Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 20. forduló

2021.04.10 - 16:00

Tárnok, Tárnok KSK sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZABOLCSI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERCIK RÓBERT, HABOS GÁBOR
Tárnok KSK
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

KUCSVÁN MARTIN

 

0 - 2

39'

DUHAJ ÁDÁM
VIDA PÉTER

66'

1 - 2

 

 

1 - 3

80'

DANYIS ATTILA

 

1 - 4

94'

KUCSVÁN MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 20 16 2 2 54 15 39 50 8.8
2 Pereg SE Pereg SE 20 15 2 3 58 24 34 47 9.1
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 20 12 5 3 47 18 29 41 9.4
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 20 12 1 7 57 35 22 37 9.3
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 20 11 3 6 51 28 23 36 9.2
6 Bugyi SE Bugyi SE 20 10 4 6 55 36 19 34 8.3
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 20 10 3 7 45 37 8 33 8.5
8 Üllői SE Üllői SE 20 9 2 9 43 45 -2 29 8.7
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 20 8 3 9 33 43 -10 27 8.2
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 20 6 6 8 34 34 0 24 8.2
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 20 6 5 9 37 49 -12 23 8.6
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 20 6 3 11 31 49 -18 21 8.7
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 20 5 2 13 23 54 -31 17 7.7
14 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 20 4 3 13 27 60 -33 15 8
15 Péteri KSK Péteri KSK 20 3 4 13 22 47 -25 13 7.9
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 20 2 2 16 21 64 -43 8 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 11 8 3 0 15 4 11 27 9 5 2 2 10 5 5 17 20 13 5 2 25 9 16 44
2 Taksony SE II. Pereg SE 10 7 3 0 13 1 12 24 10 5 3 2 12 6 6 18 20 12 6 2 25 7 18 42
3 Taksony SE II. Örkényi SE 10 6 1 3 13 4 9 19 10 6 3 1 14 7 7 21 20 12 4 4 27 11 16 40
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 10 7 3 0 14 2 12 24 10 4 3 3 11 5 6 15 20 11 6 3 25 7 18 39
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 10 5 1 4 14 7 7 16 10 6 2 2 16 9 7 20 20 11 3 6 30 16 14 36
6 Taksony SE II. Bugyi SE 10 5 3 2 14 10 4 18 10 5 3 2 10 5 5 18 20 10 6 4 24 15 9 36
7 Taksony SE II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 9 7 2 15 10 5 4 1 11 4 7 19 20 9 7 4 20 11 9 34
8 Taksony SE II. Üllői SE 9 5 2 2 14 7 7 17 11 3 5 3 9 8 1 14 20 8 7 5 23 15 8 31
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 11 5 2 4 12 13 -1 17 9 2 2 5 4 9 -5 8 20 7 4 9 16 22 -6 25
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 10 4 6 0 10 3 7 18 10 1 1 8 6 15 -9 4 20 5 7 8 16 18 -2 22
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 9 3 2 4 10 7 3 11 11 2 3 6 6 13 -7 9 20 5 5 10 16 20 -4 20
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 10 2 2 6 4 11 -7 8 10 2 3 5 8 14 -6 9 20 4 5 11 12 25 -13 17
13 Taksony SE II. Péteri KSK 10 3 4 3 6 6 0 13 10 0 4 6 2 13 -11 4 20 3 8 9 8 19 -11 17
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 10 2 5 3 8 10 -2 11 10 0 3 7 4 15 -11 3 20 2 8 10 12 25 -13 14
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 10 2 2 6 7 19 -12 8 10 0 3 7 3 23 -20 3 20 2 5 13 10 42 -32 11
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 1 3 6 8 16 -8 6 10 0 1 9 1 20 -19 1 20 1 4 15 9 36 -27 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 10 7 2 1 24 6 18 23 10 9 0 1 30 9 21 27 20 16 2 2 54 15 39 50
2 Taksony SE II. Pereg SE 10 9 0 1 30 10 20 27 10 6 2 2 28 14 14 20 20 15 2 3 58 24 34 47
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 10 7 2 1 26 10 16 23 10 5 3 2 21 8 13 18 20 12 5 3 47 18 29 41
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 10 6 0 4 28 15 13 18 10 6 1 3 29 20 9 19 20 12 1 7 57 35 22 37
5 Taksony SE II. FC Dabas II. 11 6 2 3 31 17 14 20 9 5 1 3 20 11 9 16 20 11 3 6 51 28 23 36
6 Taksony SE II. Bugyi SE 10 6 2 2 32 17 15 20 10 4 2 4 23 19 4 14 20 10 4 6 55 36 19 34
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 9 5 2 2 26 16 10 17 11 5 1 5 19 21 -2 16 20 10 3 7 45 37 8 33
8 Taksony SE II. Üllői SE 9 5 0 4 20 18 2 15 11 4 2 5 23 27 -4 14 20 9 2 9 43 45 -2 29
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 10 7 2 1 20 12 8 23 10 1 1 8 13 31 -18 4 20 8 3 9 33 43 -10 27
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 10 2 3 5 14 19 -5 9 10 4 3 3 20 15 5 15 20 6 6 8 34 34 0 24
11 Taksony SE II. Újhartyán VSE 11 4 2 5 23 28 -5 14 9 2 3 4 14 21 -7 9 20 6 5 9 37 49 -12 23
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 10 5 3 2 20 17 3 18 10 1 0 9 11 32 -21 3 20 6 3 11 31 49 -18 21
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 10 3 1 6 13 26 -13 10 10 2 1 7 10 28 -18 7 20 5 2 13 23 54 -31 17
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 10 3 1 6 16 27 -11 10 10 1 2 7 11 33 -22 5 20 4 3 13 27 60 -33 15
15 Taksony SE II. Péteri KSK 10 3 1 6 13 19 -6 10 10 0 3 7 9 28 -19 3 20 3 4 13 22 47 -25 13
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 1 2 7 13 32 -19 5 10 1 0 9 8 32 -24 3 20 2 2 16 21 64 -43 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 3--1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 32 - 30 - 3--3 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3-7 - 22 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 4-0 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3-4 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 0-1 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0--3 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 2-3 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 0-3 - 0
Szigethalom SC
2 - 1-2 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0---2 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 1-2 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0-0 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0---1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 31 - 41 - 2-0 - 41 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 1-3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Tárnok KSK

2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllői SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Újhartyán VSE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Halásztelki FC
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tárnok KSK
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Péteri KSK
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Szigethalom SC
Tárnok KSK
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
Tárnok KSK
Bugyi SE
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tárnok KSK
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tárnok KSK
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Tárnok KSK
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Taksony SE II.
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tárnok KSK
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Szigethalom SC
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tárnok KSK

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->