Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Északi csoport 6. forduló

2020.10.01 - 17:00

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep

Borsod-Abaúj-Zemplén

MLSZ Regionális U-19 Északi csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK MIHÁLY, KOROKNAI ÁGNES
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
90'
45'

Gólok

DERDA DOMINIK KOLOS

4'

1 - 0

 

HALÁSZ DOMINIK

19'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BTE-FELSŐZSOLCA BTE-FELSŐZSOLCA 6 4 2 0 24 13 11 14 8.5
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 4 1 0 23 3 20 13 10.4
3 SBTC KFT. SBTC KFT. 6 4 0 2 25 10 15 12 7.5
4 ALSÓZSOLCAI KSC ALSÓZSOLCAI KSC 6 4 0 2 20 14 6 12 7.8
5 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 3 2 1 23 13 10 11 7
6 FC TISZAÚJVÁROS FC TISZAÚJVÁROS 5 3 1 1 12 4 8 10 9.2
7 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 3 1 2 16 15 1 10 7.5
8 FC HATVAN FC HATVAN 6 2 2 2 5 16 -11 8 7.7
9 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 2 1 3 16 14 2 7 8.8
10 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 6 2 0 4 13 28 -15 6 7.7
11 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 6 1 3 2 13 17 -4 6 7.2
12 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 5 1 1 3 8 21 -13 4 8
13 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 5 1 0 4 9 18 -9 3 7
14 GESZTELYI FCE GESZTELYI FCE 5 0 2 3 9 17 -8 2 6.2
15 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 5 0 0 5 6 19 -13 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SAJÓBÁBONY VSE SBTC KFT. 3 2 0 1 7 2 5 6 3 2 0 1 6 2 4 6 6 4 0 2 13 4 9 12
2 SAJÓBÁBONY VSE GYÖNGYÖSI AK 3 2 1 0 6 3 3 7 3 1 2 0 3 2 1 5 6 3 3 0 9 5 4 12
3 SAJÓBÁBONY VSE ALSÓZSOLCAI KSC 3 2 1 0 7 4 3 7 3 1 1 1 4 3 1 4 6 3 2 1 11 7 4 11
4 SAJÓBÁBONY VSE EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 1 1 4 7 -3 4 6 3 2 1 10 8 2 11
5 SAJÓBÁBONY VSE NAGYKÁTA SE 3 1 1 1 3 3 0 4 2 2 0 0 5 1 4 6 5 3 1 1 8 4 4 10
6 SAJÓBÁBONY VSE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 7 2 5 4 5 2 2 1 8 2 6 8
7 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 3 1 1 1 4 8 -4 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 2 2 5 10 -5 8
8 SAJÓBÁBONY VSE JÁSZBERÉNYI FC 3 2 0 1 3 1 2 6 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 2 1 3 5 5 0 7
9 SAJÓBÁBONY VSE TÁLLYA KSE 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 1 0 2 4 8 -4 3 6 2 1 3 7 12 -5 7
10 SAJÓBÁBONY VSE BTE-FELSŐZSOLCA 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 1 2 0 7 6 1 5 6 1 4 1 10 11 -1 7
11 SAJÓBÁBONY VSE FC TISZAÚJVÁROS 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 3 1 2 2 0 6
12 SAJÓBÁBONY VSE KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 1 3 2 6 -4 4
13 SAJÓBÁBONY VSE FC HATVAN 3 0 2 1 1 5 -4 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 0 4 2 2 8 -6 4
14 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 1 3 -2 2 5 0 3 2 1 3 -2 3
15 SAJÓBÁBONY VSE GESZTELYI FCE 3 0 0 3 4 8 -4 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 1 4 4 10 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SAJÓBÁBONY VSE BTE-FELSŐZSOLCA 3 3 0 0 12 5 7 9 3 1 2 0 12 8 4 5 6 4 2 0 24 13 11 14
2 SAJÓBÁBONY VSE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 2 0 0 7 0 7 6 3 2 1 0 16 3 13 7 5 4 1 0 23 3 20 13
3 SAJÓBÁBONY VSE SBTC KFT. 3 2 0 1 15 4 11 6 3 2 0 1 10 6 4 6 6 4 0 2 25 10 15 12
4 SAJÓBÁBONY VSE ALSÓZSOLCAI KSC 3 2 0 1 13 8 5 6 3 2 0 1 7 6 1 6 6 4 0 2 20 14 6 12
5 SAJÓBÁBONY VSE GYÖNGYÖSI AK 3 1 2 0 15 7 8 5 3 2 0 1 8 6 2 6 6 3 2 1 23 13 10 11
6 SAJÓBÁBONY VSE FC TISZAÚJVÁROS 3 2 1 0 6 0 6 7 2 1 0 1 6 4 2 3 5 3 1 1 12 4 8 10
7 SAJÓBÁBONY VSE EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 3 0 0 11 2 9 9 3 0 1 2 5 13 -8 1 6 3 1 2 16 15 1 10
8 SAJÓBÁBONY VSE FC HATVAN 3 1 1 1 2 8 -6 4 3 1 1 1 3 8 -5 4 6 2 2 2 5 16 -11 8
9 SAJÓBÁBONY VSE JÁSZBERÉNYI FC 3 2 0 1 10 3 7 6 3 0 1 2 6 11 -5 1 6 2 1 3 16 14 2 7
10 SAJÓBÁBONY VSE TÁLLYA KSE 3 1 0 2 6 10 -4 3 3 1 0 2 7 18 -11 3 6 2 0 4 13 28 -15 6
11 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 3 1 1 1 11 13 -2 4 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 1 3 2 13 17 -4 6
12 SAJÓBÁBONY VSE KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3 1 1 1 7 7 0 4 2 0 0 2 1 14 -13 0 5 1 1 3 8 21 -13 4
13 SAJÓBÁBONY VSE NAGYKÁTA SE 3 0 0 3 3 10 -7 0 2 1 0 1 6 8 -2 3 5 1 0 4 9 18 -9 3
14 SAJÓBÁBONY VSE GESZTELYI FCE 3 0 2 1 9 11 -2 2 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 0 2 3 9 17 -8 2
15 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 1 0 0 1 3 4 -1 0 4 0 0 4 3 15 -12 0 5 0 0 5 6 19 -13 0
 
ALSÓZSOLCAI KSC
3 - 7---4 - 0-------6 - 1-
BTE-FELSŐZSOLCA
-3 - 1---2 - 1---7 - 3----
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
--3 - 2--------2 - 0-6 - 0
FC TISZAÚJVÁROS
4 - 0--0 - 02 - 0---------
FC HATVAN
-1 - 1--------1 - 0-0 - 7-
GESZTELYI FCE
-4 - 44 - 4------1 - 3----
GYÖNGYÖSI AK
--------3 - 3--1 - 1-11 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
-------6 - 0--4 - 1-0 - 2-
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
--------0 - 4-6 - 21 - 1--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
-------3 - 0--4 - 0---
NAGYKÁTA SE
1 - 2--1 - 4---------1 - 4
SAJÓBÁBONY VSE
------3 - 4-------
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
----8 - 1--3 - 3-0 - 9----
SBTC KFT.
--6 - 0---1 - 3-8 - 1-----
TÁLLYA KSE
1 - 5---0 - 2--5 - 3------

Meccsek

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2020. 08. 29. 12:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2020. 08. 29. 12:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 09. 05. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 05. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 10. 13:00
Felsőzsolca Sportpálya
2020. 09. 10. 13:00
Felsőzsolca Sportpálya
BTE-FELSŐZSOLCA
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 09. 19. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
TÁLLYA KSE
2020. 09. 26. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2020. 09. 26. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 10. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 10. 11. 13:00
Boldva Sportpálya
2020. 10. 11. 13:00
Boldva Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 11. 10. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 11. 10. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 10. 24. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 10. 24. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 10. 28. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 28. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 30. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 30. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 11. 07. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 11. 07. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
FC HATVAN
2020. 11. 21. 11:00
Alsózsolcai Sport Pálya
2020. 11. 21. 11:00
Alsózsolcai Sport Pálya
ALSÓZSOLCAI KSC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 11. 28. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 11. 28. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
NAGYKÁTA SE
2021. 02. 18. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 02. 18. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
GESZTELYI FCE
2021. 02. 27. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 02. 27. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 03. 04. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 03. 04. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BTE-FELSŐZSOLCA
2021. 03. 12. 15:30
Abaújszántó Sporttelep
2021. 03. 12. 15:30
Abaújszántó Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 03. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 03. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC KFT.
2021. 03. 25. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 03. 25. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 04. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 04. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SAJÓBÁBONY VSE
2021. 04. 10. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2021. 04. 10. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 04. 17. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 04. 17. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 04. 24. 12:00
Jászberényi Fc
2021. 04. 24. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 05. 01. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 01. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2021. 05. 08. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 08. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 05. 25. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 25. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
ALSÓZSOLCAI KSC
2021. 05. 31. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2021. 05. 31. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE

2020. 11. 24. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 11. 24. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 09. 04. 16:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 09. 04. 16:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 09. 12. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2020. 09. 12. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 09. 22. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 22. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 09. 25. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 09. 25. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
FC HATVAN
2020. 10. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 10. 09. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 10. 09. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
ALSÓZSOLCAI KSC
2020. 10. 18. 13:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 10. 18. 13:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 10. 22. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 10. 22. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
GESZTELYI FCE
2020. 10. 28. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 28. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 11. 18. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 11. 18. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BTE-FELSŐZSOLCA
2020. 11. 06. 14:00
Abaújszántó Sporttelep
2020. 11. 06. 14:00
Abaújszántó Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 11. 13. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 11. 13. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
SBTC KFT.
2020. 11. 28. 12:00
Boldva Sportpálya
2020. 11. 28. 12:00
Boldva Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 05. 11. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2021. 05. 11. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 02. 24. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 02. 24. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 03. 06. 14:30
Jászberényi Fc
2021. 03. 06. 14:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 03. 11. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 03. 11. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
GYÖNGYÖSI AK
2021. 04. 13. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 13. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 03. 25. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 03. 25. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 04. 01. 10:00
Alsózsolcai Sport Pálya
2021. 04. 01. 10:00
Alsózsolcai Sport Pálya
ALSÓZSOLCAI KSC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
NAGYKÁTA SE
2021. 02. 04. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 02. 04. 17:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
GESZTELYI FCE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 04. 24. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 04. 24. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 03. 18:00
Felsőzsolca Sportpálya
2021. 05. 03. 18:00
Felsőzsolca Sportpálya
BTE-FELSŐZSOLCA
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 15. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2021. 05. 15. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC KFT.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2021. 05. 26. 18:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 05. 26. 18:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
SAJÓBÁBONY VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple