 1 20 6 14 20 10 9 0 1 30 9 21 27 19 15 2 2 50 15 35 47
2 Taksony SE II. Pereg SE 10 9 0 1 30 10 20 27 9 5 2 2 25 13 12 17 19 14 2 3 55 23 32 44
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 9 6 2 1 25 10 15 20 10 5 3 2 21 8 13 18 19 11 5 3 46 18 28 38
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 10 6 0 4 28 15 13 18 9 5 1 3 21 17 4 16 19 11 1 7 49 32 17 34
5 Taksony SE II. Bugyi SE 10 6 2 2 32 17 15 20 9 4 2 3 22 17 5 14 19 10 4 5 54 34 20 34
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 11 6 2 3 31 17 14 20 8 4 1 3 16 10 6 13 19 10 3 6 47 27 20 33
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 8 5 2 1 25 13 12 17 11 5 1 5 19 21 -2 16 19 10 3 6 44 34 10 33
8 Taksony SE II. Üllői SE 9 5 0 4 20 18 2 15 10 4 2 4 23 23 0 14 19 9 2 8 43 41 2 29
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 6 2 1 18 11 7 20 10 1 1 8 13 31 -18 4 19 7 3 9 31 42 -11 24
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 10 2 3 5 14 19 -5 9 9 4 3 2 20 14 6 15 19 6 6 7 34 33 1 24
11 Taksony SE II. Albertirsai SE 10 5 3 2 20 17 3 18 9 1 0 8 10 29 -19 3 19 6 3 10 30 46 -16 21
12 Taksony SE II. Újhartyán VSE 10 3 2 5 20 27 -7 11 9 2 3 4 14 21 -7 9 19 5 5 9 34 48 -14 20
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 9 3 1 5 12 22 -10 10 10 2 1 7 10 28 -18 7 19 5 2 12 22 50 -28 17
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 10 3 1 6 16 27 -11 10 9 1 1 7 10 32 -22 4 19 4 2 13 26 59 -33 14
15 Taksony SE II. Péteri KSK 9 3 0 6 12 18 -6 9 10 0 3 7 9 28 -19 3 19 3 3 13 21 46 -25 12
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 1 2 6 10 24 -14 5 10 1 0 9 8 32 -24 3 19 2 2 15 18 56 -38 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 3--1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 32 - 30 - 3--3 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 1-2 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3-7 - 22 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 4-0 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1---1 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3--
Pereg SE
6 - 02 - 0-1 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0--3 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 2-3 - 24 - 22 - 1---0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 0-3 - 0
Szigethalom SC
2 - 1-2 - 1-1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0---2 - 40 - 2--0 - 13 - 21 - 1-2 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0-0 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0---1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 3-1 - 2-0 - 41 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 1-3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Tápiószelei SE

2020. 08. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Újhartyán VSE
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelki FC
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Péteri KSK
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Tápiószelei SE
2020. 10. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószelei SE
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Pereg SE
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2021. 05. 26. 18:00
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tápiószelei SE
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tárnok KSK
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Tápiószelei SE
2021. 04. 21. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 21. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
Tápiószelei SE
Örkényi SE
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tápiószelei SE
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Szigethalom SC
2021. 04. 25. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószelei SE
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószelei SE
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 06. 05. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 06. 05. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Ráckeve VAFC
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Taksony SE II.

Aranyszarvas SE

2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Szigethalom SC
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Aranyszarvas SE
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tárnok KSK
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Aranyszarvas SE
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Taksony SE II.
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple