Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 27. forduló

2021.05.29 - 17:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOVÁCS BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESCH NORBERT, MOLNÁR-SÁSKA ZSÓFIA ESZTER
FC Dabas II.
Pereg SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

VÁCZI DÁNIEL LAJOS

 

0 - 2

31'

KURUCZ TAMÁS

 

0 - 3

55'

KURUCZ TAMÁS
DUHAJ ÁDÁM

83'

1 - 3

 

CZILI BENCE

88'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 27 21 3 3 72 22 50 66 9
2 Pereg SE Pereg SE 27 21 2 4 88 31 57 65 9.1
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 27 18 5 4 68 27 41 59 9.4
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 27 16 1 10 80 51 29 49 8.7
5 Halásztelki FC Halásztelki FC 27 14 4 9 63 51 12 46 8.9
6 Bugyi SE Bugyi SE 27 13 6 8 73 48 25 45 8.2
7 FC Dabas II. FC Dabas II. 27 13 5 9 63 39 24 44 9
8 Üllői SE Üllői SE 27 12 3 12 58 64 -6 39 8.7
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 27 9 6 12 52 61 -9 33 8.3
10 Szigethalom SC Szigethalom SC 27 10 3 14 40 58 -18 32 8.4 (-1 pont)
11 Albertirsai SE Albertirsai SE 27 8 4 15 38 71 -33 28 8.4
12 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 27 7 6 14 39 51 -12 27 8.1
13 Péteri KSK Péteri KSK 27 7 5 15 33 59 -26 26 8.6
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 27 7 2 18 30 67 -37 23 7.8
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 27 6 3 18 40 83 -43 21 7.7
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 27 4 2 21 29 83 -54 14 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Pereg SE 13 9 3 1 27 3 24 30 14 8 4 2 16 6 10 28 27 17 7 3 43 9 34 58
2 Taksony SE II. FC Dabas II. 15 11 3 1 18 5 13 36 12 6 2 4 12 9 3 20 27 17 5 5 30 14 16 56
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 13 8 4 1 18 5 13 28 14 8 3 3 17 5 12 27 27 16 7 4 35 10 25 55
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 14 9 1 4 25 10 15 28 13 7 2 4 18 12 6 23 27 16 3 8 43 22 21 51
5 Taksony SE II. Örkényi SE 14 7 2 5 15 6 9 23 13 7 4 2 16 10 6 25 27 14 6 7 31 16 15 48
6 Taksony SE II. Bugyi SE 13 7 3 3 18 12 6 24 14 6 3 5 13 10 3 21 27 13 6 8 31 22 9 45
7 Taksony SE II. Üllői SE 13 7 3 3 17 10 7 24 14 3 7 4 10 11 -1 16 27 10 10 7 27 21 6 40
8 Taksony SE II. Alsónémedi SE 13 4 5 4 10 9 1 17 14 5 6 3 12 8 4 21 27 9 11 7 22 17 5 38
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 14 7 2 5 16 16 0 23 13 3 3 7 7 16 -9 12 27 10 5 12 23 32 -9 35
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 13 7 2 4 17 7 10 23 14 2 3 9 7 18 -11 9 27 9 5 13 24 25 -1 32
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 13 5 8 0 12 4 8 23 14 2 2 10 7 20 -13 7 27 7 10 10 19 24 -5 30
12 Taksony SE II. Péteri KSK 13 4 5 4 7 7 0 17 14 1 6 7 6 17 -11 9 27 5 11 11 13 24 -11 26
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 14 4 3 7 7 14 -7 15 13 2 3 8 8 18 -10 9 27 6 6 15 15 32 -17 24
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 13 4 3 6 11 19 -8 15 14 0 3 11 4 39 -35 3 27 4 6 17 15 58 -43 18
15 Taksony SE II. Albertirsai SE 14 3 5 6 11 14 -3 14 13 0 4 9 4 17 -13 4 27 3 9 15 15 31 -16 18
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 14 3 4 7 12 19 -7 13 13 1 1 11 3 25 -22 4 27 4 5 18 15 44 -29 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 14 10 3 1 31 8 23 33 13 11 0 2 41 14 27 33 27 21 3 3 72 22 50 66
2 Taksony SE II. Pereg SE 13 11 0 2 49 14 35 33 14 10 2 2 39 17 22 32 27 21 2 4 88 31 57 65
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 13 9 2 2 37 15 22 29 14 9 3 2 31 12 19 30 27 18 5 4 68 27 41 59
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 14 9 0 5 46 25 21 27 13 7 1 5 34 26 8 22 27 16 1 10 80 51 29 49
5 Taksony SE II. Halásztelki FC 13 8 3 2 39 22 17 27 14 6 1 7 24 29 -5 19 27 14 4 9 63 51 12 46
6 Taksony SE II. Bugyi SE 13 8 2 3 42 21 21 26 14 5 4 5 31 27 4 19 27 13 6 8 73 48 25 45
7 Taksony SE II. FC Dabas II. 15 8 3 4 38 21 17 27 12 5 2 5 25 18 7 17 27 13 5 9 63 39 24 44
8 Taksony SE II. Üllői SE 13 7 1 5 30 25 5 22 14 5 2 7 28 39 -11 17 27 12 3 12 58 64 -6 39
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 14 6 2 6 30 32 -2 20 13 3 4 6 22 29 -7 13 27 9 6 12 52 61 -9 33
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 13 8 2 3 25 17 8 26 14 2 1 11 15 41 -26 6 27 10 3 14 40 58 -18 32
11 Taksony SE II. Albertirsai SE 14 7 3 4 27 28 -1 24 13 1 1 11 11 43 -32 4 27 8 4 15 38 71 -33 28
12 Taksony SE II. Alsónémedi SE 13 2 3 8 16 27 -11 9 14 5 3 6 23 24 -1 18 27 7 6 14 39 51 -12 27
13 Taksony SE II. Péteri KSK 13 4 2 7 14 20 -6 14 14 3 3 8 19 39 -20 12 27 7 5 15 33 59 -26 26
14 Taksony SE II. Tárnok KSK 14 5 1 8 19 33 -14 16 13 2 1 10 11 34 -23 7 27 7 2 18 30 67 -37 23
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 13 5 1 7 27 30 -3 16 14 1 2 11 13 53 -40 5 27 6 3 18 40 83 -43 21
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 14 3 2 9 18 40 -22 11 13 1 0 12 11 43 -32 3 27 4 2 21 29 83 -54 14
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 7-1 - 01 - 23 - 11 - 02 - 11 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 00 - 20 - 32 - 30 - 30 - 32 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 0-3 - 40 - 00 - 42 - 06 - 03 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
6 - 03 - 11 - 13 - 01 - 10 - 31 - 47 - 22 - 43 - 28 - 13 - 0--4 - 2
FC Dabas II.
4 - 01 - 01 - 41 - 10 - 11 - 32 - 37 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 3-3 - 1-3 - 21 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 02 - 13 - 32 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 01 - 13 - 01 - 0-3 - 04 - 12 - 15 - 01 - 31 - 04 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 112 - 12 - 15 - 1-
Péteri KSK
0 - 00 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 11 - 0-0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 14 - 22 - 53 - 40 - 21 - 48 - 36 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 23 - 1-2 - 13 - 20 - 11 - 2
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0-3 - 21 - 02 - 40 - 20 - 23 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 05 - 00 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0-0 - 1-1 - 34 - 16 - 2
Tárnok KSK
3 - 22 - 40 - 30 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 12 - 03 - 2-3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 31 - 22 - 43 - 22 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
-2 - 12 - 53 - 3-4 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

Pereg SE

2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2020. 09. 06. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 06. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Pereg SE
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelki FC
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Pereg SE
2020. 10. 18. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 18. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Pereg SE
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Pereg SE
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Pereg SE
Albertirsai SE
2021. 03. 06. 14:30
Ráckevei Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2021. 05. 19. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 19. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkényi SE
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Pereg SE
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Szigethalom SC
2021. 05. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 16.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószelei SE
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Pereg SE
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllői SE
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Pereg SE
2021. 06. 20.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 06. 20.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->