Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 3. forduló

2020.09.06 - 16:30

Galgahévíz, Galgahévízi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZŐGYI LÁSZLÓ, GINDL SZABOLCS ERIK
Galgahévíz SK
Dány KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

PALKÓ KRISZTIÁN
MOVIK MARTIN

26'

1 - 1

 

 

1 - 2

28'

LAKATOS LÁSZLÓ

 

1 - 3

31'

PALKÓ KRISZTIÁN

 

1 - 4

63'

PALKÓ KRISZTIÁN

 

1 - 5

66'

PALKÓ KRISZTIÁN

 

1 - 6

90'

BOHUS MARCELL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 3 3 0 0 17 3 14 9 12.3
2 Inárcs VSE Inárcs VSE 3 3 0 0 11 4 7 9 10
3 Turai TC Turai TC 3 2 1 0 10 5 5 7 13.3
4 Péceli SSE Péceli SSE 3 2 1 0 9 6 3 7 11.7
5 Dány KSK Dány KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 9.7
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 9 5 4 6 11.3
7 Ecser SE Ecser SE 3 2 0 1 9 6 3 6 7.3
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 3 2 0 1 10 8 2 6 8.7
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 3 1 1 1 7 9 -2 4 5
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 3 1 0 2 8 7 1 3 10.3
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 3 1 0 2 5 11 -6 3 6.7
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 3 1 0 2 6 14 -8 3 6.7
13 Zsámboki SE Zsámboki SE 3 0 1 2 6 10 -4 1 8
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 0 0 3 2 8 -6 0 6
15 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 6 13 -7 0 5.7
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 0 0 3 2 13 -11 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Turai TC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
2 Galgahévíz SK Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 3 3 0 0 5 1 4 9
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 7 0 7 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 7 0 7 7
4 Galgahévíz SK Dány KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 6 3 3 6 3 2 0 1 6 5 1 6
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 5 5 0 6
6 Galgahévíz SK Péceli SSE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4 3 1 2 0 6 4 2 5
7 Galgahévíz SK Ecser SE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 5 3 2 5
8 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 4 3 1 5
9 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 1 1 3 3 0 4
10 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
11 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 3 8 -5 3
12 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 1 2 4 6 -2 1
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
14 Galgahévíz SK Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
15 Galgahévíz SK Úri KSK 2 0 0 2 3 6 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 15 2 13 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 17 3 14 9
2 Galgahévíz SK Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 8 4 4 6 3 3 0 0 11 4 7 9
3 Galgahévíz SK Turai TC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 8 3 5 6 3 2 1 0 10 5 5 7
4 Galgahévíz SK Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 6 4 2 4 3 2 1 0 9 6 3 7
5 Galgahévíz SK Dány KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 2 0 0 9 3 6 6 3 2 0 1 11 6 5 6
6 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 9 5 4 6
7 Galgahévíz SK Ecser SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 9 6 3 6
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3 3 2 0 1 10 8 2 6
9 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 7 9 -2 4
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 1 1 0 0 5 2 3 3 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 1 0 2 8 7 1 3
11 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 1 0 2 5 11 -6 3
12 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 5 10 -5 3 3 1 0 2 6 14 -8 3
13 Galgahévíz SK Zsámboki SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 1 2 6 10 -4 1
14 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
15 Galgahévíz SK Úri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 0 0 3 6 13 -7 0
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 2 10 -8 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 2 13 -11 0
 
Abonyi Kid FC
------8 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-----------
Ecser SE
----2 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6--------1 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0-----------
Nyáregyházi SK
-------------5 - 2-
Péceli SSE
--3 - 2------------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4------
Sülysápi SE
--------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
--------1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----------2 - 1--
Turai TC
-----------2 - 2---
Újlengyeli DSE
----2 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4-------

Meccsek

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 22. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 05. 17:00
Sülysápi SE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK

Dány KSK

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
Turai TC
Dány KSK
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Abonyi Kid FC
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dány KSK
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 29. 17:00
Dány KSK
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 06. 17:00
Péceli SSE
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 18:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 26. 18:00
Turai TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple