Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 9. forduló

2020.10.18 - 15:00

Tápiószőlős, Tápiószőlős KSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, LACZÓ BENCE
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

BÁNFI ZSOMBOR

 

0 - 2

47'

SIK ZSOMBOR

 

0 - 3

66'

LOVAS DÁNIEL

 

0 - 4

76'

LOVAS DÁNIEL

 

0 - 5

85'

ACZÉL PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 9 7 1 1 39 16 23 22 9.6
2 Péceli SSE Péceli SSE 9 7 1 1 29 13 16 22 10.2
3 Ecser SE Ecser SE 9 7 0 2 22 11 11 21 7.4
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 9 6 1 2 36 19 17 19 7.8
5 Dány KSK Dány KSK 9 6 1 2 26 12 14 19 8.8
6 Turai TC Turai TC 9 5 1 3 25 15 10 16 10.6
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 9 5 1 3 23 15 8 16 8.8
8 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 9 5 0 4 26 18 8 15 9.9
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 9 4 1 4 16 19 -3 13 8.2
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 9 3 1 5 15 23 -8 10 7.2
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 9 3 1 5 16 25 -9 10 7.9
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 9 3 0 6 14 32 -18 9 9.4
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 9 2 1 6 17 26 -9 7 8.1
14 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 9 2 0 7 15 31 -16 6 8.3
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 9 1 1 7 7 32 -25 4 7.2
16 Úri KSK Úri KSK 9 0 1 8 19 38 -19 1 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 3 1 0 10 2 8 10 5 4 1 0 10 2 8 13 9 7 2 0 20 4 16 23
2 Úri KSK Sülysápi SE 4 3 1 0 6 2 4 10 5 3 1 1 7 4 3 10 9 6 2 1 13 6 7 20
3 Úri KSK Turai TC 4 4 0 0 10 3 7 12 5 2 0 3 6 7 -1 6 9 6 0 3 16 10 6 18
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 5 4 0 1 10 3 7 12 4 1 1 2 2 2 0 4 9 5 1 3 12 5 7 16
5 Úri KSK Péceli SSE 4 1 3 0 6 2 4 6 5 3 1 1 6 3 3 10 9 4 4 1 12 5 7 16
6 Úri KSK Ecser SE 5 2 3 0 4 1 3 9 4 1 2 1 5 3 2 5 9 3 5 1 9 4 5 14
7 Úri KSK Zsámboki SE 5 2 2 1 4 4 0 8 4 1 2 1 8 5 3 5 9 3 4 2 12 9 3 13
8 Úri KSK Dány KSK 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 3 2 0 8 3 5 11 9 3 4 2 8 6 2 13
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 5 2 0 3 4 6 -2 6 4 1 2 1 1 3 -2 5 9 3 2 4 5 9 -4 11
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 1 2 1 5 6 -1 5 5 1 3 1 3 3 0 6 9 2 5 2 8 9 -1 11
11 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 3 10 -7 4 4 1 2 1 2 1 1 5 9 2 3 4 5 11 -6 9
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 4 1 1 2 2 2 0 4 5 1 1 3 5 10 -5 4 9 2 2 5 7 12 -5 8
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 1 2 2 4 7 -3 5 4 0 2 2 1 3 -2 2 9 1 4 4 5 10 -5 7
14 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 6 7 -1 6 4 0 0 4 1 10 -9 0 9 2 0 7 7 17 -10 6
15 Úri KSK Úri KSK 5 1 2 2 6 7 -1 5 4 0 1 3 3 11 -8 1 9 1 3 5 9 18 -9 6
16 Úri KSK Újszilvás KSE 4 0 1 3 0 6 -6 1 5 1 0 4 3 10 -7 3 9 1 1 7 3 16 -13 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 4 0 0 19 5 14 12 5 3 1 1 20 11 9 10 9 7 1 1 39 16 23 22
2 Úri KSK Péceli SSE 4 4 0 0 14 3 11 12 5 3 1 1 15 10 5 10 9 7 1 1 29 13 16 22
3 Úri KSK Ecser SE 5 5 0 0 15 5 10 15 4 2 0 2 7 6 1 6 9 7 0 2 22 11 11 21
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 5 4 1 0 28 8 20 13 4 2 0 2 8 11 -3 6 9 6 1 2 36 19 17 19
5 Úri KSK Dány KSK 4 2 0 2 8 5 3 6 5 4 1 0 18 7 11 13 9 6 1 2 26 12 14 19
6 Úri KSK Turai TC 4 3 1 0 13 4 9 10 5 2 0 3 12 11 1 6 9 5 1 3 25 15 10 16
7 Úri KSK Sülysápi SE 4 3 0 1 11 7 4 9 5 2 1 2 12 8 4 7 9 5 1 3 23 15 8 16
8 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 3 0 1 17 10 7 9 5 2 0 3 9 8 1 6 9 5 0 4 26 18 8 15
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 3 0 2 12 11 1 9 4 1 1 2 4 8 -4 4 9 4 1 4 16 19 -3 13
10 Úri KSK Zsámboki SE 5 2 1 2 6 8 -2 7 4 1 0 3 9 15 -6 3 9 3 1 5 15 23 -8 10
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 5 2 1 2 10 15 -5 7 4 1 0 3 6 10 -4 3 9 3 1 5 16 25 -9 10
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 7 15 -8 6 4 1 0 3 7 17 -10 3 9 3 0 6 14 32 -18 9
13 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 10 18 -8 4 4 1 0 3 7 8 -1 3 9 2 1 6 17 26 -9 7
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 4 1 0 3 5 11 -6 3 5 1 0 4 10 20 -10 3 9 2 0 7 15 31 -16 6
15 Úri KSK Újszilvás KSE 4 0 1 3 3 15 -12 1 5 1 0 4 4 17 -13 3 9 1 1 7 7 32 -25 4
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 18 -9 0 4 0 1 3 10 20 -10 1 9 0 1 8 19 38 -19 1
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 0---
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-----3 - 2-
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-----3 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1----1 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----0 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2---1 - 90 - 3--1 - 1------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2--
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 01 - 0--

Meccsek

Tápiószőlősi KSE

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 06. 01. 17:30
Kókai sportpálya
2021. 06. 01. 17:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Zsámboki SE
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlősi KSE

Péceli SSE

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újszilvás KSE
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sülysápi SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Turai TC
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Péceli SSE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Péceli SSE
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
Péceli SSE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Péceli SSE
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple