Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 20. forduló

2021.04.10 - 16:00

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZAN CSABA, TAKÁCS KATA
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

SZABÓ NORBERT ZSOLT

2'

1 - 0

 

SZABÓ NORBERT ZSOLT

46'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 20 18 0 2 60 15 45 54 8.1
2 Péceli SSE Péceli SSE 20 17 1 2 60 23 37 52 8.8
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 20 14 2 4 69 31 38 44 8.9
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 20 13 2 5 82 40 42 41 8.9
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 20 13 2 5 49 27 22 41 8.6
6 Dány KSK Dány KSK 20 12 2 6 55 32 23 38 9.2
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 20 12 1 7 50 29 21 37 8.8
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 20 7 1 12 29 58 -29 22 8.5
9 Turai TC Turai TC 20 6 4 10 40 43 -3 22 9
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 20 6 3 11 31 47 -16 20 8.4 (-1 pont)
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 20 5 4 11 29 64 -35 19 8.8
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 20 5 2 13 28 46 -18 17 8
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 20 5 2 13 38 63 -25 17 8.7
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 20 4 3 13 17 61 -44 15 8.2
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 20 4 2 14 32 57 -25 14 8
16 Úri KSK Úri KSK 20 3 1 16 31 64 -33 10 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 2 1 12 5 7 23 10 6 3 1 14 6 8 21 20 13 5 2 26 11 15 44
2 Úri KSK Inárcs VSE 9 6 2 1 28 7 21 20 11 6 4 1 20 6 14 22 20 12 6 2 48 13 35 42
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 7 0 3 18 6 12 21 10 6 1 3 9 4 5 19 20 13 1 6 27 10 17 40
4 Úri KSK Ecser SE 10 5 5 0 13 1 12 20 10 4 5 1 11 5 6 17 20 9 10 1 24 6 18 37
5 Úri KSK Dány KSK 10 5 2 3 9 6 3 17 10 5 4 1 16 10 6 19 20 10 6 4 25 16 9 36
6 Úri KSK Péceli SSE 10 5 5 0 15 4 11 20 10 4 4 2 9 5 4 16 20 9 9 2 24 9 15 36
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 3 5 2 10 9 1 14 10 5 3 2 10 6 4 18 20 8 8 4 20 15 5 32
8 Úri KSK Turai TC 11 5 3 3 15 11 4 18 9 3 2 4 9 12 -3 11 20 8 5 7 24 23 1 29
9 Úri KSK Galgahévíz SK 10 3 1 6 5 16 -11 10 10 2 5 3 4 4 0 11 20 5 6 9 9 20 -11 21
10 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 4 3 7 7 0 13 10 1 4 5 10 13 -3 7 20 4 8 8 17 20 -3 20
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 10 3 4 3 7 7 0 13 10 1 5 4 3 10 -7 7 20 4 9 7 10 17 -7 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 4 3 4 6 -2 13 10 1 0 9 4 22 -18 3 20 4 4 12 8 28 -20 16
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 2 4 4 8 13 -5 10 10 1 3 6 2 18 -16 6 20 3 7 10 10 31 -21 16
14 Úri KSK Úri KSK 10 3 2 5 10 15 -5 11 10 0 4 6 3 14 -11 4 20 3 6 11 13 29 -16 15
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 2 4 4 7 7 0 10 10 1 1 8 7 21 -14 4 20 3 5 12 14 28 -14 14
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 2 3 5 8 13 -5 9 10 0 2 8 2 20 -18 2 20 2 5 13 10 33 -23 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 10 10 0 0 37 5 32 30 10 8 0 2 23 10 13 24 20 18 0 2 60 15 45 54
2 Úri KSK Péceli SSE 10 10 0 0 33 9 24 30 10 7 1 2 27 14 13 22 20 17 1 2 60 23 37 52
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 8 1 1 43 12 31 25 10 6 1 3 26 19 7 19 20 14 2 4 69 31 38 44
4 Úri KSK Inárcs VSE 9 7 0 2 45 16 29 21 11 6 2 3 37 24 13 20 20 13 2 5 82 40 42 41
5 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 1 2 23 13 10 22 10 6 1 3 26 14 12 19 20 13 2 5 49 27 22 41
6 Úri KSK Dány KSK 10 7 0 3 22 10 12 21 10 5 2 3 33 22 11 17 20 12 2 6 55 32 23 38
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 7 0 3 30 16 14 21 10 5 1 4 20 13 7 16 20 12 1 7 50 29 21 37
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 6 0 4 24 26 -2 18 10 1 1 8 5 32 -27 4 20 7 1 12 29 58 -29 22
9 Úri KSK Turai TC 11 4 4 3 22 18 4 16 9 2 0 7 18 25 -7 6 20 6 4 10 40 43 -3 22
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 10 5 2 3 21 23 -2 17 10 1 1 8 10 24 -14 3 20 6 3 11 31 47 -16 20
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 4 2 4 16 25 -9 14 10 1 2 7 13 39 -26 5 20 5 4 11 29 64 -35 19
12 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 1 6 12 19 -7 10 10 2 1 7 16 27 -11 7 20 5 2 13 28 46 -18 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 3 1 6 18 24 -6 10 10 2 1 7 20 39 -19 7 20 5 2 13 38 63 -25 17
14 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 3 4 11 22 -11 12 10 1 0 9 6 39 -33 3 20 4 3 13 17 61 -44 15
15 Úri KSK Galgahévíz SK 10 2 1 7 19 36 -17 7 10 2 1 7 13 21 -8 7 20 4 2 14 32 57 -25 14
16 Úri KSK Úri KSK 10 2 0 8 17 33 -16 6 10 1 1 8 14 31 -17 4 20 3 1 16 31 64 -33 10
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 0-
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1----9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 4-1 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1---2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3-2 - 21 - 12 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3--2 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3--0 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Dány KSK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK

Tápiógyörgye KSK

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Turai TC
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple