Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 18. forduló

2021.04.28 - 17:30

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
JÓZAN CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VITÁRIUS GÁBOR ZOLTÁN, VISNYEI BARNABÁS
Nyáregyházi SK
Ecser SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

57'

PRESKA BÁLINT

 

0 - 2

87'

PRESKA BÁLINT
KOVÁCS ZOLTÁN JÁNOS

89'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 18 16 0 2 54 14 40 48 8.3
2 Péceli SSE Péceli SSE 18 15 1 2 54 21 33 46 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 18 13 2 3 64 27 37 41 9.6
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 18 12 2 4 76 35 41 38 8.9
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 18 12 2 4 46 24 22 38 8.4
6 Dány KSK Dány KSK 18 10 2 6 47 32 15 32 9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 18 10 1 7 47 29 18 31 8.6
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 18 7 1 10 28 49 -21 22 8.3
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 18 6 3 9 31 42 -11 20 8.8 (-1 pont)
10 Turai TC Turai TC 18 5 4 9 38 39 -1 19 9.2
11 Zsámboki SE Zsámboki SE 18 5 2 11 27 43 -16 17 8
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 18 5 0 13 33 58 -25 15 8.2
13 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 18 4 3 11 23 61 -38 15 8.1
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 18 4 2 12 15 57 -42 14 8.2
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 18 3 2 13 29 53 -24 11 7.8
16 Úri KSK Úri KSK 18 3 1 14 29 57 -28 10 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 9 7 0 2 18 5 13 21 9 6 1 2 9 3 6 19 18 13 1 4 27 8 19 40
2 Úri KSK Inárcs VSE 8 6 2 0 28 6 22 20 10 5 4 1 17 6 11 19 18 11 6 1 45 12 33 39
3 Úri KSK Sülysápi SE 9 6 2 1 11 5 6 20 9 5 3 1 13 6 7 18 18 11 5 2 24 11 13 38
4 Úri KSK Ecser SE 9 5 4 0 13 1 12 19 9 3 5 1 10 5 5 14 18 8 9 1 23 6 17 33
5 Úri KSK Péceli SSE 9 4 5 0 14 4 10 17 9 4 3 2 9 5 4 15 18 8 8 2 23 9 14 32
6 Úri KSK Dány KSK 9 4 2 3 8 6 2 14 9 4 4 1 14 10 4 16 18 8 6 4 22 16 6 30
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 9 2 5 2 9 9 0 11 9 4 3 2 9 6 3 15 18 6 8 4 18 15 3 26
8 Úri KSK Turai TC 10 4 3 3 13 11 2 15 8 3 1 4 9 12 -3 10 18 7 4 7 22 23 -1 25
9 Úri KSK Galgahévíz SK 9 3 1 5 5 15 -10 10 9 2 4 3 4 4 0 10 18 5 5 8 9 19 -10 20
10 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 4 2 7 6 1 13 9 1 4 4 10 11 -1 7 18 4 8 6 17 17 0 20
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 3 3 3 7 7 0 12 9 1 5 3 3 9 -6 7 18 4 8 6 10 16 -6 19
12 Úri KSK Úri KSK 9 3 2 4 10 12 -2 11 9 0 4 5 3 13 -10 4 18 3 6 9 13 25 -12 15
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 2 3 4 6 6 0 9 9 1 1 7 7 19 -12 4 18 3 4 11 13 25 -12 13
14 Úri KSK Újszilvás KSE 9 2 4 3 2 6 -4 10 9 1 0 8 4 21 -17 3 18 3 4 11 6 27 -21 13
15 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 2 4 3 8 11 -3 10 9 0 3 6 1 18 -17 3 18 2 7 9 9 29 -20 13
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 2 2 5 8 13 -5 8 9 0 1 8 1 19 -18 1 18 2 3 13 9 32 -23 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 9 9 0 0 34 5 29 27 9 7 0 2 20 9 11 21 18 16 0 2 54 14 40 48
2 Úri KSK Péceli SSE 9 9 0 0 30 7 23 27 9 6 1 2 24 14 10 19 18 15 1 2 54 21 33 46
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 9 7 1 1 40 11 29 22 9 6 1 2 24 16 8 19 18 13 2 3 64 27 37 41
4 Úri KSK Inárcs VSE 8 7 0 1 44 13 31 21 10 5 2 3 32 22 10 17 18 12 2 4 76 35 41 38
5 Úri KSK Sülysápi SE 9 6 1 2 21 13 8 19 9 6 1 2 25 11 14 19 18 12 2 4 46 24 22 38
6 Úri KSK Dány KSK 9 6 0 3 20 10 10 18 9 4 2 3 27 22 5 14 18 10 2 6 47 32 15 32
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 9 6 0 3 28 16 12 18 9 4 1 4 19 13 6 13 18 10 1 7 47 29 18 31
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 6 0 3 24 20 4 18 9 1 1 7 4 29 -25 4 18 7 1 10 28 49 -21 22
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 21 20 1 17 9 1 1 7 10 22 -12 3 18 6 3 9 31 42 -11 20
10 Úri KSK Turai TC 10 3 4 3 20 17 3 13 8 2 0 6 18 22 -4 6 18 5 4 9 38 39 -1 19
11 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 1 5 12 18 -6 10 9 2 1 6 15 25 -10 7 18 5 2 11 27 43 -16 17
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 3 0 6 15 21 -6 9 9 2 0 7 18 37 -19 6 18 5 0 13 33 58 -25 15
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 3 2 4 13 25 -12 11 9 1 1 7 10 36 -26 4 18 4 3 11 23 61 -38 15
14 Úri KSK Újszilvás KSE 9 3 2 4 9 20 -11 11 9 1 0 8 6 37 -31 3 18 4 2 12 15 57 -42 14
15 Úri KSK Galgahévíz SK 9 1 1 7 16 35 -19 4 9 2 1 6 13 18 -5 7 18 3 2 13 29 53 -24 11
16 Úri KSK Úri KSK 9 2 0 7 15 28 -13 6 9 1 1 7 14 29 -15 4 18 3 1 14 29 57 -28 10
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 1-2 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 0--4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 4-3 - 0-1 - 38 - 1----9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2----3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1----2 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1-3 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3--2 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 1-
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3--1 - 12 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3---1 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Dány KSK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple