Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 24. forduló

2021.05.08 - 16:30

Péteri, Péteri sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DIENES TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NEMES DÁVID, KRÓZSER ANDRÁS JÓZSEF
Péteri KSK
Albertirsai SE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 24 20 2 2 68 18 50 62 9.3
2 Pereg SE Pereg SE 24 18 2 4 70 28 42 56 8.8
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 24 15 5 4 57 26 31 50 9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 24 14 1 9 67 43 24 43 8.6
5 Halásztelki FC Halásztelki FC 24 13 3 8 57 45 12 42 8.8
6 Bugyi SE Bugyi SE 24 12 5 7 62 41 21 41 8.3
7 FC Dabas II. FC Dabas II. 24 12 4 8 59 35 24 40 9.5
8 Üllői SE Üllői SE 24 11 2 11 51 54 -3 35 8.5
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 24 9 5 10 48 55 -7 32 9
10 Szigethalom SC Szigethalom SC 24 9 3 12 36 52 -16 29 8.2 (-1 pont)
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 24 7 6 11 38 45 -7 27 8.5
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 24 6 4 14 33 63 -30 22 8.2
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 24 6 2 16 28 63 -35 20 7.8
14 Péteri KSK Péteri KSK 24 5 5 14 27 51 -24 20 8.2
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 24 5 3 16 32 67 -35 18 7.8
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 24 3 2 19 28 75 -47 11 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Pereg SE 12 8 3 1 17 2 15 27 12 7 3 2 15 6 9 24 24 15 6 3 32 8 24 51
2 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 10 3 0 17 4 13 33 11 5 2 4 11 9 2 17 24 15 5 4 28 13 15 50
3 Taksony SE II. Örkényi SE 12 7 1 4 15 5 10 22 12 7 4 1 16 8 8 25 24 14 5 5 31 13 18 47
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 12 7 4 1 15 5 10 25 12 6 3 3 13 5 8 21 24 13 7 4 28 10 18 46
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 1 4 20 8 12 22 12 7 2 3 18 11 7 23 24 14 3 7 38 19 19 45
6 Taksony SE II. Bugyi SE 12 6 3 3 17 12 5 21 12 6 3 3 11 6 5 21 24 12 6 6 28 18 10 42
7 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 2 3 15 9 6 20 13 3 7 3 10 9 1 16 24 9 9 6 25 18 7 36
8 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 10 9 1 16 12 5 5 2 12 7 5 20 24 9 9 6 22 16 6 36
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 13 7 2 4 16 14 2 23 11 3 2 6 7 13 -6 11 24 10 4 10 23 27 -4 34
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 11 5 2 4 12 7 5 17 13 2 3 8 7 17 -10 9 24 7 5 12 19 24 -5 26
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 12 4 8 0 11 4 7 20 12 1 2 9 6 19 -13 4 24 5 10 9 17 23 -6 24
12 Taksony SE II. Péteri KSK 12 3 5 4 6 7 -1 14 12 1 5 6 5 14 -9 8 24 4 10 10 11 21 -10 22
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 3 3 6 6 12 -6 12 12 2 3 7 8 17 -9 9 24 5 6 13 14 29 -15 21
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 12 3 3 6 9 19 -10 12 12 0 3 9 3 27 -24 3 24 3 6 15 12 46 -34 15
15 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 2 5 5 9 13 -4 11 12 0 4 8 4 16 -12 4 24 2 9 13 13 29 -16 15
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 3 7 11 19 -8 9 12 1 1 10 3 22 -19 4 24 3 4 17 14 41 -27 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 12 9 2 1 29 7 22 29 12 11 0 1 39 11 28 33 24 20 2 2 68 18 50 62
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 10 0 2 37 13 24 30 12 8 2 2 33 15 18 26 24 18 2 4 70 28 42 56
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 12 8 2 2 31 15 16 26 12 7 3 2 26 11 15 24 24 15 5 4 57 26 31 50
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 0 5 34 20 14 21 12 7 1 4 33 23 10 22 24 14 1 9 67 43 24 43
5 Taksony SE II. Halásztelki FC 11 7 2 2 33 17 16 23 13 6 1 6 24 28 -4 19 24 13 3 8 57 45 12 42
6 Taksony SE II. Bugyi SE 12 7 2 3 36 21 15 23 12 5 3 4 26 20 6 18 24 12 5 7 62 41 21 41
7 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 7 3 3 35 18 17 24 11 5 1 5 24 17 7 16 24 12 4 8 59 35 24 40
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 0 5 25 21 4 18 13 5 2 6 26 33 -7 17 24 11 2 11 51 54 -3 35
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 13 6 2 5 29 30 -1 20 11 3 3 5 19 25 -6 12 24 9 5 10 48 55 -7 32
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 12 7 2 3 22 16 6 23 12 2 1 9 14 36 -22 6 24 9 3 12 36 52 -16 29
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 2 3 7 16 24 -8 9 12 5 3 4 22 21 1 18 24 7 6 11 38 45 -7 27
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 5 3 4 22 26 -4 18 12 1 1 10 11 37 -26 4 24 6 4 14 33 63 -30 22
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 4 1 7 17 30 -13 13 12 2 1 9 11 33 -22 7 24 6 2 16 28 63 -35 20
14 Taksony SE II. Péteri KSK 12 3 2 7 13 20 -7 11 12 2 3 7 14 31 -17 9 24 5 5 14 27 51 -24 20
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 12 4 1 7 21 28 -7 13 12 1 2 9 11 39 -28 5 24 5 3 16 32 67 -35 18
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 17 38 -21 8 12 1 0 11 11 37 -26 3 24 3 2 19 28 75 -47 11
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 00 - 20 - 32 - 30 - 3-2 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 00 - 42 - 0-3 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 31 - 47 - 22 - 43 - 28 - 13 - 0--4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 41 - 10 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 02 - 1-2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0-3 - 04 - 12 - 15 - 01 - 3-4 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
0 - 00 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 53 - 40 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 11 - 2
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0-3 - 2-2 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 05 - 00 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 1-3 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 43 - 22 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
--2 - 5--4 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Péteri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Péteri KSK
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Péteri KSK
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ráckeve VAFC
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Péteri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkényi SE
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Péteri KSK
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Szigethalom SC
2021. 05. 18. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 18. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2021. 05. 15. 17:00
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Péteri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Péteri KSK
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelki FC

Albertirsai SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Albertirsai SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Pereg SE
Albertirsai SE
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Üllői SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Taksony SE II.
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Pereg SE
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple