Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 21. forduló

2021.04.17 - 16:00

Úri, Úri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN, BUBLOS OLIVÉR
Úri KSK
Galgahévíz SK
90'
45'

Gólok

SZŰCS ROLAND

70'

1 - 0

 

BALATONI BALÁZS

78'

2 - 0

 

BALATONI BALÁZS

84'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 21 19 0 2 63 15 48 57 8
2 Péceli SSE Péceli SSE 21 18 1 2 63 23 40 55 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 21 15 2 4 71 31 40 47 8.8
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 21 14 2 5 53 29 24 44 8.7
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 20 13 2 5 76 41 35 41 9.1
6 Dány KSK Dány KSK 21 12 2 7 55 35 20 38 8.9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 21 12 1 8 50 31 19 37 8.5
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 21 7 3 11 34 48 -14 24 8.5
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 20 7 1 12 29 55 -26 22 8.8
10 Turai TC Turai TC 21 6 4 11 41 46 -5 22 8.9
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 20 6 3 11 32 61 -29 21 8.6
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 21 5 2 14 29 49 -20 17 7.9
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 20 5 1 14 37 64 -27 16 8.2
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 21 4 3 14 17 64 -47 15 7.8
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 21 4 2 15 32 60 -28 14 8.5
16 Úri KSK Úri KSK 21 4 1 16 34 64 -30 13 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 2 1 12 5 7 23 11 7 3 1 16 6 10 24 21 14 5 2 28 11 17 47
2 Úri KSK Inárcs VSE 8 5 2 1 19 7 12 17 12 7 4 1 22 7 15 25 20 12 6 2 41 14 27 42
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 11 7 1 3 18 6 12 22 10 6 1 3 9 4 5 19 21 13 2 6 27 10 17 41
4 Úri KSK Ecser SE 11 5 6 0 13 1 12 21 10 4 5 1 11 5 6 17 21 9 11 1 24 6 18 38
5 Úri KSK Dány KSK 10 5 2 3 9 6 3 17 11 5 5 1 16 10 6 20 21 10 7 4 25 16 9 37
6 Úri KSK Péceli SSE 10 5 5 0 15 4 11 20 11 4 5 2 9 5 4 17 21 9 10 2 24 9 15 37
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 3 5 2 10 9 1 14 11 5 4 2 10 6 4 19 21 8 9 4 20 15 5 33
8 Úri KSK Turai TC 11 5 3 3 15 11 4 18 10 3 2 5 9 15 -6 11 21 8 5 8 24 26 -2 29
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 11 4 4 3 10 7 3 16 10 1 5 4 3 10 -7 8 21 5 9 7 13 17 -4 24
10 Úri KSK Galgahévíz SK 10 3 1 6 5 16 -11 10 11 2 6 3 4 4 0 12 21 5 7 9 9 20 -11 22
11 Úri KSK Zsámboki SE 11 3 4 4 8 9 -1 13 10 1 4 5 10 13 -3 7 21 4 8 9 18 22 -4 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 11 3 5 3 4 6 -2 14 10 1 0 9 4 22 -18 3 21 4 5 12 8 28 -20 17
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 2 4 4 8 13 -5 10 10 1 3 6 2 11 -9 6 20 3 7 10 10 24 -14 16
14 Úri KSK Úri KSK 11 3 3 5 10 15 -5 12 10 0 4 6 3 14 -11 4 21 3 7 11 13 29 -16 16
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 2 3 5 6 8 -2 9 10 1 1 8 7 21 -14 4 20 3 4 13 13 29 -16 13
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 11 3 3 5 10 13 -3 12 9 0 1 8 1 19 -18 1 20 3 4 13 11 32 -21 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 11 11 0 0 40 5 35 33 10 8 0 2 23 10 13 24 21 19 0 2 63 15 48 57
2 Úri KSK Péceli SSE 10 10 0 0 33 9 24 30 11 8 1 2 30 14 16 25 21 18 1 2 63 23 40 55
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 11 9 1 1 45 12 33 28 10 6 1 3 26 19 7 19 21 15 2 4 71 31 40 47
4 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 1 2 23 13 10 22 11 7 1 3 30 16 14 22 21 14 2 5 53 29 24 44
5 Úri KSK Inárcs VSE 8 6 0 2 36 16 20 18 12 7 2 3 40 25 15 23 20 13 2 5 76 41 35 41
6 Úri KSK Dány KSK 10 7 0 3 22 10 12 21 11 5 2 4 33 25 8 17 21 12 2 7 55 35 20 38
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 7 0 3 30 16 14 21 11 5 1 5 20 15 5 16 21 12 1 8 50 31 19 37
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 11 6 2 3 24 24 0 20 10 1 1 8 10 24 -14 4 21 7 3 11 34 48 -14 24
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 6 0 4 24 26 -2 18 10 1 1 8 5 29 -24 4 20 7 1 12 29 55 -26 22
10 Úri KSK Turai TC 11 4 4 3 22 18 4 16 10 2 0 8 19 28 -9 6 21 6 4 11 41 46 -5 22
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 11 5 2 4 22 25 -3 17 9 1 1 7 10 36 -26 4 20 6 3 11 32 61 -29 21
12 Úri KSK Zsámboki SE 11 3 1 7 13 22 -9 10 10 2 1 7 16 27 -11 7 21 5 2 14 29 49 -20 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 3 0 7 17 25 -8 9 10 2 1 7 20 39 -19 7 20 5 1 14 37 64 -27 16
14 Úri KSK Újszilvás KSE 11 3 3 5 11 25 -14 12 10 1 0 9 6 39 -33 3 21 4 3 14 17 64 -47 15
15 Úri KSK Galgahévíz SK 10 2 1 7 19 36 -17 7 11 2 1 8 13 24 -11 7 21 4 2 15 32 60 -28 14
16 Úri KSK Úri KSK 11 3 0 8 20 33 -13 9 10 1 1 8 14 31 -17 4 21 4 1 16 34 64 -30 13
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3--2 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 0-
Ecser SE
-3 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 42 - 41 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1---2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 1-4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3-3 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3-1 - 30 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Úri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 22. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 05. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 26. 17:00
Sülysápi SE

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 22. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 05. 17:00
Sülysápi SE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple