Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 23. forduló

2021.05.02 - 14:30

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RESCH NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PORKOLÁB FERENC, SOÓS ADRIAN - MARIUS
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
90'
45'

Gólok

RUTTERSCHMID ROBIN

29'

1 - 0

 

RUTTERSCHMID ROBIN

52'

2 - 0

 

CZILI BENCE

68'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 23 19 2 2 66 17 49 59 8.9
2 Pereg SE Pereg SE 23 17 2 4 66 27 39 53 9
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 23 15 5 3 57 22 35 50 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 23 12 5 6 61 37 24 41 8.6
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 23 13 1 9 63 43 20 40 8.9
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 23 12 4 7 57 32 25 40 9.5
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 23 12 3 8 55 44 11 39 8.5
8 Üllői SE Üllői SE 23 10 2 11 49 53 -4 32 8.6
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 23 9 3 11 35 50 -15 29 8.2 (-1 pont)
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 23 8 5 10 45 53 -8 29 9
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 23 7 6 10 38 40 -2 27 8.2
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 23 6 3 14 33 63 -30 21 8
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 23 6 2 15 27 61 -34 20 8
14 Péteri KSK Péteri KSK 23 5 4 14 27 51 -24 19 7.8
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 23 4 3 16 27 67 -40 15 7.6
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 23 3 2 18 27 73 -46 11 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 10 3 0 17 4 13 33 10 5 2 3 10 7 3 17 23 15 5 3 27 11 16 50
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 8 3 1 17 2 15 27 11 6 3 2 13 6 7 21 23 14 6 3 30 8 22 48
3 Taksony SE II. Örkényi SE 11 7 1 3 15 4 11 22 12 7 4 1 16 8 8 25 23 14 5 4 31 12 19 47
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 11 7 4 0 15 3 12 25 12 6 3 3 13 5 8 21 23 13 7 3 28 8 20 46
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 1 4 20 8 12 22 11 6 2 3 16 11 5 20 23 13 3 7 36 19 17 42
6 Taksony SE II. Bugyi SE 11 6 3 2 17 10 7 21 12 6 3 3 11 6 5 21 23 12 6 5 28 16 12 42
7 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 10 9 1 16 11 5 5 1 12 5 7 20 23 9 9 5 22 14 8 36
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 2 3 15 9 6 20 12 3 6 3 10 9 1 15 23 9 8 6 25 18 7 35
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 12 6 2 4 14 13 1 20 11 3 2 6 7 13 -6 11 23 9 4 10 21 26 -5 31
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 10 4 2 4 11 7 4 14 13 2 3 8 7 17 -10 9 23 6 5 12 18 24 -6 23
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 11 4 7 0 11 4 7 19 12 1 2 9 6 19 -13 4 23 5 9 9 17 23 -6 23
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 3 3 6 6 12 -6 12 11 2 3 6 8 16 -8 9 23 5 6 12 14 28 -14 21
13 Taksony SE II. Péteri KSK 11 3 4 4 6 7 -1 13 12 1 5 6 5 14 -9 8 23 4 9 10 11 21 -10 21
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 2 5 5 9 13 -4 11 11 0 3 8 4 16 -12 3 23 2 8 13 13 29 -16 14
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 2 3 6 7 19 -12 9 12 0 3 9 3 27 -24 3 23 2 6 15 10 46 -36 12
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 3 7 11 19 -8 9 11 0 1 10 2 22 -20 1 23 2 4 17 13 41 -28 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 11 8 2 1 27 6 21 26 12 11 0 1 39 11 28 33 23 19 2 2 66 17 49 59
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 10 0 2 37 13 24 30 11 7 2 2 29 14 15 23 23 17 2 4 66 27 39 53
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 11 8 2 1 31 11 20 26 12 7 3 2 26 11 15 24 23 15 5 3 57 22 35 50
4 Taksony SE II. Bugyi SE 11 7 2 2 35 17 18 23 12 5 3 4 26 20 6 18 23 12 5 6 61 37 24 41
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 0 5 34 20 14 21 11 6 1 4 29 23 6 19 23 13 1 9 63 43 20 40
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 7 3 3 35 18 17 24 10 5 1 4 22 14 8 16 23 12 4 7 57 32 25 40
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 10 6 2 2 31 16 15 20 13 6 1 6 24 28 -4 19 23 12 3 8 55 44 11 39
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 0 5 25 21 4 18 12 4 2 6 24 32 -8 14 23 10 2 11 49 53 -4 32
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 11 7 2 2 21 14 7 23 12 2 1 9 14 36 -22 6 23 9 3 11 35 50 -15 29
10 Taksony SE II. Újhartyán VSE 12 5 2 5 26 28 -2 17 11 3 3 5 19 25 -6 12 23 8 5 10 45 53 -8 29
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 2 3 7 16 24 -8 9 11 5 3 3 22 16 6 18 23 7 6 10 38 40 -2 27
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 5 3 4 22 26 -4 18 11 1 0 10 11 37 -26 3 23 6 3 14 33 63 -30 21
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 4 1 7 17 30 -13 13 11 2 1 8 10 31 -21 7 23 6 2 15 27 61 -34 20
14 Taksony SE II. Péteri KSK 11 3 1 7 13 20 -7 10 12 2 3 7 14 31 -17 9 23 5 4 14 27 51 -24 19
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 3 1 7 16 28 -12 10 12 1 2 9 11 39 -28 5 23 4 3 16 27 67 -40 15
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 17 38 -21 8 11 1 0 10 10 35 -25 3 23 3 2 18 27 73 -46 11
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 00 - 20 - 32 - 30 - 3-2 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3-7 - 22 - 43 - 28 - 13 - 0--4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 41 - 10 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0-3 - 04 - 1-5 - 01 - 3-4 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 53 - 40 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0-3 - 2-2 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0-0 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 1-3 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
--2 - 5--4 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

Tápiószelei SE

2020. 08. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Újhartyán VSE
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelki FC
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Péteri KSK
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Tápiószelei SE
2020. 10. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószelei SE
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Pereg SE
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2021. 05. 26. 18:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Tápiószelei SE
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tárnok KSK
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Tápiószelei SE
2021. 04. 21. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 21. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
Tápiószelei SE
Örkényi SE
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tápiószelei SE
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Szigethalom SC
2021. 04. 25. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószelei SE
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószelei SE
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 06. 05. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 06. 05. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Ráckeve VAFC
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Taksony SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->