Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 2. forduló

2020.08.30 - 10:00

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALOGH II. ZOLTÁN, LACZÓ BENCE
Nyáregyházi SK
Úri KSK
90'
45'

Gólok

KURUCZ GERGŐ

8'

1 - 0

 

MÁTÉ SZABOLCS

10'

2 - 0

 

 

2 - 1

16'

SZŰCS ROLAND
SZABÓ NORBERT ZSOLT

50'

3 - 1

 

KOVÁCS ZOLTÁN JÁNOS

58'

4 - 1

 

SZABÓ NORBERT ZSOLT

60'

5 - 1

 

 

5 - 2

80'

LANGA BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 2 2 0 0 9 2 7 6 15
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 12.5
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 2 2 0 0 6 2 4 6 12
4 Péceli SSE Péceli SSE 2 2 0 0 7 4 3 6 10
5 Turai TC Turai TC 2 1 1 0 6 3 3 4 10.5
6 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 2 1 1 0 5 4 1 4 6.5
7 Ecser SE Ecser SE 2 1 0 1 7 5 2 3 7
8 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 2 1 0 1 7 5 2 3 9.5
9 Dány KSK Dány KSK 2 1 0 1 5 5 0 3 9.5
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 9.5
11 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 2 0 0 2 4 8 -4 0 10.5
13 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 9 -5 0 6
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1.5
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 1 7 -6 0 4
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 2 0 0 2 3 10 -7 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Turai TC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 0 5 4
4 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4
6 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
7 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
8 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
9 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
11 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
15 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 4 3 6
5 Tápiószőlősi KSE Turai TC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
6 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
7 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 5 2 3
8 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 5 2 3
9 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 5 0 3
10 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
11 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
12 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
13 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 4 9 -5 0
14 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
 
Abonyi Kid FC
---------7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-----------
Ecser SE
-------5 - 2-------
Galgahévíz SK
----------1 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0-----------
Nyáregyházi SK
-------------5 - 2-
Péceli SSE
--3 - 2------------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4------
Sülysápi SE
--------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
------------4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-------------
Turai TC
-----------2 - 2---
Újlengyeli DSE
-----3 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4--------
Zsámboki SE
-------2 - 4-------

Meccsek

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK

Úri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 22. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 05. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 26. 17:00
Sülysápi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple