Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 21. forduló

2021.04.17 - 16:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FENYVESI ARNOLD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS ADRIAN - MARIUS, FICSOR MÁRK
Albertirsai SE
Örkényi SE
90'
45'

Gólok

SZABÓ ÁDÁM

35'

1 - 0

 

 

1 - 1

38'

TÓTH ATTILA

 

1 - 2

45'

TÓTH ANDRÁS

 

1 - 3

48'

TÓTH ATTILA

 

1 - 4

50'

RUPA MÁRK

 

1 - 5

67'

TÓTH ATTILA

 

1 - 6

76'

TÓTH ATTILA

 

1 - 7

84'

RAJZ MIKLÓS FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 21 17 2 2 61 16 45 53 9
2 Pereg SE Pereg SE 21 15 2 4 60 27 33 47 8.8
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 21 13 5 3 50 20 30 44 9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 21 13 1 7 60 36 24 40 9.4
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 21 11 4 6 52 29 23 37 9
6 Bugyi SE Bugyi SE 21 10 5 6 56 37 19 35 8
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 21 10 3 8 46 41 5 33 8.5
8 Üllői SE Üllői SE 21 10 2 9 47 46 1 32 8.6
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 21 9 3 9 34 43 -9 30 8.4
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 21 6 6 9 36 37 -1 24 8.5
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 21 6 5 10 38 52 -14 23 8.4
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 21 6 3 12 32 56 -24 21 8.3
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 21 6 2 13 26 56 -30 20 8.1
14 Péteri KSK Péteri KSK 21 4 4 13 25 49 -24 16 8.1
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 21 4 3 14 27 61 -34 15 7.9
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 21 2 2 17 23 67 -44 8 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 12 9 3 0 16 4 12 30 9 5 2 2 10 5 5 17 21 14 5 2 26 9 17 47
2 Taksony SE II. Örkényi SE 10 6 1 3 13 4 9 19 11 7 3 1 16 8 8 24 21 13 4 4 29 12 17 43
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 10 7 3 0 14 2 12 24 11 5 3 3 12 5 7 18 21 12 6 3 26 7 19 42
4 Taksony SE II. Pereg SE 11 7 3 1 13 2 11 24 10 5 3 2 12 6 6 18 21 12 6 3 25 8 17 42
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 11 6 1 4 17 7 10 19 10 6 2 2 16 9 7 20 21 12 3 6 33 16 17 39
6 Taksony SE II. Bugyi SE 10 5 3 2 14 10 4 18 11 5 3 3 10 6 4 18 21 10 6 5 24 16 8 36
7 Taksony SE II. Alsónémedi SE 11 4 4 3 10 8 2 16 10 5 4 1 11 4 7 19 21 9 8 4 21 12 9 35
8 Taksony SE II. Üllői SE 10 6 2 2 15 7 8 20 11 3 5 3 9 8 1 14 21 9 7 5 24 15 9 34
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 11 5 2 4 12 13 -1 17 10 2 2 6 4 12 -8 8 21 7 4 10 16 25 -9 25
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 10 4 6 0 10 3 7 18 11 1 2 8 6 15 -9 5 21 5 8 8 16 18 -2 23
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 9 3 2 4 10 7 3 11 12 2 3 7 6 14 -8 9 21 5 5 11 16 21 -5 20
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 11 3 2 6 6 12 -6 11 10 2 3 5 8 14 -6 9 21 5 5 11 14 26 -12 20
13 Taksony SE II. Péteri KSK 10 3 4 3 6 6 0 13 11 0 5 6 3 14 -11 5 21 3 9 9 9 20 -11 18
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 11 2 5 4 9 12 -3 11 10 0 3 7 4 15 -11 3 21 2 8 11 13 27 -14 14
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 2 3 6 7 19 -12 9 10 0 3 7 3 23 -20 3 21 2 6 13 10 42 -32 12
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 1 3 6 8 16 -8 6 11 0 1 10 2 22 -20 1 21 1 4 16 10 38 -28 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 10 7 2 1 24 6 18 23 11 10 0 1 37 10 27 30 21 17 2 2 61 16 45 53
2 Taksony SE II. Pereg SE 11 9 0 2 32 13 19 27 10 6 2 2 28 14 14 20 21 15 2 4 60 27 33 47
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 10 7 2 1 26 10 16 23 11 6 3 2 24 10 14 21 21 13 5 3 50 20 30 44
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 11 7 0 4 31 16 15 21 10 6 1 3 29 20 9 19 21 13 1 7 60 36 24 40
5 Taksony SE II. FC Dabas II. 12 6 3 3 32 18 14 21 9 5 1 3 20 11 9 16 21 11 4 6 52 29 23 37
6 Taksony SE II. Bugyi SE 10 6 2 2 32 17 15 20 11 4 3 4 24 20 4 15 21 10 5 6 56 37 19 35
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 9 5 2 2 26 16 10 17 12 5 1 6 20 25 -5 16 21 10 3 8 46 41 5 33
8 Taksony SE II. Üllői SE 10 6 0 4 24 19 5 18 11 4 2 5 23 27 -4 14 21 10 2 9 47 46 1 32
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 10 7 2 1 20 12 8 23 11 2 1 8 14 31 -17 7 21 9 3 9 34 43 -9 30
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 11 2 3 6 16 22 -6 9 10 4 3 3 20 15 5 15 21 6 6 9 36 37 -1 24
11 Taksony SE II. Újhartyán VSE 11 4 2 5 23 28 -5 14 10 2 3 5 15 24 -9 9 21 6 5 10 38 52 -14 23
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 11 5 3 3 21 24 -3 18 10 1 0 9 11 32 -21 3 21 6 3 12 32 56 -24 21
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 11 4 1 6 16 28 -12 13 10 2 1 7 10 28 -18 7 21 6 2 13 26 56 -30 20
14 Taksony SE II. Péteri KSK 10 3 1 6 13 19 -6 10 11 1 3 7 12 30 -18 6 21 4 4 13 25 49 -24 16
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 3 1 7 16 28 -12 10 10 1 2 7 11 33 -22 5 21 4 3 14 27 61 -34 15
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 1 2 7 13 32 -19 5 11 1 0 10 10 35 -25 3 21 2 2 17 23 67 -44 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 32 - 30 - 3-2 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3-7 - 22 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 41 - 10 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3-4 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0--3 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 2-3 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 1-2 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0---2 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 1-2 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0-0 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 31 - 41 - 2-0 - 41 - 02 - 1-3 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 1-3 - 1
Üllői SE
--2 - 5--4 - 11 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Albertirsai SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Albertirsai SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Pereg SE
Albertirsai SE
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Üllői SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Taksony SE II.
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Pereg SE
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE

Örkényi SE

2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkényi SE
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Pereg SE
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Örkényi SE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkényi SE
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkényi SE
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Halásztelki FC
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkényi SE
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Szigethalom SC
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Bugyi SE
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
Tápiószelei SE
Örkényi SE
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkényi SE
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Taksony SE II.
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Újhartyán VSE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Örkényi SE
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Péteri KSK
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Örkényi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple