Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 2. forduló

2020.08.30 - 10:00

Pécel, Péceli sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
BÍBER JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRISTÓF ÁDÁM, KRAUSZ GERGELY
Péceli SSE
Ecser SE
90'
45'

Gólok

VÍZVÁRI PÉTER BULCSÚ

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

SZABÓ BALÁZS

 

1 - 2

19'

TÓTH PÉTER
SZABÓ CSABA

27'

2 - 2

 

BÁNFI ZSOMBOR

68'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 2 2 0 0 9 2 7 6 15
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 12.5
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 2 2 0 0 6 2 4 6 12
4 Péceli SSE Péceli SSE 2 2 0 0 7 4 3 6 10
5 Turai TC Turai TC 2 1 1 0 6 3 3 4 10.5
6 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 2 1 1 0 5 4 1 4 6.5
7 Ecser SE Ecser SE 2 1 0 1 7 5 2 3 7
8 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 2 1 0 1 7 5 2 3 9.5
9 Dány KSK Dány KSK 2 1 0 1 5 5 0 3 9.5
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 9.5
11 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 2 0 0 2 4 8 -4 0 10.5
13 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 9 -5 0 6
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1.5
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 1 7 -6 0 4
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 2 0 0 2 3 10 -7 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Turai TC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 0 5 4
4 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4
6 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
7 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
8 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
9 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
11 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
15 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 4 3 6
5 Tápiószőlősi KSE Turai TC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
6 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
7 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 5 2 3
8 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 5 2 3
9 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 5 0 3
10 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
11 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
12 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
13 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 4 9 -5 0
14 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
 
Abonyi Kid FC
---------7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-----------
Ecser SE
-------5 - 2-------
Galgahévíz SK
----------1 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0-----------
Nyáregyházi SK
-------------5 - 2-
Péceli SSE
--3 - 2------------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4------
Sülysápi SE
--------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
------------4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-------------
Turai TC
-----------2 - 2---
Újlengyeli DSE
-----3 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4--------
Zsámboki SE
-------2 - 4-------

Meccsek

Péceli SSE

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újszilvás KSE
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sülysápi SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Turai TC
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Péceli SSE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Péceli SSE
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
05. 22. 17:00
Péceli SSE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 29. 17:00
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 06. 17:00
Péceli SSE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 22. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 30. 17:00
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 13. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 26. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple