Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 3. forduló

2020.09.04 - 18:30

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ZUIGÉBER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR, FEIGL GÁBOR
Albertirsai SE
Tárnok KSK
90'
45'

Gólok

HADAR PÉTER

47'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 3 3 0 0 11 0 11 9 12
2 Pereg SE Pereg SE 3 3 0 0 9 2 7 9 13.3
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 2 1 0 5 1 4 7 11.3
4 FC Dabas II. FC Dabas II. 3 2 0 1 12 5 7 6 10.7
5 Üllői SE Üllői SE 3 2 0 1 7 3 4 6 11
6 Szigethalom SC Szigethalom SC 3 2 0 1 7 5 2 6 8.3
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 3 2 0 1 6 4 2 6 10.3
8 Albertirsai SE Albertirsai SE 3 2 0 1 3 2 1 6 9
9 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 3 2 0 1 5 6 -1 6 5.7
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 3 1 0 2 5 7 -2 3 6
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 1 0 2 4 7 -3 3 9
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 8
13 Bugyi SE Bugyi SE 3 0 1 2 2 7 -5 1 3.7
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 3 0 0 3 1 6 -5 0 5
15 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 0 3 4 13 -9 0 4.3
16 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 3 0 0 3 3 12 -9 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újhartyán VSE Örkényi SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 7 0 7 9
2 Újhartyán VSE FC Dabas II. 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
3 Újhartyán VSE Pereg SE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
4 Újhartyán VSE Szigethalom SC 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 6 2 4 6
5 Újhartyán VSE Ráckeve VAFC 2 1 0 1 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
6 Újhartyán VSE Alsónémedi SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 3 2 1 6
7 Újhartyán VSE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 2 1 1 6
8 Újhartyán VSE Bugyi SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 2 2 0 6
9 Újhartyán VSE Üllői SE 2 1 0 1 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 3 1 2 4
10 Újhartyán VSE Tápiószelei SE 2 1 0 1 3 1 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 Újhartyán VSE Halásztelki FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
12 Újhartyán VSE Tárnok KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 3 0 1 1 0 3
13 Újhartyán VSE Albertirsai SE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 0 2 -2 2
14 Újhartyán VSE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
15 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 6 -6 0
16 Újhartyán VSE Péteri KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újhartyán VSE Örkényi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6 3 3 0 0 11 0 11 9
2 Újhartyán VSE Pereg SE 2 2 0 0 7 2 5 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 9 2 7 9
3 Újhartyán VSE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 5 1 4 7
4 Újhartyán VSE FC Dabas II. 1 1 0 0 7 2 5 3 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 12 5 7 6
5 Újhartyán VSE Üllői SE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 7 3 4 6
6 Újhartyán VSE Szigethalom SC 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 7 5 2 6
7 Újhartyán VSE Halásztelki FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 0 1 6 4 2 6
8 Újhartyán VSE Albertirsai SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6
9 Újhartyán VSE Ráckeve VAFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 5 6 -1 6
10 Újhartyán VSE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3 3 1 0 2 5 7 -2 3
11 Újhartyán VSE Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 4 7 -3 3
12 Újhartyán VSE Tápiószelei SE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
13 Újhartyán VSE Bugyi SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
14 Újhartyán VSE Tárnok KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
15 Újhartyán VSE Péteri KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 4 11 -7 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
16 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 3 12 -9 0
 
Albertirsai SE
---1 - 0--------1 - 0--
Alsónémedi SE
-----0 - 3----1 - 3----
Aranyszarvas SE
---------2 - 0-----
Bugyi SE
--1 - 1--0 - 3---------
FC Dabas II.
-------7 - 2-------
Halásztelki FC
---3 - 1-----------
Örkényi SE
-----------5 - 0---
Pereg SE
------------2 - 15 - 1-
Péteri KSK
--0 - 2------------
Ráckeve VAFC
2 - 1---2 - 5----------
Szigethalom SC
-----3 - 1--4 - 2------
Taksony SE II.
-------0 - 2-------
Tápiószelei SE
-----0 - 2-------4 - 1-
Tárnok KSK
--------------0 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-------------
Üllői SE
---------0 - 1-4 - 2---

Meccsek

Albertirsai SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Albertirsai SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Pereg SE
Albertirsai SE
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Üllői SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Taksony SE II.
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Pereg SE
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE

Tárnok KSK

2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllői SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Újhartyán VSE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Halásztelki FC
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tárnok KSK
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Péteri KSK
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Szigethalom SC
Tárnok KSK
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
Tárnok KSK
Bugyi SE
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tárnok KSK
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tárnok KSK
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tárnok KSK
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Taksony SE II.
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tárnok KSK
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Szigethalom SC
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tárnok KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple