Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 9. forduló

2020.10.17 - 15:00

Abony, Abonyi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FAZEKAS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KELE ÁDÁM, KÁLÉ ELEMÉR
Abonyi Kid FC
Dány KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

MOLNÁR ANDRÁS TIBOR

 

0 - 2

45'

PALKÓ KRISZTIÁN
HOMOKI MÁRK

51'

1 - 2

 

BALOG MIHÁLY

56'

2 - 2

 

 

2 - 3

60'

BOHUS MARCELL

 

2 - 4

67'

MOLNÁR ANDRÁS TIBOR
ANTAL KRISTÓF

71'

3 - 4

 

BALOG MIHÁLY

76'

4 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 9 7 1 1 39 16 23 22 9.6
2 Péceli SSE Péceli SSE 9 7 1 1 29 13 16 22 10.3
3 Ecser SE Ecser SE 9 7 0 2 22 11 11 21 7.4
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 9 6 1 2 36 19 17 19 7.8
5 Dány KSK Dány KSK 9 6 1 2 26 12 14 19 8.8
6 Turai TC Turai TC 9 5 1 3 25 15 10 16 10.6
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 9 5 0 4 26 18 8 15 10
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 8 5 0 3 22 14 8 15 7.9
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 9 4 1 4 16 19 -3 13 8.1
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 9 3 1 5 15 23 -8 10 7.2
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 9 3 1 5 16 25 -9 10 7.9
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 9 3 0 6 14 32 -18 9 9.6
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 9 2 1 6 17 26 -9 7 8.1
14 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 9 2 0 7 15 31 -16 6 8.3
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 8 1 0 7 6 31 -25 3 7.1
16 Úri KSK Úri KSK 9 0 1 8 19 38 -19 1 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 3 1 0 10 2 8 10 5 4 1 0 10 2 8 13 9 7 2 0 20 4 16 23
2 Úri KSK Turai TC 4 4 0 0 10 3 7 12 5 2 0 3 6 7 -1 6 9 6 0 3 16 10 6 18
3 Úri KSK Sülysápi SE 4 3 1 0 6 2 4 10 4 2 1 1 6 4 2 7 8 5 2 1 12 6 6 17
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 5 4 0 1 10 3 7 12 4 1 1 2 2 2 0 4 9 5 1 3 12 5 7 16
5 Úri KSK Péceli SSE 4 1 3 0 6 2 4 6 5 3 1 1 6 3 3 10 9 4 4 1 12 5 7 16
6 Úri KSK Ecser SE 5 2 3 0 4 1 3 9 4 1 2 1 5 3 2 5 9 3 5 1 9 4 5 14
7 Úri KSK Zsámboki SE 5 2 2 1 4 4 0 8 4 1 2 1 8 5 3 5 9 3 4 2 12 9 3 13
8 Úri KSK Dány KSK 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 3 2 0 8 3 5 11 9 3 4 2 8 6 2 13
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 5 2 0 3 4 6 -2 6 4 1 2 1 1 3 -2 5 9 3 2 4 5 9 -4 11
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 1 2 1 5 6 -1 5 5 1 3 1 3 3 0 6 9 2 5 2 8 9 -1 11
11 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 3 10 -7 4 4 1 2 1 2 1 1 5 9 2 3 4 5 11 -6 9
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 4 1 1 2 2 2 0 4 5 1 1 3 5 10 -5 4 9 2 2 5 7 12 -5 8
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 1 2 2 4 7 -3 5 4 0 2 2 1 3 -2 2 9 1 4 4 5 10 -5 7
14 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 6 7 -1 6 4 0 0 4 1 10 -9 0 9 2 0 7 7 17 -10 6
15 Úri KSK Úri KSK 5 1 2 2 6 7 -1 5 4 0 1 3 3 11 -8 1 9 1 3 5 9 18 -9 6
16 Úri KSK Újszilvás KSE 3 0 1 2 0 5 -5 1 5 1 0 4 3 10 -7 3 8 1 1 6 3 15 -12 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 4 0 0 19 5 14 12 5 3 1 1 20 11 9 10 9 7 1 1 39 16 23 22
2 Úri KSK Péceli SSE 4 4 0 0 14 3 11 12 5 3 1 1 15 10 5 10 9 7 1 1 29 13 16 22
3 Úri KSK Ecser SE 5 5 0 0 15 5 10 15 4 2 0 2 7 6 1 6 9 7 0 2 22 11 11 21
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 5 4 1 0 28 8 20 13 4 2 0 2 8 11 -3 6 9 6 1 2 36 19 17 19
5 Úri KSK Dány KSK 4 2 0 2 8 5 3 6 5 4 1 0 18 7 11 13 9 6 1 2 26 12 14 19
6 Úri KSK Turai TC 4 3 1 0 13 4 9 10 5 2 0 3 12 11 1 6 9 5 1 3 25 15 10 16
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 3 0 1 17 10 7 9 5 2 0 3 9 8 1 6 9 5 0 4 26 18 8 15
8 Úri KSK Sülysápi SE 4 3 0 1 11 7 4 9 4 2 0 2 11 7 4 6 8 5 0 3 22 14 8 15
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 3 0 2 12 11 1 9 4 1 1 2 4 8 -4 4 9 4 1 4 16 19 -3 13
10 Úri KSK Zsámboki SE 5 2 1 2 6 8 -2 7 4 1 0 3 9 15 -6 3 9 3 1 5 15 23 -8 10
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 5 2 1 2 10 15 -5 7 4 1 0 3 6 10 -4 3 9 3 1 5 16 25 -9 10
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 7 15 -8 6 4 1 0 3 7 17 -10 3 9 3 0 6 14 32 -18 9
13 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 10 18 -8 4 4 1 0 3 7 8 -1 3 9 2 1 6 17 26 -9 7
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 4 1 0 3 5 11 -6 3 5 1 0 4 10 20 -10 3 9 2 0 7 15 31 -16 6
15 Úri KSK Újszilvás KSE 3 0 0 3 2 14 -12 0 5 1 0 4 4 17 -13 3 8 1 0 7 6 31 -25 3
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 18 -9 0 4 0 1 3 10 20 -10 1 9 0 1 8 19 38 -19 1
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 0---
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-----3 - 2-
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-----3 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1----1 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----0 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2---1 - 90 - 3---------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2--
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 01 - 0--

Meccsek

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC

Dány KSK

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
Turai TC
Dány KSK
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
INFO
Dány KSK
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
04. 25. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 02. 16:30
Dány KSK
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 16. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 29. 17:00
Dány KSK
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 06. 17:00
Péceli SSE
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 26. 17:00
Turai TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch