Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 10. forduló

2020.10.24 - 16:00

Újlengyel, Újlengyeli sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NEMES DÁVID, FICSOR MÁRK
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

NAGY GERGŐ
MAJER ANDRÁS

51'

1 - 1

 

KOVÁCS RICHÁRD

60'

2 - 1

 

 

2 - 2

65'

SZARVÁK KRISZTIÁN GERGŐ
KMETYÓ MÁTÉ

68'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 10 8 1 1 47 17 30 25 9.9
2 Péceli SSE Péceli SSE 10 8 1 1 32 13 19 25 10
3 Ecser SE Ecser SE 10 8 0 2 31 11 20 24 7.8
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 10 7 1 2 38 20 18 22 8.5
5 Dány KSK Dány KSK 10 7 1 2 30 14 16 22 9.3
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 10 6 1 3 28 16 12 19 8.8
7 Turai TC Turai TC 10 5 1 4 26 20 6 16 10
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 10 5 1 4 19 21 -2 16 8.6
9 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 10 5 0 5 26 21 5 15 8.9
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 10 3 1 6 16 25 -9 10 8
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 10 3 1 6 18 28 -10 10 8.1
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 10 3 0 7 14 41 -27 9 8.6
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 10 2 1 7 18 28 -10 7 7.6
14 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 10 2 0 8 16 39 -23 6 7.8
15 Úri KSK Úri KSK 10 1 1 8 21 39 -18 4 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 10 1 1 8 9 36 -27 4 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 4 1 0 14 3 11 13 5 4 1 0 10 2 8 13 10 8 2 0 24 5 19 26
2 Újszilvás KSE Sülysápi SE 4 3 1 0 6 2 4 10 6 4 1 1 10 4 6 13 10 7 2 1 16 6 10 23
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 5 4 0 1 10 3 7 12 5 2 1 2 3 2 1 7 10 6 1 3 13 5 8 19
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 4 1 3 0 6 2 4 6 6 4 1 1 8 3 5 13 10 5 4 1 14 5 9 19
5 Újszilvás KSE Turai TC 5 4 0 1 10 6 4 12 5 2 0 3 6 7 -1 6 10 6 0 4 16 13 3 18
6 Újszilvás KSE Ecser SE 6 3 3 0 8 1 7 12 4 1 2 1 5 3 2 5 10 4 5 1 13 4 9 17
7 Újszilvás KSE Dány KSK 5 1 2 2 2 4 -2 5 5 3 2 0 8 3 5 11 10 4 4 2 10 7 3 16
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 5 2 2 1 4 4 0 8 5 1 2 2 8 6 2 5 10 3 4 3 12 10 2 13
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 5 2 0 3 4 6 -2 6 5 1 3 1 2 4 -2 6 10 3 3 4 6 10 -4 12
10 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 5 1 3 1 3 3 0 6 10 2 5 3 8 11 -3 11
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 3 11 -8 4 4 1 2 1 2 1 1 5 10 2 3 5 5 12 -7 9
12 Újszilvás KSE Úri KSK 6 2 2 2 7 7 0 8 4 0 1 3 3 11 -8 1 10 2 3 5 10 18 -8 9
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 4 1 1 2 2 2 0 4 6 1 1 4 6 14 -8 4 10 2 2 6 8 16 -8 8
14 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 1 3 2 5 8 -3 6 4 0 2 2 1 3 -2 2 10 1 5 4 6 11 -5 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 6 7 -1 6 5 0 0 5 1 14 -13 0 10 2 0 8 7 21 -14 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 1 3 0 6 -6 1 6 1 0 5 4 12 -8 3 10 1 1 8 4 18 -14 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 5 0 0 27 6 21 15 5 3 1 1 20 11 9 10 10 8 1 1 47 17 30 25
2 Újszilvás KSE Péceli SSE 4 4 0 0 14 3 11 12 6 4 1 1 18 10 8 13 10 8 1 1 32 13 19 25
3 Újszilvás KSE Ecser SE 6 6 0 0 24 5 19 18 4 2 0 2 7 6 1 6 10 8 0 2 31 11 20 24
4 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 5 4 1 0 28 8 20 13 5 3 0 2 10 12 -2 9 10 7 1 2 38 20 18 22
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 3 0 2 12 7 5 9 5 4 1 0 18 7 11 13 10 7 1 2 30 14 16 22
6 Újszilvás KSE Sülysápi SE 4 3 0 1 11 7 4 9 6 3 1 2 17 9 8 10 10 6 1 3 28 16 12 19
7 Újszilvás KSE Turai TC 5 3 1 1 14 9 5 10 5 2 0 3 12 11 1 6 10 5 1 4 26 20 6 16
8 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 4 0 2 15 13 2 12 4 1 1 2 4 8 -4 4 10 5 1 4 19 21 -2 16
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 5 2 0 3 9 8 1 6 10 5 0 5 26 21 5 15
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 5 2 1 2 6 8 -2 7 5 1 0 4 10 17 -7 3 10 3 1 6 16 25 -9 10
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 5 2 1 2 10 15 -5 7 5 1 0 4 8 13 -5 3 10 3 1 6 18 28 -10 10
12 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 7 15 -8 6 5 1 0 4 7 26 -19 3 10 3 0 7 14 41 -27 9
13 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 11 20 -9 4 4 1 0 3 7 8 -1 3 10 2 1 7 18 28 -10 7
14 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 4 1 0 3 5 11 -6 3 6 1 0 5 11 28 -17 3 10 2 0 8 16 39 -23 6
15 Újszilvás KSE Úri KSK 6 1 0 5 11 19 -8 3 4 0 1 3 10 20 -10 1 10 1 1 8 21 39 -18 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 1 3 3 15 -12 1 6 1 0 5 6 21 -15 3 10 1 1 8 9 36 -27 4
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-9 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0--8 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1----1 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----0 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0-----1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2---1 - 90 - 3--1 - 1------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 01 - 0--

Meccsek

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Turai TC
2021. 06. 03. 18:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03. 18:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 30. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 12. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE

Tápiógyörgye KSK

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Turai TC
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 22. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 30. 17:00
Ecser SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
06. 06. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
06. 12. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple