Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 25. forduló

2021.05.16 - 17:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FUTÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS ADRIAN - MARIUS, GYIKÓ TAMÁS
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

LUKASIK DÁNIEL PATRIK

9'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 25 21 2 2 69 18 51 65 9.3
2 Pereg SE Pereg SE 25 19 2 4 82 29 53 59 9.1
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 25 16 5 4 60 26 34 53 9.2
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 25 15 1 9 75 46 29 46 8.8
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 25 13 4 8 60 35 25 43 9.7
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 25 13 3 9 57 46 11 42 9.1
7 Bugyi SE Bugyi SE 25 12 6 7 65 44 21 42 8.2
8 Üllői SE Üllői SE 25 11 3 11 54 57 -3 36 8.4
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 25 9 5 11 48 56 -8 32 8.6
10 Szigethalom SC Szigethalom SC 25 9 3 13 37 55 -18 29 8.4 (-1 pont)
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 25 7 6 12 38 46 -8 27 8.4
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 25 7 4 14 36 64 -28 25 8.2
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 25 6 2 17 28 66 -38 20 7.6
14 Péteri KSK Péteri KSK 25 5 5 15 30 59 -29 20 8
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 25 5 3 17 33 79 -46 18 7.6
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 25 4 2 19 29 75 -46 14 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Pereg SE 13 9 3 1 27 3 24 30 12 7 3 2 15 6 9 24 25 16 6 3 42 9 33 54
2 Taksony SE II. FC Dabas II. 14 11 3 0 18 4 14 36 11 5 2 4 11 9 2 17 25 16 5 4 29 13 16 53
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 12 7 4 1 15 5 10 25 13 7 3 3 15 5 10 24 25 14 7 4 30 10 20 49
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 13 8 1 4 23 9 14 25 12 7 2 3 18 11 7 23 25 15 3 7 41 20 21 48
5 Taksony SE II. Örkényi SE 13 7 2 4 15 5 10 23 12 7 4 1 16 8 8 25 25 14 6 5 31 13 18 48
6 Taksony SE II. Bugyi SE 12 6 3 3 17 12 5 21 13 6 3 4 12 8 4 21 25 12 6 7 29 20 9 42
7 Taksony SE II. Üllői SE 12 7 2 3 17 10 7 23 13 3 7 3 10 9 1 16 25 10 9 6 27 19 8 39
8 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 10 9 1 16 13 5 5 3 12 8 4 20 25 9 9 7 22 17 5 36
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 13 7 2 4 16 14 2 23 12 3 3 6 7 13 -6 12 25 10 5 10 23 27 -4 35
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 12 4 8 0 11 4 7 20 13 2 2 9 7 19 -12 7 25 6 10 9 18 23 -5 27
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 11 5 2 4 12 7 5 17 14 2 3 9 7 18 -11 9 25 7 5 13 19 25 -6 26
12 Taksony SE II. Péteri KSK 12 3 5 4 6 7 -1 14 13 1 5 7 6 17 -11 8 25 4 10 11 12 24 -12 22
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 13 3 3 7 6 14 -8 12 12 2 3 7 8 17 -9 9 25 5 6 14 14 31 -17 21
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 13 3 3 7 12 19 -7 12 12 1 1 10 3 22 -19 4 25 4 4 17 15 41 -26 16
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 12 3 3 6 9 19 -10 12 13 0 3 10 4 37 -33 3 25 3 6 16 13 56 -43 15
16 Taksony SE II. Albertirsai SE 13 2 5 6 9 14 -5 11 12 0 4 8 4 16 -12 4 25 2 9 14 13 30 -17 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 13 10 2 1 30 7 23 32 12 11 0 1 39 11 28 33 25 21 2 2 69 18 51 65
2 Taksony SE II. Pereg SE 13 11 0 2 49 14 35 33 12 8 2 2 33 15 18 26 25 19 2 4 82 29 53 59
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 12 8 2 2 31 15 16 26 13 8 3 2 29 11 18 27 25 16 5 4 60 26 34 53
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 13 8 0 5 42 23 19 24 12 7 1 4 33 23 10 22 25 15 1 9 75 46 29 46
5 Taksony SE II. FC Dabas II. 14 8 3 3 36 18 18 27 11 5 1 5 24 17 7 16 25 13 4 8 60 35 25 43
6 Taksony SE II. Halásztelki FC 11 7 2 2 33 17 16 23 14 6 1 7 24 29 -5 19 25 13 3 9 57 46 11 42
7 Taksony SE II. Bugyi SE 12 7 2 3 36 21 15 23 13 5 4 4 29 23 6 19 25 12 6 7 65 44 21 42
8 Taksony SE II. Üllői SE 12 6 1 5 28 24 4 19 13 5 2 6 26 33 -7 17 25 11 3 11 54 57 -3 36
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 13 6 2 5 29 30 -1 20 12 3 3 6 19 26 -7 12 25 9 5 11 48 56 -8 32
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 12 7 2 3 22 16 6 23 13 2 1 10 15 39 -24 6 25 9 3 13 37 55 -18 29
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 12 2 3 7 16 24 -8 9 13 5 3 5 22 22 0 18 25 7 6 12 38 46 -8 27
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 13 6 3 4 25 27 -2 21 12 1 1 10 11 37 -26 4 25 7 4 14 36 64 -28 25
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 13 4 1 8 17 33 -16 13 12 2 1 9 11 33 -22 7 25 6 2 17 28 66 -38 20
14 Taksony SE II. Péteri KSK 12 3 2 7 13 20 -7 11 13 2 3 8 17 39 -22 9 25 5 5 15 30 59 -29 20
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 12 4 1 7 21 28 -7 13 13 1 2 10 12 51 -39 5 25 5 3 17 33 79 -46 18
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 13 3 2 8 18 38 -20 11 12 1 0 11 11 37 -26 3 25 4 2 19 29 75 -46 14
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 23 - 11 - 0-1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 00 - 20 - 32 - 30 - 3-2 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 00 - 42 - 0-3 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 31 - 47 - 22 - 43 - 28 - 13 - 0--4 - 2
FC Dabas II.
4 - 01 - 01 - 41 - 10 - 11 - 3-7 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 3-3 - 1--1 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 02 - 1-2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0-3 - 04 - 12 - 15 - 01 - 31 - 04 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 112 - 12 - 15 - 1-
Péteri KSK
0 - 00 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 1--0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 53 - 40 - 21 - 48 - 36 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 11 - 2
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0-3 - 21 - 02 - 40 - 2-3 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 05 - 00 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 40 - 30 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 1-3 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 3-2 - 43 - 22 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
--2 - 53 - 3-4 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

Alsónémedi SE

2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Alsónémedi SE
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Szigethalom SC
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószelei SE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelki FC
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Alsónémedi SE
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Pereg SE
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tárnok KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->