Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 24. forduló

2021.05.09 - 16:30

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NEMES DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FENYVESI SZABOLCS, GYIKÓ TAMÁS
Örkényi SE
Taksony SE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

44'

IVÁNYI ÁRON
KLEINHEISEL PÁL

61'

1 - 1

 

TÓTH ATTILA

77'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 24 20 2 2 68 18 50 62 9.3
2 Pereg SE Pereg SE 24 18 2 4 70 28 42 56 8.8
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 24 15 5 4 57 26 31 50 9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 24 14 1 9 67 43 24 43 8.6
5 Halásztelki FC Halásztelki FC 24 13 3 8 57 45 12 42 8.8
6 Bugyi SE Bugyi SE 24 12 5 7 62 41 21 41 8.3
7 FC Dabas II. FC Dabas II. 24 12 4 8 59 35 24 40 9.5
8 Üllői SE Üllői SE 24 11 2 11 51 54 -3 35 8.5
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 24 9 5 10 48 55 -7 32 9
10 Szigethalom SC Szigethalom SC 24 9 3 12 36 52 -16 29 8.2 (-1 pont)
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 24 7 6 11 38 45 -7 27 8.5
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 24 6 4 14 33 63 -30 22 8.2
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 24 6 2 16 28 63 -35 20 7.8
14 Péteri KSK Péteri KSK 24 5 5 14 27 51 -24 20 8.2
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 24 5 3 16 32 67 -35 18 7.8
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 24 3 2 19 28 75 -47 11 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Pereg SE 12 8 3 1 17 2 15 27 12 7 3 2 15 6 9 24 24 15 6 3 32 8 24 51
2 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 10 3 0 17 4 13 33 11 5 2 4 11 9 2 17 24 15 5 4 28 13 15 50
3 Taksony SE II. Örkényi SE 12 7 1 4 15 5 10 22 12 7 4 1 16 8 8 25 24 14 5 5 31 13 18 47
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 12 7 4 1 15 5 10 25 12 6 3 3 13 5 8 21 24 13 7 4 28 10 18 46
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 1 4 20 8 12 22 12 7 2 3 18 11 7 23 24 14 3 7 38 19 19 45
6 Taksony SE II. Bugyi SE 12 6 3 3 17 12 5 21 12 6 3 3 11 6 5 21 24 12 6 6 28 18 10 42
7 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 2 3 15 9 6 20 13 3 7 3 10 9 1 16 24 9 9 6 25 18 7 36
8 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 10 9 1 16 12 5 5 2 12 7 5 20 24 9 9 6 22 16 6 36
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 13 7 2 4 16 14 2 23 11 3 2 6 7 13 -6 11 24 10 4 10 23 27 -4 34
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 11 5 2 4 12 7 5 17 13 2 3 8 7 17 -10 9 24 7 5 12 19 24 -5 26
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 12 4 8 0 11 4 7 20 12 1 2 9 6 19 -13 4 24 5 10 9 17 23 -6 24
12 Taksony SE II. Péteri KSK 12 3 5 4 6 7 -1 14 12 1 5 6 5 14 -9 8 24 4 10 10 11 21 -10 22
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 3 3 6 6 12 -6 12 12 2 3 7 8 17 -9 9 24 5 6 13 14 29 -15 21
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 12 3 3 6 9 19 -10 12 12 0 3 9 3 27 -24 3 24 3 6 15 12 46 -34 15
15 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 2 5 5 9 13 -4 11 12 0 4 8 4 16 -12 4 24 2 9 13 13 29 -16 15
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 3 7 11 19 -8 9 12 1 1 10 3 22 -19 4 24 3 4 17 14 41 -27 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 12 9 2 1 29 7 22 29 12 11 0 1 39 11 28 33 24 20 2 2 68 18 50 62
2 Taksony SE II. Pereg SE 12 10 0 2 37 13 24 30 12 8 2 2 33 15 18 26 24 18 2 4 70 28 42 56
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 12 8 2 2 31 15 16 26 12 7 3 2 26 11 15 24 24 15 5 4 57 26 31 50
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 12 7 0 5 34 20 14 21 12 7 1 4 33 23 10 22 24 14 1 9 67 43 24 43
5 Taksony SE II. Halásztelki FC 11 7 2 2 33 17 16 23 13 6 1 6 24 28 -4 19 24 13 3 8 57 45 12 42
6 Taksony SE II. Bugyi SE 12 7 2 3 36 21 15 23 12 5 3 4 26 20 6 18 24 12 5 7 62 41 21 41
7 Taksony SE II. FC Dabas II. 13 7 3 3 35 18 17 24 11 5 1 5 24 17 7 16 24 12 4 8 59 35 24 40
8 Taksony SE II. Üllői SE 11 6 0 5 25 21 4 18 13 5 2 6 26 33 -7 17 24 11 2 11 51 54 -3 35
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 13 6 2 5 29 30 -1 20 11 3 3 5 19 25 -6 12 24 9 5 10 48 55 -7 32
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 12 7 2 3 22 16 6 23 12 2 1 9 14 36 -22 6 24 9 3 12 36 52 -16 29
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 2 3 7 16 24 -8 9 12 5 3 4 22 21 1 18 24 7 6 11 38 45 -7 27
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 12 5 3 4 22 26 -4 18 12 1 1 10 11 37 -26 4 24 6 4 14 33 63 -30 22
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 12 4 1 7 17 30 -13 13 12 2 1 9 11 33 -22 7 24 6 2 16 28 63 -35 20
14 Taksony SE II. Péteri KSK 12 3 2 7 13 20 -7 11 12 2 3 7 14 31 -17 9 24 5 5 14 27 51 -24 20
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 12 4 1 7 21 28 -7 13 12 1 2 9 11 39 -28 5 24 5 3 16 32 67 -35 18
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 17 38 -21 8 12 1 0 11 11 37 -26 3 24 3 2 19 28 75 -47 11
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 2-1 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 00 - 20 - 32 - 30 - 3-2 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 00 - 42 - 0-3 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 31 - 47 - 22 - 43 - 28 - 13 - 0--4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 41 - 10 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 02 - 1-2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0-3 - 04 - 12 - 15 - 01 - 3-4 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
0 - 00 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 53 - 40 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 11 - 2
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0-3 - 2-2 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 05 - 00 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 1-3 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 43 - 22 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
--2 - 5--4 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Örkényi SE

2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkényi SE
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Pereg SE
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Örkényi SE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkényi SE
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkényi SE
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Halásztelki FC
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkényi SE
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Szigethalom SC
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Bugyi SE
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
Tápiószelei SE
Örkényi SE
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkényi SE
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Taksony SE II.
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Újhartyán VSE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Örkényi SE
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Péteri KSK
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Örkényi SE

Taksony SE II.

2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Taksony SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Albertirsai SE
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 11. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkényi SE
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Taksony SE II.
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Szigethalom SC
2021. 02. 28. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Tápiószelei SE
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllői SE
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Taksony SE II.
2021. 04. 10. 16:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 04. 10. 16:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Taksony SE II.
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 01. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Taksony SE II.
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelki FC
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Taksony SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Péteri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Taksony SE II.
2021. 06. 12. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Taksony SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple