Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 3. forduló

2020.09.05 - 16:30

Abony, Abonyi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KISS TIBOR ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DANKÓ ATTILA, DEZSŐ BÁLINT
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
90'
45'

Gólok

KOZÁK JÁNOS

30'

1 - 0

 

KOZÁK JÁNOS

38'

2 - 0

 

BALOG MIHÁLY

47'

3 - 0

 

SZEPESI BENCE

50'

4 - 0

 

BAKSA MÁTÉ

62'

5 - 0

 

KOZÁK JÁNOS

64'

6 - 0

 

SZEPESI BENCE

73'

7 - 0

 

SZEPESI BENCE

87'

8 - 0

 

 

8 - 1

89'

HÉGER ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 3 3 0 0 17 3 14 9 12.3
2 Inárcs VSE Inárcs VSE 3 3 0 0 11 4 7 9 10
3 Turai TC Turai TC 3 2 1 0 10 5 5 7 13.3
4 Péceli SSE Péceli SSE 3 2 1 0 9 6 3 7 11.7
5 Dány KSK Dány KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 9.7
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 9 5 4 6 11.3
7 Ecser SE Ecser SE 3 2 0 1 9 6 3 6 7.3
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 3 2 0 1 10 8 2 6 8.7
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 3 1 1 1 7 9 -2 4 5
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 3 1 0 2 8 7 1 3 10.3
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 3 1 0 2 5 11 -6 3 6.7
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 3 1 0 2 6 14 -8 3 6.7
13 Zsámboki SE Zsámboki SE 3 0 1 2 6 10 -4 1 8
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 0 0 3 2 8 -6 0 6
15 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 6 13 -7 0 5.7
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 0 0 3 2 13 -11 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Turai TC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
2 Galgahévíz SK Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 3 3 0 0 5 1 4 9
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 7 0 7 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 7 0 7 7
4 Galgahévíz SK Dány KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 6 3 3 6 3 2 0 1 6 5 1 6
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 5 5 0 6
6 Galgahévíz SK Péceli SSE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4 3 1 2 0 6 4 2 5
7 Galgahévíz SK Ecser SE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 5 3 2 5
8 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 4 3 1 5
9 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 1 1 3 3 0 4
10 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
11 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 3 8 -5 3
12 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 1 2 4 6 -2 1
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
14 Galgahévíz SK Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
15 Galgahévíz SK Úri KSK 2 0 0 2 3 6 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 15 2 13 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 17 3 14 9
2 Galgahévíz SK Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 8 4 4 6 3 3 0 0 11 4 7 9
3 Galgahévíz SK Turai TC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 8 3 5 6 3 2 1 0 10 5 5 7
4 Galgahévíz SK Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 6 4 2 4 3 2 1 0 9 6 3 7
5 Galgahévíz SK Dány KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 2 0 0 9 3 6 6 3 2 0 1 11 6 5 6
6 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 9 5 4 6
7 Galgahévíz SK Ecser SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 9 6 3 6
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3 3 2 0 1 10 8 2 6
9 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 7 9 -2 4
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 1 1 0 0 5 2 3 3 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 1 0 2 8 7 1 3
11 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 1 0 2 5 11 -6 3
12 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 5 10 -5 3 3 1 0 2 6 14 -8 3
13 Galgahévíz SK Zsámboki SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 1 2 6 10 -4 1
14 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
15 Galgahévíz SK Úri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 0 0 3 6 13 -7 0
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 2 10 -8 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 2 13 -11 0
 
Abonyi Kid FC
------8 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-----------
Ecser SE
----2 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6--------1 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0-----------
Nyáregyházi SK
-------------5 - 2-
Péceli SSE
--3 - 2------------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4------
Sülysápi SE
--------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
--------1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----------2 - 1--
Turai TC
-----------2 - 2---
Újlengyeli DSE
----2 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4-------

Meccsek

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC

SK Tóalmás-TT Sport

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Turai TC
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 08. 17:30
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 08. 17:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Sülysápi SE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 26. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple