Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 7. forduló

2020.10.03 - 16:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ZSÉLYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAJOROS SÁNDOR ALEX, KOVÁCS ROLAND
FC Dabas II.
Taksony SE II.
90'
45'

Gólok

KUCSVÁN MARTIN

13'

1 - 0

 

KUCSVÁN MILÁN

20'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 7 7 0 0 20 1 19 21 7
2 Pereg SE Pereg SE 7 6 0 1 19 7 12 18 11
3 FC Dabas II. FC Dabas II. 7 4 1 2 19 9 10 13 9.9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 7 4 0 3 13 11 2 12 8.7
5 Albertirsai SE Albertirsai SE 7 4 0 3 14 13 1 12 8.9
6 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 3 2 2 16 11 5 11 9
7 Szigethalom SC Szigethalom SC 7 3 2 2 14 12 2 11 9.3
8 Bugyi SE Bugyi SE 7 3 2 2 15 14 1 11 8
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 3 2 2 11 12 -1 11 10
10 Üllői SE Üllői SE 7 3 0 4 17 16 1 9 9.3
11 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 7 2 2 3 12 16 -4 8 9
12 Halásztelki FC Halásztelki FC 7 2 1 4 15 19 -4 7 7.4
13 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 7 2 1 4 13 22 -9 7 7.9
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 7 1 2 4 7 15 -8 5 7.4
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 1 1 5 8 18 -10 4 6.7
16 Péteri KSK Péteri KSK 7 0 0 7 6 23 -17 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 3 2 1 0 4 0 4 7 4 4 0 0 7 1 6 12 7 6 1 0 11 1 10 19
2 Péteri KSK Bugyi SE 4 2 1 1 2 2 0 7 3 3 0 0 4 1 3 9 7 5 1 1 6 3 3 16
3 Péteri KSK FC Dabas II. 3 3 0 0 5 0 5 9 4 1 2 1 2 2 0 5 7 4 2 1 7 2 5 14
4 Péteri KSK Pereg SE 4 3 1 0 5 1 4 10 3 1 1 1 2 2 0 4 7 4 2 1 7 3 4 14
5 Péteri KSK Alsónémedi SE 4 2 1 1 3 3 0 7 3 2 1 0 4 1 3 7 7 4 2 1 7 4 3 14
6 Péteri KSK Ráckeve VAFC 4 2 0 2 4 3 1 6 3 2 0 1 3 1 2 6 7 4 0 3 7 4 3 12
7 Péteri KSK Aranyszarvas SE 3 2 1 0 5 2 3 7 4 1 2 1 3 3 0 5 7 3 3 1 8 5 3 12
8 Péteri KSK Szigethalom SC 4 2 2 0 6 1 5 8 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 2 3 2 7 4 3 9
9 Péteri KSK Üllői SE 4 1 1 2 6 5 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5 7 2 3 2 8 6 2 9
10 Péteri KSK Újhartyán VSE 3 0 1 2 1 5 -4 1 4 2 0 2 4 5 -1 6 7 2 1 4 5 10 -5 7
11 Péteri KSK Albertirsai SE 4 1 2 1 3 3 0 5 3 0 2 1 2 4 -2 2 7 1 4 2 5 7 -2 7
12 Péteri KSK Tárnok KSK 3 1 1 1 1 2 -1 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 4 2 3 5 -2 7
13 Péteri KSK Tápiószelei SE 4 1 1 2 4 3 1 4 3 0 1 2 1 6 -5 1 7 1 2 4 5 9 -4 5
14 Péteri KSK Halásztelki FC 3 0 0 3 1 4 -3 0 4 1 0 3 3 6 -3 3 7 1 0 6 4 10 -6 3
15 Péteri KSK Taksony SE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 0 0 4 0 7 -7 0 7 0 2 5 3 11 -8 2
16 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 7 -7 1 7 0 2 5 0 9 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 3 3 0 0 9 0 9 9 4 4 0 0 11 1 10 12 7 7 0 0 20 1 19 21
2 Péteri KSK Pereg SE 4 4 0 0 13 3 10 12 3 2 0 1 6 4 2 6 7 6 0 1 19 7 12 18
3 Péteri KSK FC Dabas II. 3 3 0 0 13 2 11 9 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 4 1 2 19 9 10 13
4 Péteri KSK Ráckeve VAFC 4 2 0 2 7 8 -1 6 3 2 0 1 6 3 3 6 7 4 0 3 13 11 2 12
5 Péteri KSK Albertirsai SE 4 3 0 1 8 6 2 9 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 4 0 3 14 13 1 12
6 Péteri KSK Aranyszarvas SE 3 1 1 1 8 7 1 4 4 2 1 1 8 4 4 7 7 3 2 2 16 11 5 11
7 Péteri KSK Szigethalom SC 4 3 1 0 10 5 5 10 3 0 1 2 4 7 -3 1 7 3 2 2 14 12 2 11
8 Péteri KSK Bugyi SE 4 2 1 1 7 6 1 7 3 1 1 1 8 8 0 4 7 3 2 2 15 14 1 11
9 Péteri KSK Alsónémedi SE 4 1 1 2 4 8 -4 4 3 2 1 0 7 4 3 7 7 3 2 2 11 12 -1 11
10 Péteri KSK Üllői SE 4 1 0 3 7 11 -4 3 3 2 0 1 10 5 5 6 7 3 0 4 17 16 1 9
11 Péteri KSK Tápiószelei SE 4 2 1 1 8 6 2 7 3 0 1 2 4 10 -6 1 7 2 2 3 12 16 -4 8
12 Péteri KSK Halásztelki FC 3 1 1 1 8 10 -2 4 4 1 0 3 7 9 -2 3 7 2 1 4 15 19 -4 7
13 Péteri KSK Újhartyán VSE 3 1 0 2 5 8 -3 3 4 1 1 2 8 14 -6 4 7 2 1 4 13 22 -9 7
14 Péteri KSK Tárnok KSK 3 1 1 1 5 7 -2 4 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 1 2 4 7 15 -8 5
15 Péteri KSK Taksony SE II. 3 0 1 2 3 8 -5 1 4 1 0 3 5 10 -5 3 7 1 1 5 8 18 -10 4
16 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 0 3 2 7 -5 0 4 0 0 4 4 16 -12 0 7 0 0 7 6 23 -17 0
 
Albertirsai SE
---1 - 04 - 3-------1 - 02 - 3-
Alsónémedi SE
-1 - 0---0 - 3---2 - 21 - 3----
Aranyszarvas SE
------3 - 4--2 - 0-3 - 3---
Bugyi SE
--1 - 13 - 0-0 - 3---3 - 2-----
FC Dabas II.
-------7 - 2--2 - 0-4 - 0--
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1----------2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-----1 - 0----5 - 0---
Pereg SE
-----2 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4-----------
Ráckeve VAFC
2 - 1---2 - 5-0 - 2---3 - 0----
Szigethalom SC
----1 - 13 - 1--4 - 2--2 - 1---
Taksony SE II.
2 - 5------0 - 2----1 - 1--
Tápiószelei SE
---3 - 3-0 - 2--1 - 0----4 - 1-
Tárnok KSK
---------2 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-------1 - 4----3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 3--0 - 1-4 - 2---

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

Taksony SE II.

2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Taksony SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Albertirsai SE
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 11. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkényi SE
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Taksony SE II.
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Szigethalom SC
2021. 02. 28. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 06. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Tápiószelei SE
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2021. 03. 20. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllői SE
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Taksony SE II.
2021. 04. 10. 16:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 04. 10. 16:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Taksony SE II.
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 01. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Taksony SE II.
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelki FC
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Taksony SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Péteri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Taksony SE II.
2021. 06. 12. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 06. 20.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Taksony SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->