Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 28. forduló

2021.06.06 - 17:00

Zsámbok, Zsámboki sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
DANKÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERKES MILÁN ISTVÁN, ÁCS BENCE ZSIGMOND
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

62'

BUZÁS VIKTOR

 

0 - 2

88'

LEDACS-KIS BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 28 25 0 3 83 17 66 75 8.8
2 Péceli SSE Péceli SSE 28 23 3 2 83 28 55 72 8.6
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 28 20 4 4 101 40 61 64 8.8
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 28 20 3 5 88 44 44 63 8.5
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 28 17 3 8 108 50 58 54 8.5
6 Dány KSK Dány KSK 28 16 2 10 72 44 28 50 8.6
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 28 14 1 13 61 53 8 43 8.5
8 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 28 10 2 16 55 83 -28 32 8.6
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 28 9 5 14 46 63 -17 31 8.5 (-1 pont)
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 28 9 2 17 43 60 -17 29 8.3
11 Turai TC Turai TC 28 8 5 15 57 71 -14 29 8.5
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 28 7 5 16 46 87 -41 26 8.4
13 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 28 8 1 19 33 92 -59 25 8.6
14 Úri KSK Úri KSK 28 7 2 19 46 85 -39 23 8.3
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 28 5 3 20 50 90 -40 18 8.3
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 28 4 3 21 27 92 -65 15 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Sülysápi SE 14 10 3 1 22 7 15 33 14 9 4 1 24 9 15 31 28 19 7 2 46 16 30 64
2 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 14 9 2 3 24 8 16 29 14 9 2 3 18 6 12 29 28 18 4 6 42 14 28 58
3 Újszilvás KSE Inárcs VSE 13 9 3 1 36 8 28 30 15 7 5 3 23 10 13 26 28 16 8 4 59 18 41 56
4 Újszilvás KSE Dány KSK 14 7 4 3 14 8 6 25 14 6 7 1 18 11 7 25 28 13 11 4 32 19 13 50
5 Újszilvás KSE Ecser SE 14 6 7 1 16 2 14 25 14 6 6 2 14 6 8 24 28 12 13 3 30 8 22 49
6 Újszilvás KSE Péceli SSE 14 7 7 0 19 4 15 28 14 5 6 3 14 8 6 21 28 12 13 3 33 12 21 49
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 14 4 7 3 11 10 1 19 14 5 6 3 11 10 1 21 28 9 13 6 22 20 2 40
8 Újszilvás KSE Turai TC 15 6 4 5 19 17 2 22 13 3 4 6 12 21 -9 13 28 9 8 11 31 38 -7 35
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 14 5 5 4 11 8 3 20 14 2 7 5 4 11 -7 12 28 7 12 9 15 19 -4 32
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 14 5 5 4 10 9 1 20 14 2 5 7 13 17 -4 11 28 7 10 11 23 26 -3 31
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 14 3 3 8 9 25 -16 12 14 2 8 4 5 6 -1 14 28 5 11 12 14 31 -17 26
12 Újszilvás KSE Úri KSK 14 4 4 6 12 17 -5 16 14 1 5 8 5 19 -14 8 28 5 9 14 17 36 -19 24
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 14 3 6 5 9 10 -1 15 14 2 2 10 9 27 -18 8 28 5 8 15 18 37 -19 23
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 14 3 8 3 7 9 -2 17 14 1 1 12 6 30 -24 4 28 4 9 15 13 39 -26 21
15 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 14 2 6 6 9 20 -11 12 14 1 6 7 3 21 -18 9 28 3 12 13 12 41 -29 21
16 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 14 3 3 8 11 19 -8 12 14 0 3 11 2 27 -25 3 28 3 6 19 13 46 -33 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Ecser SE 14 13 0 1 48 6 42 39 14 12 0 2 35 11 24 36 28 25 0 3 83 17 66 75
2 Újszilvás KSE Péceli SSE 14 13 1 0 45 11 34 40 14 10 2 2 38 17 21 32 28 23 3 2 83 28 55 72
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 14 11 2 1 56 15 41 35 14 9 2 3 45 25 20 29 28 20 4 4 101 40 61 64
4 Újszilvás KSE Sülysápi SE 14 10 2 2 41 20 21 32 14 10 1 3 47 24 23 31 28 20 3 5 88 44 44 63
5 Újszilvás KSE Inárcs VSE 13 10 0 3 66 21 45 30 15 7 3 5 42 29 13 24 28 17 3 8 108 50 58 54
6 Újszilvás KSE Dány KSK 14 9 0 5 33 16 17 27 14 7 2 5 39 28 11 23 28 16 2 10 72 44 28 50
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 14 9 0 5 38 24 14 27 14 5 1 8 23 29 -6 16 28 14 1 13 61 53 8 43
8 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 14 6 1 7 27 30 -3 19 14 4 1 9 28 53 -25 13 28 10 2 16 55 83 -28 32
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 14 7 2 5 29 29 0 23 14 2 3 9 17 34 -17 8 28 9 5 14 46 63 -17 31
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 14 5 1 8 21 26 -5 16 14 4 1 9 22 34 -12 13 28 9 2 17 43 60 -17 29
11 Újszilvás KSE Turai TC 15 5 5 5 32 29 3 20 13 3 0 10 25 42 -17 9 28 8 5 15 57 71 -14 29
12 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 14 5 2 7 25 35 -10 17 14 2 3 9 21 52 -31 9 28 7 5 16 46 87 -41 26
13 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 14 6 0 8 26 47 -21 18 14 2 1 11 7 45 -38 7 28 8 1 19 33 92 -59 25
14 Újszilvás KSE Úri KSK 14 4 1 9 24 41 -17 13 14 3 1 10 22 44 -22 10 28 7 2 19 46 85 -39 23
15 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 14 3 2 9 34 56 -22 11 14 2 1 11 16 34 -18 7 28 5 3 20 50 90 -40 18
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 14 3 3 8 15 33 -18 12 14 1 0 13 12 59 -47 3 28 4 3 21 27 92 -65 15
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 34 - 12 - 22 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 05 - 0-
Dány KSK
3 - 40 - 12 - 02 - 32 - 01 - 26 - 01 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 01 - 0
Ecser SE
0 - 13 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 03 - 04 - 03 - 25 - 0
Galgahévíz SK
1 - 21 - 60 - 30 - 7-1 - 34 - 55 - 84 - 42 - 11 - 43 - 16 - 53 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 07 - 01 - 38 - 12 - 55 - 0--9 - 07 - 09 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 21 - 42 - 00 - 43 - 03 - 04 - 05 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2-1 - 04 - 16 - 01 - 03 - 11 - 14 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 23 - 01 - 03 - 20 - 42 - 41 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 12 - 11 - 32 - 14 - 01 - 21 - 14 - 21 - 17 - 38 - 2-2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
-1 - 31 - 20 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 13 - 04 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 30 - 13 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 12 - 61 - 3
Turai TC
3 - 31 - 13 - 03 - 31 - 21 - 11 - 51 - 31 - 54 - 05 - 02 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
0 - 110 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2-1 - 51 - 33 - 24 - 05 - 43 - 01 - 20 - 3
Újszilvás KSE
1 - 20 - 2-0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 03 - 41 - 22 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 30 - 63 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1-1 - 14 - 52 - 41 - 23 - 12 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 33 - 21 - 30 - 12 - 22 - 40 - 20 - 24 - 11 - 01 - 0-5 - 0

Meccsek

Zsámboki SE

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
Zsámboki SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Turai TC
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Zsámboki SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Zsámboki SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Zsámboki SE
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újszilvás KSE

Tápiógyörgye KSK

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Turai TC
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple