Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Öregfiú-bajnokság, Közép-csoport 1. forduló

2020.08.31 - 18:00

Üllő, Üllő Városi Sporttelep

Pest

Öregfiú-bajnokság, Közép-csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FICSOR MÁRK, FODOR CINTIA
Üllői SE
Mogyoródi KSK
80'
40'

Gólok

DÁNYI RÓBERT

5'

1 - 0

 

LANTOS ISTVÁN

7'

2 - 0

 

DÁNYI RÓBERT

15'

3 - 0

 

 

3 - 1

30'

MÓNI ZSOLT MÁRTON
DÁNYI RÓBERT

31'

4 - 1

 

DÁNYI RÓBERT

34'

5 - 1

 

DOBSA ERNŐ

40'

6 - 1

 

 

6 - 2

41'

WOJAS PÉTER TIBOR

 

6 - 3

44'

SZAKCSI VIKTOR
DÁNYI RÓBERT

47'

7 - 3

 

DÁNYI RÓBERT

52'

8 - 3

 

LANTOS ISTVÁN

62'

9 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kistarcsai VSC I. Kistarcsai VSC I. 1 1 0 0 9 0 9 3 10
2 Maglódi TC Maglódi TC 1 1 0 0 8 0 8 3 9
3 Üllői SE Üllői SE 1 1 0 0 9 3 6 3 8
4 Mendei LSE Mendei LSE 1 1 0 0 4 1 3 3 7
5 Kerepesi VSE Kerepesi VSE 1 1 0 0 5 4 1 3 6
6 Csömör KSK Csömör KSK 1 0 0 1 4 5 -1 0 5
7 Fót SE II.-Somlyó Fót SE II.-Somlyó 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
8 Mogyoródi KSK Mogyoródi KSK 1 0 0 1 3 9 -6 0 3
9 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 8 -8 0 2
10 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC II. 1 0 0 1 0 9 -9 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kistarcsai VSC II. Üllői SE 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
2 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC I. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 Kistarcsai VSC II. Maglódi TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Kistarcsai VSC II. Kerepesi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
5 Kistarcsai VSC II. Mendei LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Kistarcsai VSC II. Fót SE II.-Somlyó 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
7 Kistarcsai VSC II. Csömör KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
8 Kistarcsai VSC II. UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
9 Kistarcsai VSC II. Mogyoródi KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
10 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC II. 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC I. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3
2 Kistarcsai VSC II. Maglódi TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 8 0 8 3
3 Kistarcsai VSC II. Üllői SE 1 1 0 0 9 3 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 3 6 3
4 Kistarcsai VSC II. Mendei LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
5 Kistarcsai VSC II. Kerepesi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 4 1 3 1 1 0 0 5 4 1 3
6 Kistarcsai VSC II. Csömör KSK 1 0 0 1 4 5 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
7 Kistarcsai VSC II. Fót SE II.-Somlyó 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
8 Kistarcsai VSC II. Mogyoródi KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 0 0 1 3 9 -6 0
9 Kistarcsai VSC II. UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 8 -8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
10 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC II. 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
 
Csömör KSK
-4 - 5-------
Fót SE II.-Somlyó
-----1 - 4---
Kerepesi VSE
---------
Kistarcsai VSC I.
---------
Kistarcsai VSC II.
---0 - 9-----
Maglódi TC
---------
Mendei LSE
---------
Mogyoródi KSK
---------
UFC Gyömrő
-----0 - 8---
Üllői SE
-------9 - 3-

Meccsek

Üllői SE

2020. 08. 31. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 08. 31. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Mogyoródi KSK
2020. 09. 07. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 07. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Mendei LSE
2020. 09. 14.
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 14.
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Kistarcsai VSC I.
2020. 09. 21. 17:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
2020. 09. 21. 17:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
Maglódi TC
Üllői SE
2020. 09. 28. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 28. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Kerepesi VSE
2020. 10. 05. 16:30
Csömör KSK Sporttelep
2020. 10. 05. 16:30
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Üllői SE
2020. 10. 12. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 12. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
UFC Gyömrő
2020. 10. 19. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 10. 19. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Üllői SE
2020. 10. 26. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 26. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Fót SE II.-Somlyó
2021. 03. 29. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2021. 03. 29. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
03. 29. 19:00
Üllői SE
2021. 04. 09. 17:00
Mendei sportpálya
2021. 04. 09. 17:00
Mendei sportpálya
Mendei LSE
04. 09. 17:00
Üllői SE
2021. 04. 12. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2021. 04. 12. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC I.
04. 12. 17:00
Üllői SE
2021. 04. 19. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 19. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
04. 19. 17:00
Maglódi TC
2021. 04. 26. 17:00
Kerepesi sportpálya
2021. 04. 26. 17:00
Kerepesi sportpálya
Kerepesi VSE
04. 26. 17:00
Üllői SE
2021. 05. 03. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 03. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
05. 03. 18:00
Csömör KSK
2021. 05. 10. 18:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 05. 10. 18:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 10. 18:00
Üllői SE
2021. 05. 17. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 17. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
05. 17. 18:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 05. 24. 18:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2021. 05. 24. 18:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE II.-Somlyó
05. 24. 18:00
Üllői SE

Mogyoródi KSK

2020. 08. 31. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 08. 31. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Mogyoródi KSK
2020. 11. 09. 19:00
Csömör KSK Sporttelep
2020. 11. 09. 19:00
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Mogyoródi KSK
2020. 09. 14. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 09. 14. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Mendei LSE
2020. 09. 21. 18:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 09. 21. 18:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Mogyoródi KSK
2020. 09. 28. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 09. 28. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Kistarcsai VSC I.
2020. 10. 05. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 10. 05. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Mogyoródi KSK
2020. 10. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 10. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Maglódi TC
2020. 10. 19. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 10. 19. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Fót SE II.-Somlyó
2020. 10. 26. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 10. 26. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Kerepesi VSE
2021. 03. 29. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2021. 03. 29. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
03. 29. 19:00
Üllői SE
2021. 04. 06. 17:30
Csömör KSK Sporttelep
2021. 04. 06. 17:30
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
04. 06. 17:30
Mogyoródi KSK
2021. 04. 16. 17:00
Mendei sportpálya
2021. 04. 16. 17:00
Mendei sportpálya
Mendei LSE
04. 16. 17:00
Mogyoródi KSK
2021. 04. 19. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2021. 04. 19. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
04. 19. 19:00
UFC Gyömrő
2021. 04. 26. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2021. 04. 26. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC I.
04. 26. 17:00
Mogyoródi KSK
2021. 05. 03. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2021. 05. 03. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
05. 03. 19:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 05. 10. 18:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
2021. 05. 10. 18:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
Maglódi TC
05. 10. 18:00
Mogyoródi KSK
2021. 05. 17. 18:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2021. 05. 17. 18:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE II.-Somlyó
05. 17. 18:00
Mogyoródi KSK
2021. 05. 24. 18:00
Kerepesi sportpálya
2021. 05. 24. 18:00
Kerepesi sportpálya
Kerepesi VSE
05. 24. 18:00
Mogyoródi KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple