Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 23. forduló

2021.05.01 - 16:30

Ráckeve, Ráckevei sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FODOR CINTIA, BUBLOS OLIVÉR
Ráckeve VAFC
Halásztelki FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

CSÁBI NORBERT
HORVÁTH GÁBOR

15'

1 - 1

 

KENESEI KRISZTIÁN

30'

2 - 1

 

TÓTH ROLAND

44'

3 - 1

 

 

3 - 2

64'

DUDU GBUBEMI KENNY

 

3 - 3

66'

NÁDAS KRISZTIÁN

 

3 - 4

69'

KAIZER JÓZSEF ANTAL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 23 19 2 2 66 17 49 59 8.9
2 Pereg SE Pereg SE 23 17 2 4 66 27 39 53 9
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 23 15 5 3 57 22 35 50 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 23 12 5 6 61 37 24 41 8.6
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 23 13 1 9 63 43 20 40 8.9
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 23 12 4 7 57 32 25 40 9.5
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 23 12 3 8 55 44 11 39 8.5
8 Üllői SE Üllői SE 23 10 2 11 49 53 -4 32 8.6
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 23 9 3 11 35 50 -15 29 8.2 (-1 pont)
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 23 8 5 10 45 53 -8 29 9
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 23 7 6 10 38 40 -2 27 8.2
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 23 6 3 14 33 63 -30 21 8
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 23 6 2 15 27 61 -34 20 8
14 Péteri KSK Péteri KSK 23 5 4 14 27 51 -24 19 7.8
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 23 4 3 16 27 67 -40 15 7.6
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 23 3 2 18 27 73 -46 11 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 10 3 0 17 4 13 33 10 5 2 3 10 7 3 17 23 15 5 3 27 11 16 50
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 8 3 1 17 2 15 27 11 6 3 2 13 6 7 21 23 14 6 3 30 8 22 48
3 Taksony SE II. Örkényi SE 11 7 1 3 15 4 11 22 12 7 4 1 16 8 8 25 23 14 5 4 31 12 19 47
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 11 7 4 0 15 3 12 25 12 6 3 3 13 5 8 21 23 13 7 3 28 8 20 46
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 1 4 20 8 12 22 11 6 2 3 16 11 5 20 23 13 3 7 36 19 17 42
6 Taksony SE II. Bugyi SE 11 6 3 2 17 10 7 21 12 6 3 3 11 6 5 21 23 12 6 5 28 16 12 42
7 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 10 9 1 16 11 5 5 1 12 5 7 20 23 9 9 5 22 14 8 36
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 2 3 15 9 6 20 12 3 6 3 10 9 1 15 23 9 8 6 25 18 7 35
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 12 6 2 4 14 13 1 20 11 3 2 6 7 13 -6 11 23 9 4 10 21 26 -5 31
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 10 4 2 4 11 7 4 14 13 2 3 8 7 17 -10 9 23 6 5 12 18 24 -6 23
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 11 4 7 0 11 4 7 19 12 1 2 9 6 19 -13 4 23 5 9 9 17 23 -6 23
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 3 3 6 6 12 -6 12 11 2 3 6 8 16 -8 9 23 5 6 12 14 28 -14 21
13 Taksony SE II. Péteri KSK 11 3 4 4 6 7 -1 13 12 1 5 6 5 14 -9 8 23 4 9 10 11 21 -10 21
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 2 5 5 9 13 -4 11 11 0 3 8 4 16 -12 3 23 2 8 13 13 29 -16 14
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 2 3 6 7 19 -12 9 12 0 3 9 3 27 -24 3 23 2 6 15 10 46 -36 12
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 3 7 11 19 -8 9 11 0 1 10 2 22 -20 1 23 2 4 17 13 41 -28 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 11 8 2 1 27 6 21 26 12 11 0 1 39 11 28 33 23 19 2 2 66 17 49 59
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 10 0 2 37 13 24 30 11 7 2 2 29 14 15 23 23 17 2 4 66 27 39 53
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 11 8 2 1 31 11 20 26 12 7 3 2 26 11 15 24 23 15 5 3 57 22 35 50
4 Taksony SE II. Bugyi SE 11 7 2 2 35 17 18 23 12 5 3 4 26 20 6 18 23 12 5 6 61 37 24 41
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 0 5 34 20 14 21 11 6 1 4 29 23 6 19 23 13 1 9 63 43 20 40
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 7 3 3 35 18 17 24 10 5 1 4 22 14 8 16 23 12 4 7 57 32 25 40
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 10 6 2 2 31 16 15 20 13 6 1 6 24 28 -4 19 23 12 3 8 55 44 11 39
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 0 5 25 21 4 18 12 4 2 6 24 32 -8 14 23 10 2 11 49 53 -4 32
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 11 7 2 2 21 14 7 23 12 2 1 9 14 36 -22 6 23 9 3 11 35 50 -15 29
10 Taksony SE II. Újhartyán VSE 12 5 2 5 26 28 -2 17 11 3 3 5 19 25 -6 12 23 8 5 10 45 53 -8 29
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 2 3 7 16 24 -8 9 11 5 3 3 22 16 6 18 23 7 6 10 38 40 -2 27
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 5 3 4 22 26 -4 18 11 1 0 10 11 37 -26 3 23 6 3 14 33 63 -30 21
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 4 1 7 17 30 -13 13 11 2 1 8 10 31 -21 7 23 6 2 15 27 61 -34 20
14 Taksony SE II. Péteri KSK 11 3 1 7 13 20 -7 10 12 2 3 7 14 31 -17 9 23 5 4 14 27 51 -24 19
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 11 3 1 7 16 28 -12 10 12 1 2 9 11 39 -28 5 23 4 3 16 27 67 -40 15
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 17 38 -21 8 11 1 0 10 10 35 -25 3 23 3 2 18 27 73 -46 11
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 00 - 20 - 32 - 30 - 3-2 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3-7 - 22 - 43 - 28 - 13 - 0--4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 41 - 10 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0-3 - 04 - 1-5 - 01 - 3-4 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 53 - 40 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0-3 - 2-2 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0-0 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 1-3 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
--2 - 5--4 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Ráckeve VAFC

2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2020. 09. 27. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Örkényi SE
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Ráckeve VAFC
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Aranyszarvas SE
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ráckeve VAFC
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Szigethalom SC
2020. 11. 08. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 26. 18:00
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tápiószelei SE
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 06. 14:30
Ráckevei sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2021. 06. 02.
Ráckevei sportpálya
2021. 06. 02.
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllői SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tárnok KSK
2021. 04. 10. 16:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 04. 10. 16:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 17. 16:00
Ráckevei sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Halásztelki FC
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 15. 17:00
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Ráckeve VAFC
2021. 05. 29. 17:00
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2021. 06. 05. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 06. 05. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Ráckeve VAFC
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2021. 06. 20.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 06. 20.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC

Halásztelki FC

2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Halásztelki FC
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Bugyi SE
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelki FC
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Alsónémedi SE
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelki FC
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Ráckeve VAFC
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Halásztelki FC
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Taksony SE II.
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelki FC
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Halásztelki FC
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Péteri KSK
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Szigethalom SC
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelki FC
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tápiószelei SE
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelki FC
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Pereg SE
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Halásztelki FC
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tárnok KSK
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelki FC
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Újhartyán VSE
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Örkényi SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelki FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple