Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 1. forduló

2020.10.21 - 20:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZAKÓ TIBOR IFJ., GRÜNVALD GÁBOR
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 1 0 0 8 1 7 3 16
2 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 5 0 5 3 14
3 KELEN SC KELEN SC 1 1 0 0 5 0 5 3 15
4 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 1 3 3 13
5 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 10
6 CSEPEL FC CSEPEL FC 1 1 0 0 2 1 1 3 11
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 REAC REAC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
11 UNIONE FC UNIONE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
12 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2
15 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 3
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 1 8 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----------------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----------------
ASR GÁZGYÁR
-2 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0---------
CSEP-GÓL FC
0 - 1----------------
CSEPEL FC
-----------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----------------1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-----------------
IKARUS BSE
-----------------
KELEN SC
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---------
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
-----------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-------------1 - 1---
UNIONE FC
-----1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----------------

Meccsek

FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
RAFC
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
10. 31. 17:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
11. 07. 17:00
IKARUS BSE
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
11. 14. 18:00
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
11. 21. 17:00
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 28. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 28. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 28. 13:00
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
10. 30. 20:30
RAFC
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
11. 05. 19:45
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 13. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 13. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 13. 20:30
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
11. 21. 13:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple