Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 30. forduló

2021.06.17 - 18:00

Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FERENCZI DÁVID, DRÓTÁR PÉTER
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

MAJOROS SZABOLCS

13'

1 - 0

 

 

1 - 1

20'

RUTTERSCHMID ROBIN
LENDVAI ZALÁN

34'

2 - 1

 

VINICZAI VIKTOR

38'

3 - 1

 

 

3 - 2

43'

RUTTERSCHMID ROBIN
MAJOROS SZABOLCS

55'

4 - 2

 

 

4 - 3

72'

FARKAS CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Pereg SE Pereg SE 30 24 2 4 96 32 64 74 9
2 Örkényi SE Örkényi SE 30 23 3 4 87 26 61 72 8.9
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 30 20 5 5 75 33 42 65 8.9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 30 17 2 11 85 58 27 53 8.8
5 Bugyi SE Bugyi SE 30 15 6 9 83 54 29 51 8.7
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 30 15 5 10 71 57 14 50 8.7
7 FC Dabas II. FC Dabas II. 30 14 6 10 75 48 27 48 8.6
8 Üllői SE Üllői SE 30 13 3 14 69 76 -7 42 8.5
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 30 11 6 13 57 64 -7 39 8.5
10 Szigethalom SC Szigethalom SC 30 11 3 16 44 63 -19 35 8.4 (-1 pont)
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 30 8 7 15 43 54 -11 31 8.3
12 Péteri KSK Péteri KSK 30 8 5 17 37 78 -41 29 8.3
13 Albertirsai SE Albertirsai SE 30 8 4 18 41 83 -42 28 8.2
14 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 30 8 3 19 48 87 -39 27 8.1
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 30 8 2 20 33 75 -42 26 8.1
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 30 5 2 23 35 91 -56 17 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 15 9 4 2 21 8 13 31 15 9 3 3 18 5 13 30 30 18 7 5 39 13 26 61
2 Taksony SE II. Pereg SE 15 9 5 1 27 3 24 32 15 8 5 2 16 6 10 29 30 17 10 3 43 9 34 61
3 Taksony SE II. FC Dabas II. 15 11 3 1 18 5 13 36 15 6 3 6 17 16 1 21 30 17 6 7 35 21 14 57
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 15 9 2 4 25 10 15 29 15 8 3 4 20 12 8 27 30 17 5 8 45 22 23 56
5 Taksony SE II. Örkényi SE 15 8 2 5 19 6 13 26 15 8 4 3 17 11 6 28 30 16 6 8 36 17 19 54
6 Taksony SE II. Bugyi SE 15 7 5 3 20 14 6 26 15 7 3 5 16 11 5 24 30 14 8 8 36 25 11 50
7 Taksony SE II. Üllői SE 15 8 4 3 24 13 11 28 15 3 8 4 10 11 -1 17 30 11 12 7 34 24 10 45
8 Taksony SE II. Alsónémedi SE 15 5 6 4 11 9 2 21 15 5 7 3 12 8 4 22 30 10 13 7 23 17 6 43
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 15 8 2 5 17 16 1 26 15 3 4 8 8 19 -11 13 30 11 6 13 25 35 -10 39
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 15 8 2 5 19 9 10 26 15 3 3 9 9 18 -9 12 30 11 5 14 28 27 1 38
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 15 6 9 0 14 5 9 27 15 2 2 11 7 21 -14 7 30 8 11 11 21 26 -5 34
12 Taksony SE II. Péteri KSK 15 5 5 5 9 9 0 20 15 1 6 8 6 21 -15 9 30 6 11 13 15 30 -15 29
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 15 4 3 8 7 15 -8 15 15 2 5 8 9 19 -10 11 30 6 8 16 16 34 -18 26
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 15 4 4 7 11 21 -10 16 15 1 3 11 5 39 -34 6 30 5 7 18 16 60 -44 22
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 3 4 8 13 22 -9 13 15 1 3 11 4 26 -22 6 30 4 7 19 17 48 -31 19
16 Taksony SE II. Albertirsai SE 15 3 6 6 11 14 -3 15 15 0 4 11 5 23 -18 4 30 3 10 17 16 37 -21 19
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Pereg SE 15 13 0 2 55 14 41 39 15 11 2 2 41 18 23 35 30 24 2 4 96 32 64 74
2 Taksony SE II. Örkényi SE 15 11 3 1 43 8 35 36 15 12 0 3 44 18 26 36 30 23 3 4 87 26 61 72
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 15 10 2 3 42 21 21 32 15 10 3 2 33 12 21 33 30 20 5 5 75 33 42 65
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 15 9 1 5 47 26 21 28 15 8 1 6 38 32 6 25 30 17 2 11 85 58 27 53
5 Taksony SE II. Bugyi SE 15 9 2 4 48 24 24 29 15 6 4 5 35 30 5 22 30 15 6 9 83 54 29 51
6 Taksony SE II. Halásztelki FC 15 8 4 3 41 26 15 28 15 7 1 7 30 31 -1 22 30 15 5 10 71 57 14 50
7 Taksony SE II. FC Dabas II. 15 8 3 4 38 21 17 27 15 6 3 6 37 27 10 21 30 14 6 10 75 48 27 48
8 Taksony SE II. Üllői SE 15 8 1 6 41 34 7 25 15 5 2 8 28 42 -14 17 30 13 3 14 69 76 -7 42
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 15 7 2 6 32 32 0 23 15 4 4 7 25 32 -7 16 30 11 6 13 57 64 -7 39
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 15 9 2 4 29 20 9 29 15 2 1 12 15 43 -28 6 30 11 3 16 44 63 -19 35
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 15 3 3 9 19 29 -10 12 15 5 4 6 24 25 -1 19 30 8 7 15 43 54 -11 31
12 Taksony SE II. Péteri KSK 15 5 2 8 18 27 -9 17 15 3 3 9 19 51 -32 12 30 8 5 17 37 78 -41 29
13 Taksony SE II. Albertirsai SE 15 7 3 5 28 30 -2 24 15 1 1 13 13 53 -40 4 30 8 4 18 41 83 -42 28
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 15 6 1 8 33 34 -1 19 15 2 2 11 15 53 -38 8 30 8 3 19 48 87 -39 27
15 Taksony SE II. Tárnok KSK 15 5 1 9 19 35 -16 16 15 3 1 11 14 40 -26 10 30 8 2 20 33 75 -42 26
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 3 2 10 21 44 -23 11 15 2 0 13 14 47 -33 6 30 5 2 23 35 91 -56 17
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 71 - 21 - 01 - 23 - 11 - 02 - 11 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
2 - 01 - 00 - 20 - 32 - 30 - 30 - 32 - 33 - 42 - 21 - 34 - 01 - 21 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 14 - 33 - 01 - 33 - 40 - 00 - 42 - 06 - 03 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
6 - 03 - 11 - 13 - 01 - 10 - 31 - 47 - 22 - 43 - 28 - 13 - 05 - 11 - 24 - 2
FC Dabas II.
4 - 01 - 01 - 41 - 10 - 11 - 32 - 37 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 30 - 23 - 12 - 23 - 21 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 02 - 13 - 32 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 01 - 13 - 01 - 012 - 03 - 04 - 12 - 15 - 01 - 31 - 04 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 03 - 05 - 03 - 112 - 12 - 15 - 13 - 0
Péteri KSK
0 - 00 - 10 - 22 - 40 - 32 - 61 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 11 - 02 - 10 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 11 - 10 - 14 - 22 - 53 - 40 - 21 - 48 - 36 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 13 - 01 - 14 - 23 - 11 - 32 - 13 - 20 - 11 - 2
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 03 - 43 - 21 - 02 - 40 - 20 - 23 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 05 - 00 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 03 - 40 - 13 - 01 - 34 - 16 - 2
Tárnok KSK
3 - 22 - 40 - 30 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 12 - 03 - 20 - 23 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 31 - 22 - 43 - 22 - 50 - 43 - 32 - 21 - 42 - 03 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
8 - 22 - 12 - 53 - 33 - 74 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Aranyszarvas SE

2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Szigethalom SC
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Aranyszarvas SE
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tárnok KSK
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Aranyszarvas SE
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Taksony SE II.
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple