Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 8. forduló

2020.10.10 - 10:00

Úri, Úri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES ZOLTÁN, BERKES MILÁN ISTVÁN
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

GÁL RÓBERT
TAR SÁMUEL

15'

1 - 1

 

BALATONI BALÁZS

22'

2 - 1

 

SZŰCS ROLAND

32'

3 - 1

 

 

3 - 2

64'

BOTTLIK ÁDÁM GYULA

 

3 - 3

67'

BOTTLIK ÁDÁM GYULA

 

3 - 4

77'

NÉMETH ISTVÁN
SZŰCS ROLAND

79'

4 - 4

 

 

4 - 5

81'

BOTTLIK ÁDÁM GYULA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 8 6 1 1 30 15 15 19 8.9
2 Péceli SSE Péceli SSE 8 6 1 1 24 13 11 19 10.3
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 8 6 0 2 32 15 17 18 8.1
4 Dány KSK Dány KSK 8 6 0 2 22 8 14 18 9.5
5 Ecser SE Ecser SE 8 6 0 2 19 9 10 18 6.3
6 Turai TC Turai TC 8 5 1 2 23 11 12 16 10.1
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 8 5 1 2 22 13 9 16 9
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 8 4 1 3 16 18 -2 13 8.1
9 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 8 4 0 4 24 17 7 12 10.4
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 8 3 1 4 16 18 -2 10 7.3
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 8 3 0 5 14 27 -13 9 10
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 8 2 1 5 14 23 -9 7 7.1
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 8 1 1 6 10 26 -16 4 7.9
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 8 1 1 6 6 23 -17 4 7.9
15 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 8 1 0 7 11 29 -18 3 8.5
16 Úri KSK Úri KSK 8 0 1 7 17 35 -18 1 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 3 1 0 10 2 8 10 4 3 1 0 6 2 4 10 8 6 2 0 16 4 12 20
2 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 6 2 4 9 5 3 1 1 7 4 3 10 8 6 1 1 13 6 7 19
3 Úri KSK Turai TC 4 4 0 0 10 3 7 12 4 2 0 2 6 5 1 6 8 6 0 2 16 8 8 18
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 10 1 9 12 4 1 1 2 2 2 0 4 8 5 1 2 12 3 9 16
5 Úri KSK Péceli SSE 4 1 3 0 6 2 4 6 4 2 1 1 5 3 2 7 8 3 4 1 11 5 6 13
6 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 0 2 4 4 0 6 4 1 2 1 1 3 -2 5 8 3 2 3 5 7 -2 11
7 Úri KSK Ecser SE 4 1 3 0 3 1 2 6 4 1 2 1 5 3 2 5 8 2 5 1 8 4 4 11
8 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 2 1 3 4 -1 5 4 1 2 1 8 5 3 5 8 2 4 2 11 9 2 10
9 Úri KSK Dány KSK 4 0 2 2 0 3 -3 2 4 2 2 0 6 3 3 8 8 2 4 2 6 6 0 10
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 1 2 1 5 6 -1 5 4 1 2 1 3 3 0 5 8 2 4 2 8 9 -1 10
11 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 1 2 2 4 7 -3 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 8 1 4 3 5 9 -4 7
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 6 6 0 6 4 0 0 4 1 10 -9 0 8 2 0 6 7 16 -9 6
13 Úri KSK Úri KSK 5 1 2 2 6 7 -1 5 3 0 1 2 3 10 -7 1 8 1 3 4 9 17 -8 6
14 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 3 10 -7 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 8 1 3 4 3 11 -8 6
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 1 1 3 5 10 -5 4 8 1 2 5 5 12 -7 5
16 Úri KSK Újszilvás KSE 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 1 0 4 3 10 -7 3 8 1 1 6 3 12 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 4 0 0 19 5 14 12 4 2 1 1 11 10 1 7 8 6 1 1 30 15 15 19
2 Úri KSK Péceli SSE 4 4 0 0 14 3 11 12 4 2 1 1 10 10 0 7 8 6 1 1 24 13 11 19
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 24 4 20 12 4 2 0 2 8 11 -3 6 8 6 0 2 32 15 17 18
4 Úri KSK Dány KSK 4 2 0 2 8 5 3 6 4 4 0 0 14 3 11 12 8 6 0 2 22 8 14 18
5 Úri KSK Ecser SE 4 4 0 0 12 3 9 12 4 2 0 2 7 6 1 6 8 6 0 2 19 9 10 18
6 Úri KSK Turai TC 4 3 1 0 13 4 9 10 4 2 0 2 10 7 3 6 8 5 1 2 23 11 12 16
7 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 10 5 5 9 5 2 1 2 12 8 4 7 8 5 1 2 22 13 9 16
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 3 0 2 12 11 1 9 3 1 1 1 4 7 -3 4 8 4 1 3 16 18 -2 13
9 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 3 0 1 17 10 7 9 4 1 0 3 7 7 0 3 8 4 0 4 24 17 7 12
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 1 1 10 8 2 7 4 1 0 3 6 10 -4 3 8 3 1 4 16 18 -2 10
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 7 10 -3 6 4 1 0 3 7 17 -10 3 8 3 0 5 14 27 -13 9
12 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 1 2 5 8 -3 4 4 1 0 3 9 15 -6 3 8 2 1 5 14 23 -9 7
13 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 10 18 -8 4 3 0 0 3 0 8 -8 0 8 1 1 6 10 26 -16 4
14 Úri KSK Újszilvás KSE 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 1 0 4 4 17 -13 3 8 1 1 6 6 23 -17 4
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 0 3 1 9 -8 0 5 1 0 4 10 20 -10 3 8 1 0 7 11 29 -18 3
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 18 -9 0 3 0 1 2 8 17 -9 1 8 0 1 7 17 35 -18 1
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 0---
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-----3 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1------4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
----3 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2----0 - 3--1 - 1------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2--
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Úri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újszilvás KSE
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE

Tápiószőlősi KSE

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 06. 01. 17:30
Kókai sportpálya
2021. 06. 01. 17:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Zsámboki SE
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlősi KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple