Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 16. forduló

2021.03.13 - 00:00

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZÓ BENCE, UNGI MILÁN CSABA
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 16 14 1 1 51 19 32 43 9.4
2 Ecser SE Ecser SE 16 14 0 2 50 13 37 42 8.6
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 16 11 2 3 51 27 24 35 9.1
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 16 11 1 4 43 23 20 34 8.4
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 16 10 2 4 60 35 25 32 8.6
6 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 16 9 1 6 43 26 17 28 8.6
7 Dány KSK Dány KSK 16 8 2 6 42 32 10 26 8.4
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 16 6 1 9 23 36 -13 19 8.4
9 Turai TC Turai TC 16 5 4 7 34 33 1 19 8.8
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 16 5 2 9 27 38 -11 17 8.6
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 16 5 2 9 27 40 -13 16 8.8 (-1 pont)
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 16 5 0 11 32 51 -19 15 8.4
13 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 16 4 3 9 23 57 -34 15 7.9
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 16 3 2 11 29 44 -15 11 8.2
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 16 3 2 11 14 48 -34 11 8.3
16 Úri KSK Úri KSK 16 2 1 13 27 54 -27 7 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 8 6 1 1 10 4 6 19 8 5 2 1 13 6 7 17 16 11 3 2 23 10 13 36
2 Úri KSK Abonyi Kid FC 8 6 0 2 12 5 7 18 8 5 1 2 8 3 5 16 16 11 1 4 20 8 12 34
3 Úri KSK Inárcs VSE 7 5 2 0 19 6 13 17 9 4 4 1 13 6 7 16 16 9 6 1 32 12 20 33
4 Úri KSK Ecser SE 8 5 3 0 13 1 12 18 8 3 4 1 10 5 5 13 16 8 7 1 23 6 17 31
5 Úri KSK Péceli SSE 8 3 5 0 12 4 8 14 8 4 2 2 9 5 4 14 16 7 7 2 21 9 12 28
6 Úri KSK Dány KSK 7 2 2 3 5 6 -1 8 9 4 4 1 14 10 4 16 16 6 6 4 19 16 3 24
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 2 4 2 9 9 0 10 8 3 3 2 7 5 2 12 16 5 7 4 16 14 2 22
8 Úri KSK Turai TC 9 4 2 3 13 11 2 14 7 2 1 4 7 11 -4 7 16 6 3 7 20 22 -2 21
9 Úri KSK Galgahévíz SK 8 3 1 4 5 11 -6 10 8 2 4 2 4 3 1 10 16 5 5 6 9 14 -5 20
10 Úri KSK Zsámboki SE 8 3 3 2 7 6 1 12 8 1 4 3 10 9 1 7 16 4 7 5 17 15 2 19
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 8 2 3 3 5 7 -2 9 8 1 4 3 2 8 -6 6 16 3 7 6 7 15 -8 15
12 Úri KSK Úri KSK 8 3 2 3 9 10 -1 11 8 0 3 5 3 13 -10 3 16 3 5 8 12 23 -11 14
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 8 2 3 3 6 5 1 9 8 1 1 6 7 17 -10 4 16 3 4 9 13 22 -9 13
14 Úri KSK Újlengyeli DSE 8 2 4 2 7 9 -2 10 8 0 3 5 1 9 -8 3 16 2 7 7 8 18 -10 13
15 Úri KSK Újszilvás KSE 8 1 4 3 1 6 -5 7 8 1 0 7 4 15 -11 3 16 2 4 10 5 21 -16 10
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 2 2 5 8 13 -5 8 7 0 1 6 1 16 -15 1 16 2 3 11 9 29 -20 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Péceli SSE 8 8 0 0 27 7 20 24 8 6 1 1 24 12 12 19 16 14 1 1 51 19 32 43
2 Úri KSK Ecser SE 8 8 0 0 32 5 27 24 8 6 0 2 18 8 10 18 16 14 0 2 50 13 37 42
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 8 6 1 1 31 11 20 19 8 5 1 2 20 16 4 16 16 11 2 3 51 27 24 35
4 Úri KSK Sülysápi SE 8 6 0 2 20 12 8 18 8 5 1 2 23 11 12 16 16 11 1 4 43 23 20 34
5 Úri KSK Inárcs VSE 7 6 0 1 35 13 22 18 9 4 2 3 25 22 3 14 16 10 2 4 60 35 25 32
6 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 6 0 2 27 14 13 18 8 3 1 4 16 12 4 10 16 9 1 6 43 26 17 28
7 Úri KSK Dány KSK 7 4 0 3 15 10 5 12 9 4 2 3 27 22 5 14 16 8 2 6 42 32 10 26
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 8 5 0 3 19 16 3 15 8 1 1 6 4 20 -16 4 16 6 1 9 23 36 -13 19
9 Úri KSK Turai TC 9 3 4 2 20 16 4 13 7 2 0 5 14 17 -3 6 16 5 4 7 34 33 1 19
10 Úri KSK Zsámboki SE 8 3 1 4 12 16 -4 10 8 2 1 5 15 22 -7 7 16 5 2 9 27 38 -11 17
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 8 4 2 2 18 19 -1 14 8 1 0 7 9 21 -12 2 16 5 2 9 27 40 -13 16
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 8 3 0 5 15 17 -2 9 8 2 0 6 17 34 -17 6 16 5 0 11 32 51 -19 15
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 3 2 4 13 25 -12 11 7 1 1 5 10 32 -22 4 16 4 3 9 23 57 -34 15
14 Úri KSK Galgahévíz SK 8 1 1 6 16 28 -12 4 8 2 1 5 13 16 -3 7 16 3 2 11 29 44 -15 11
15 Úri KSK Újszilvás KSE 8 2 2 4 8 20 -12 8 8 1 0 7 6 28 -22 3 16 3 2 11 14 48 -34 11
16 Úri KSK Úri KSK 8 2 0 6 14 25 -11 6 8 0 1 7 13 29 -16 1 16 2 1 13 27 54 -27 7
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 1-2 - 07 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 32 - 0--1 - 32 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 24 - 09 - 0--4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6---1 - 34 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 4-3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4--3 - 04 - 10 - 33 - 2----3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 1-
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 2-----2 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3--2 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3--1 - 12 - 1---2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3----2 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 4--4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Dány KSK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Turai TC
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple