Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 23. forduló

2021.05.02 - 16:30

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RIZK ANTONIO
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DRÓTÁR PÉTER, RISZ DOMONKOS
Pereg SE
Szigethalom SC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 23 19 2 2 66 17 49 59 8.9
2 Pereg SE Pereg SE 23 17 2 4 66 27 39 53 9
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 23 15 5 3 57 22 35 50 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 23 12 5 6 61 37 24 41 8.6
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 23 13 1 9 63 43 20 40 8.9
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 23 12 4 7 57 32 25 40 9.5
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 23 12 3 8 55 44 11 39 8.5
8 Üllői SE Üllői SE 23 10 2 11 49 53 -4 32 8.6
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 23 9 3 11 35 50 -15 29 8.2 (-1 pont)
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 23 8 5 10 45 53 -8 29 9
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 23 7 6 10 38 40 -2 27 8.2
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 23 6 3 14 33 63 -30 21 8
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 23 6 2 15 27 61 -34 20 8
14 Péteri KSK Péteri KSK 23 5 4 14 27 51 -24 19 7.8
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 23 4 3 16 27 67 -40 15 7.6
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 23 3 2 18 27 73 -46 11 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 10 3 0 17 4 13 33 10 5 2 3 10 7 3 17 23 15 5 3 27 11 16 50
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 8 3 1 17 2 15 27 11 6 3 2 13 6 7 21 23 14 6 3 30 8 22 48
3 Taksony SE II. Örkényi SE 11 7 1 3 15 4 11 22 12 7 4 1 16 8 8 25 23 14 5 4 31 12 19 47
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 11 7 4 0 15 3 12 25 12 6 3 3 13 5 8 21 23 13 7 3 28 8 20 46
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 1 4 20 8 12 22 11 6 2 3 16 11 5 20 23 13 3 7 36 19 17 42
6 Taksony SE II. Bugyi SE 11 6 3 2 17 10 7 21 12 6 3 3 11 6 5 21 23 12 6 5 28 16 12 42
7 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 10 9 1 16 11 5 5 1 12 5 7 20 23 9 9 5 22 14 8 36
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 2 3 15 9 6 20 12 3 6 3 10 9 1 15 23 9 8 6 25 18 7 35
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 12 6 2 4 14 13 1 20 11 3 2 6 7 13 -6 11 23 9 4 10 21 26 -5 31
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 10 4 2 4 11 7 4 14 13 2 3 8 7 17 -10 9 23 6 5 12 18 24 -6 23
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 11 4 7 0 11 4 7 19 12 1 2 9 6 19 -13 4 23 5 9 9 17 23 -6 23
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 3 3 6 6 12 -6 12 11 2 3 6 8 16 -8 9 23 5 6 12 14 28 -14 21
13 Taksony SE II. Péteri KSK 11 3 4 4 6 7 -1 13 12 1 5 6 5 14 -9 8 23 4 9 10 11 21 -10 21
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 2 5 5 9 13 -4 11 11 0 3 8 4 16 -12 3 23 2 8 13 13 29 -16 14
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 2 3 6 7 19 -12 9 12 0 3 9 3 27 -24 3 23 2 6 15 10 46 -36 12
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 3 7 11 19 -8 9 11 0 1 10 2 22 -20 1 23 2 4 17 13 41 -28 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 11 8 2 1 27 6 21 26 12 11 0 1 39 11 28 33 23 19 2 2 66 17 49 59
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 10 0 2 37 13 24 30 11 7 2 2 29 14 15 23 23 17 2 4 66 27 39 53
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 11 8 2 1 31 11 20 26 12 7 3 2 26 11 15 24 23 15 5 3 57 22 35 50
4 Taksony SE II. Bugyi SE 11 7 2 2 35 17 18 23 12 5 3 4 26 20 6 18 23 12 5 6 61 37 24 41
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 0 5 34 20 14 21 11 6 1 4 29 23 6 19 23 13 1 9 63 43 20 40
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 7 3 3 35 18 17 24 10 5 1 4 22 14 8 16 23 12 4 7 57 32 25 40
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 10 6 2 2 31 16 15 20 13 6 1 6 24 28 -4 19 23 12 3 8 55 44 11 39
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 0 5 25 21 4 18 12 4 2 6 24 32 -8 14 23 10 2 11 49 53 -4 32
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 11 7 2 2 21 14 7 23 12 2 1 9 14 36 -22 6 23 9 3 11 35 50 -15 29
10 Taksony SE II. Újhartyán VSE 12 5 2 5 26 28 -2 17 11 3 3 5 19 25 -6 12 23 8 5 10 45 53 -8 29
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 2 3 7 16 24 -8 9 11 5 3 3 22 16 6 18 23 7 6 10 38 40 -2 27
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 5 3 4 22 26 -4 18 11 1 0 10 11 37 -26 3 23 6 3 14 33 63 -30 21
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 4 1 7 17 30 -13 13 11 2 1 8 10 31 -21 7 23 6 2 15 27 61 -34 20
14 Taksony SE II. Péteri KSK 11 3 1 7 13 20 -7 10 12 2 3 7 14 31 -17 9 23 5 4 14 27 51 -24 19
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 3 1 7 16 28 -12 10 12 1 2 9 11 39 -28 5 23 4 3 16 27 67 -40 15
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 17 38 -21 8 11 1 0 10 10 35 -25 3 23 3 2 18 27 73 -46 11
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 00 - 20 - 32 - 30 - 3-2 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3-7 - 22 - 43 - 28 - 13 - 0--4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 41 - 10 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0-3 - 04 - 1-5 - 01 - 3-4 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 53 - 40 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0-3 - 2-2 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0-0 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 1-3 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
--2 - 5--4 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Pereg SE

2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2020. 09. 06. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 06. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Pereg SE
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelki FC
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Pereg SE
2020. 10. 18. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 18. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Pereg SE
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Pereg SE
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Pereg SE
Albertirsai SE
2021. 03. 06. 14:30
Ráckevei sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2021. 05. 19. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 19. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkényi SE
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Pereg SE
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Szigethalom SC
2021. 05. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószelei SE
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Pereg SE
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllői SE
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Pereg SE
2021. 06. 20.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 06. 20.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC

Szigethalom SC

2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Halásztelki FC
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Szigethalom SC
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Péteri KSK
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Szigethalom SC
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Tápiószelei SE
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Szigethalom SC
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Pereg SE
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Üllői SE
Szigethalom SC
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Szigethalom SC
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Szigethalom SC
Tárnok KSK
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Szigethalom SC
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Újhartyán VSE
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Szigethalom SC
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Szigethalom SC
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Aranyszarvas SE
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Szigethalom SC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Bugyi SE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Szigethalom SC
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Alsónémedi SE
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Szigethalom SC
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Üllői SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Ráckeve VAFC
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Szigethalom SC
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Taksony SE II.
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Szigethalom SC
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Örkényi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple