Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 2. forduló

2020.08.30 - 10:00

Inárcs, Inárcs VSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
GÁSPÁR GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ROLAND, DIENES ZOLTÁN
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
90'
45'

Gólok

MEGYERI SÁNDOR

23'

1 - 0

 

URBÁN GÁBOR

48'

2 - 0

 

URBÁN GÁBOR

85'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 2 2 0 0 9 2 7 6 15
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 12.5
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 2 2 0 0 6 2 4 6 12
4 Péceli SSE Péceli SSE 2 2 0 0 7 4 3 6 10
5 Turai TC Turai TC 2 1 1 0 6 3 3 4 10.5
6 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 2 1 1 0 5 4 1 4 6.5
7 Ecser SE Ecser SE 2 1 0 1 7 5 2 3 7
8 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 2 1 0 1 7 5 2 3 9.5
9 Dány KSK Dány KSK 2 1 0 1 5 5 0 3 9.5
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 9.5
11 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 2 0 0 2 4 8 -4 0 10.5
13 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 9 -5 0 6
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1.5
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 1 7 -6 0 4
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 2 0 0 2 3 10 -7 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Turai TC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 0 5 4
4 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4
6 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
7 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
8 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
9 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
11 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
15 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 4 3 6
5 Tápiószőlősi KSE Turai TC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
6 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
7 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 5 2 3
8 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 5 2 3
9 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 5 0 3
10 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
11 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
12 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
13 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 4 9 -5 0
14 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
 
Abonyi Kid FC
---------7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-----------
Ecser SE
-------5 - 2-------
Galgahévíz SK
----------1 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0-----------
Nyáregyházi SK
-------------5 - 2-
Péceli SSE
--3 - 2------------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4------
Sülysápi SE
--------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
------------4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-------------
Turai TC
-----------2 - 2---
Újlengyeli DSE
-----3 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4--------
Zsámboki SE
-------2 - 4-------

Meccsek

Inárcs VSE

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 06. 03. 18:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03. 18:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 23. 17:00
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 29. 17:00
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 12. 17:00
Turai TC
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 22. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 05. 17:00
Sülysápi SE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple