Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 22. forduló

2021.04.24 - 16:30

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOMOGYI MÁTÉ, MEGYESI OLIVÉR
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
90'
45'

Gólok

MADAR MÁTÉ LÁSZLÓ

29'

1 - 0

 

SZABÓ NORBERT ZSOLT

66'

2 - 0

 

KURUCZ GERGŐ

70'

3 - 0

 

MÁTÉ KRISTÓF

89'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 22 20 0 2 66 15 51 60 8.4
2 Péceli SSE Péceli SSE 22 19 1 2 69 23 46 58 9.1
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 22 15 3 4 74 34 40 48 8.9
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 22 15 2 5 90 41 49 47 9
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 22 15 2 5 60 32 28 47 8.8
6 Dány KSK Dány KSK 22 13 2 7 56 35 21 41 9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 22 13 1 8 54 31 23 40 8.7
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 22 7 3 12 34 53 -19 24 8.3
9 Turai TC Turai TC 22 6 5 11 44 49 -5 23 8.7
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 22 7 1 14 30 66 -36 22 8.8
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 22 6 4 12 38 71 -33 22 8.8
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 22 5 2 15 29 50 -21 17 7.7
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 22 5 2 15 40 73 -33 17 8.1
14 Úri KSK Úri KSK 22 5 1 16 36 65 -29 16 8
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 22 4 3 15 17 68 -51 15 7.7
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 22 4 2 16 32 63 -31 14 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Sülysápi SE 11 8 2 1 16 5 11 26 11 7 3 1 16 6 10 24 22 15 5 2 32 11 21 50
2 Galgahévíz SK Inárcs VSE 10 7 2 1 29 7 22 23 12 7 4 1 22 7 15 25 22 14 6 2 51 14 37 48
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 11 7 1 3 18 6 12 22 11 7 1 3 11 5 6 22 22 14 2 6 29 11 18 44
4 Galgahévíz SK Dány KSK 11 6 2 3 10 6 4 20 11 5 5 1 16 10 6 20 22 11 7 4 26 16 10 40
5 Galgahévíz SK Péceli SSE 11 6 5 0 18 4 14 23 11 4 5 2 9 5 4 17 22 10 10 2 27 9 18 40
6 Galgahévíz SK Ecser SE 11 5 6 0 13 1 12 21 11 4 6 1 11 5 6 18 22 9 12 1 24 6 18 39
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 11 4 5 2 11 9 2 17 11 5 4 2 10 6 4 19 22 9 9 4 21 15 6 36
8 Galgahévíz SK Turai TC 12 5 3 4 16 13 3 18 10 3 2 5 9 15 -6 11 22 8 5 9 25 28 -3 29
9 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 11 4 4 3 10 7 3 16 11 1 5 5 3 11 -8 8 22 5 9 8 13 18 -5 24
10 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 3 2 6 5 16 -11 11 11 2 6 3 4 4 0 12 22 5 8 9 9 20 -11 23
11 Galgahévíz SK Zsámboki SE 11 3 4 4 8 9 -1 13 11 1 4 6 10 14 -4 7 22 4 8 10 18 23 -5 20
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 11 3 5 3 4 6 -2 14 11 1 0 10 4 23 -19 3 22 4 5 13 8 29 -21 17
13 Galgahévíz SK Úri KSK 11 3 3 5 10 15 -5 12 11 0 5 6 3 14 -11 5 22 3 8 11 13 29 -16 17
14 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 11 2 5 4 8 13 -5 11 11 1 3 7 2 20 -18 6 22 3 8 11 10 33 -23 17
15 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 11 2 4 5 7 9 -2 10 11 1 1 9 7 24 -17 4 22 3 5 14 14 33 -19 14
16 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 11 3 3 5 10 13 -3 12 11 0 2 9 2 24 -22 2 22 3 5 14 12 37 -25 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Ecser SE 11 11 0 0 40 5 35 33 11 9 0 2 26 10 16 27 22 20 0 2 66 15 51 60
2 Galgahévíz SK Péceli SSE 11 11 0 0 39 9 30 33 11 8 1 2 30 14 16 25 22 19 1 2 69 23 46 58
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 11 9 1 1 45 12 33 28 11 6 2 3 29 22 7 20 22 15 3 4 74 34 40 48
4 Galgahévíz SK Inárcs VSE 10 8 0 2 50 16 34 24 12 7 2 3 40 25 15 23 22 15 2 5 90 41 49 47
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 11 8 1 2 30 16 14 25 11 7 1 3 30 16 14 22 22 15 2 5 60 32 28 47
6 Galgahévíz SK Dány KSK 11 8 0 3 23 10 13 24 11 5 2 4 33 25 8 17 22 13 2 7 56 35 21 41
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 11 8 0 3 34 16 18 24 11 5 1 5 20 15 5 16 22 13 1 8 54 31 23 40
8 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 11 6 2 3 24 24 0 20 11 1 1 9 10 29 -19 4 22 7 3 12 34 53 -19 24
9 Galgahévíz SK Turai TC 12 4 5 3 25 21 4 17 10 2 0 8 19 28 -9 6 22 6 5 11 44 49 -5 23
10 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 11 6 0 5 25 28 -3 18 11 1 1 9 5 38 -33 4 22 7 1 14 30 66 -36 22
11 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 11 5 2 4 22 25 -3 17 11 1 2 8 16 46 -30 5 22 6 4 12 38 71 -33 22
12 Galgahévíz SK Zsámboki SE 11 3 1 7 13 22 -9 10 11 2 1 8 16 28 -12 7 22 5 2 15 29 50 -21 17
13 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 11 3 1 7 20 28 -8 10 11 2 1 8 20 45 -25 7 22 5 2 15 40 73 -33 17
14 Galgahévíz SK Úri KSK 11 3 0 8 20 33 -13 9 11 2 1 8 16 32 -16 7 22 5 1 16 36 65 -29 16
15 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 11 3 3 5 11 25 -14 12 11 1 0 10 6 43 -37 3 22 4 3 15 17 68 -51 15
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 2 1 8 19 39 -20 7 11 2 1 8 13 24 -11 7 22 4 2 16 32 63 -31 14
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3--2 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 01 - 0
Ecser SE
-3 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 60 - 30 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1-5 - 0--9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 04 - 05 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2---6 - 01 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 42 - 41 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 17 - 3--2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 1-4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 1--
Turai TC
3 - 31 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 01 - 2-
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3-3 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3-1 - 30 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Dány KSK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK

Újszilvás KSE

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Sülysápi SE
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újszilvás KSE
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újszilvás KSE
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Péceli SSE
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Turai TC
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dány KSK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újszilvás KSE
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Ecser SE
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újszilvás KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple