Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

2020.09.19 - 16:00

Abony, Abonyi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEHOFNER JÓZSEF, WEIL LEVENTE
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
90'
45'

Gólok

BALOG MIHÁLY

10'

1 - 0

 

BALOG MIHÁLY

51'

2 - 0

 

SZEPESI BENCE

59'

3 - 0

 

GÓR VIKTOR

77'

4 - 0

 

GÓR VIKTOR

79'

5 - 0

 

BALOG MIHÁLY

82'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 5 4 0 1 24 5 19 12 10
2 Dány KSK Dány KSK 5 4 0 1 18 6 12 12 10.8
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 5 4 0 1 20 10 10 12 9.6
4 Turai TC Turai TC 5 3 1 1 13 6 7 10 11.6
5 Péceli SSE Péceli SSE 5 3 1 1 12 13 -1 10 8.6
6 Ecser SE Ecser SE 5 3 0 2 12 9 3 9 5.8
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 3 0 1 12 9 3 9 6.8
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 5 3 0 2 12 9 3 9 9.8
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 5 2 1 2 10 13 -3 7 6.8
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 5 2 0 3 15 11 4 6 10.2
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 9 14 -5 6 9
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 5 1 1 3 9 16 -7 4 8
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 3 8 -5 3 8.5
14 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 5 1 0 4 7 18 -11 3 9
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 5 1 0 4 4 17 -13 3 5.8
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 25 -16 0 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 8 1 7 6 3 2 1 0 4 1 3 7 5 4 1 0 12 2 10 13
2 Úri KSK Turai TC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 8 4 4 12
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 8 0 8 9 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 3 1 1 8 1 7 10
4 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 3 0 1 6 5 1 9
5 Úri KSK Dány KSK 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 1 0 6 3 3 7 5 2 2 1 6 5 1 8
6 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 3 2 1 8
7 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 2 0 3 6 9 -3 6
8 Úri KSK Péceli SSE 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 4 3 1 4 5 1 3 1 6 5 1 6
9 Úri KSK Ecser SE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 3 1 5 4 1 6
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 1 1 0 4 3 1 4 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 1 3 1 6 6 0 6
11 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 2 2 6 8 -2 5
12 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 1 1 3 3 7 -4 4
14 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 6 -4 4
15 Úri KSK Újlengyeli DSE 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 3 2 4 6 -2 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 1 2 3 6 -3 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 0 1 4 5 15 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 21 2 19 9 2 1 0 1 3 3 0 3 5 4 0 1 24 5 19 12
2 Úri KSK Dány KSK 2 1 0 1 6 3 3 3 3 3 0 0 12 3 9 9 5 4 0 1 18 6 12 12
3 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 12 3 9 6 3 2 0 1 8 7 1 6 5 4 0 1 20 10 10 12
4 Úri KSK Turai TC 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 8 4 4 6 5 3 1 1 13 6 7 10
5 Úri KSK Péceli SSE 2 2 0 0 6 3 3 6 3 1 1 1 6 10 -4 4 5 3 1 1 12 13 -1 10
6 Úri KSK Ecser SE 3 3 0 0 10 3 7 9 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 3 0 2 12 9 3 9
7 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 0 1 6 6 0 3 4 3 0 1 12 9 3 9
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 7 5 2 6 2 1 0 1 5 4 1 3 5 3 0 2 12 9 3 9
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 3 2 0 1 8 7 1 6 2 0 1 1 2 6 -4 1 5 2 1 2 10 13 -3 7
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 2 0 0 11 4 7 6 3 0 0 3 4 7 -3 0 5 2 0 3 15 11 4 6
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 7 5 2 6 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 2 0 3 9 14 -5 6
12 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 5 6 -1 4 2 0 0 2 4 10 -6 0 5 1 1 3 9 16 -7 4
13 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 6 -4 3 4 1 0 3 3 8 -5 3
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 6 13 -7 3 5 1 0 4 7 18 -11 3
15 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 4 11 -7 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 0 4 4 17 -13 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 4 11 -7 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 5 0 0 5 9 25 -16 0
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
---3 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 3-
Nyáregyházi SK
-------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1-------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
-----2 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 1----2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--------2 - 2---
Újlengyeli DSE
---3 - 02 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 17. 16:00
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC

Péceli SSE

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újszilvás KSE
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sülysápi SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Turai TC
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 04. 21. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 21. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
INFO
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 18. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
04. 18. 16:00
Péceli SSE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
04. 24. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 01. 16:30
Péceli SSE
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 08. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 15. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
05. 22. 17:00
Péceli SSE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 29. 17:00
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 06. 17:00
Péceli SSE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch