Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 4. forduló

2020.09.12 - 12:00

Sülysáp, Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
CSERESNYÉS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULLAI ISTVÁN MIHÁLY, ZSÓK GYÖRGY
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

TÓTH TAMÁS

29'

1 - 0

 

CSABA SÁNDOR

60'

2 - 0

 

 

2 - 1

74'

SZEPESI BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 4 4 0 0 20 7 13 12 11.3
2 Turai TC Turai TC 4 3 1 0 13 5 8 10 12.3
3 Péceli SSE Péceli SSE 4 3 1 0 12 7 5 10 12
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 4 3 0 1 18 5 13 9 10.5
5 Dány KSK Dány KSK 4 3 0 1 15 6 9 9 9.3
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 3 0 1 12 9 3 9 9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 4 2 0 2 14 9 5 6 12.5
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 0 2 10 8 2 6 8.3
9 Ecser SE Ecser SE 4 2 0 2 9 9 0 6 4.5
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 4 1 1 2 7 13 -6 4 3.8
11 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 3 8 -5 3 9.3
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 4 1 0 3 6 13 -7 3 8.5
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 4 1 0 3 6 15 -9 3 9.5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 4 1 0 3 4 14 -10 3 5
15 Zsámboki SE Zsámboki SE 4 0 1 3 8 16 -8 1 7.3
16 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 9 22 -13 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 4 1 3 6 4 4 0 0 12 2 10 12
2 Úri KSK Turai TC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 8 3 5 12
3 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 3 0 1 6 5 1 9
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 7 0 7 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 7 1 6 7
5 Úri KSK Dány KSK 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 1 1 6 5 1 7
6 Úri KSK Péceli SSE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 3 0 6 4 2 6
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 6 5 1 6
8 Úri KSK Ecser SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 2 2 0 5
10 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
11 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
12 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 2 5 -3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 0 3 2 6 -4 3
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 3 9 -6 3
14 Úri KSK Újlengyeli DSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 4 6 -2 2
15 Úri KSK Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 2 2 5 8 -3 2
16 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 0 4 5 15 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 12 3 9 6 2 2 0 0 8 4 4 6 4 4 0 0 20 7 13 12
2 Úri KSK Turai TC 2 1 1 0 5 2 3 4 2 2 0 0 8 3 5 6 4 3 1 0 13 5 8 10
3 Úri KSK Péceli SSE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 1 0 6 4 2 4 4 3 1 0 12 7 5 10
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 15 2 13 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 18 5 13 9
5 Úri KSK Dány KSK 2 1 0 1 6 3 3 3 2 2 0 0 9 3 6 6 4 3 0 1 15 6 9 9
6 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 0 1 6 6 0 3 4 3 0 1 12 9 3 9
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 2 0 0 11 4 7 6 2 0 0 2 3 5 -2 0 4 2 0 2 14 9 5 6
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 10 8 2 6
9 Úri KSK Ecser SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 2 0 2 9 9 0 6
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 1 2 7 13 -6 4
11 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 6 -4 3 4 1 0 3 3 8 -5 3
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 0 3 6 13 -7 3
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 1 0 1 5 10 -5 3 4 1 0 3 6 15 -9 3
14 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 4 11 -7 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 1 0 3 4 14 -10 3
15 Úri KSK Zsámboki SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 1 3 8 16 -8 1
16 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
Abonyi Kid FC
------8 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
----2 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 3-
Nyáregyházi SK
-------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1-------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
--------1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----------2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--------2 - 2---
Újlengyeli DSE
----2 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4-------

Meccsek

Sülysápi SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
Zsámboki SE
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
INFO
Sülysápi SE
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sülysápi SE
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Sülysápi SE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
04. 17. 16:30
Sülysápi SE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 24. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 01. 16:30
Péceli SSE
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 08. 16:30
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 15. 17:00
Turai TC
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 23. 17:00
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 29. 17:00
Dány KSK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 05. 17:00
Sülysápi SE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 12. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 26. 17:00
Sülysápi SE

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 17. 16:00
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch