Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 1. forduló

2020.08.22 - 16:30

Budapest, Csep-Gól FC Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
PRÁTH DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS II. GÁBOR, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

67'

SVET MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 1 0 0 8 1 7 3 16
2 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 5 0 5 3 14
3 KELEN SC KELEN SC 1 1 0 0 5 0 5 3 15
4 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 1 3 3 13
5 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 10
6 CSEPEL FC CSEPEL FC 1 1 0 0 2 1 1 3 11
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 REAC REAC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
11 UNIONE FC UNIONE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
12 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2
15 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 3
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 1 8 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----------------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----------------
ASR GÁZGYÁR
-2 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0---------
CSEP-GÓL FC
0 - 1----------------
CSEPEL FC
-----------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----------------1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-----------------
IKARUS BSE
-----------------
KELEN SC
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---------
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
-----------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-------------1 - 1---
UNIONE FC
-----1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----------------

Meccsek

CSEP-GÓL FC

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2021. 02. 17. 19:00
Ikarus BSE
2021. 02. 17. 19:00
Ikarus BSE
RAFC
02. 17. 19:00
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 12. 20:30
Goldball Park
2021. 02. 12. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
02. 12. 20:30
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 03. 18:30
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
02. 20.
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 27.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 02. 27.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
02. 27.
REAC
2021. 03. 06.
Kelen SC
2021. 03. 06.
Kelen SC
KELEN SC
03. 06.
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 13.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 03. 13.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
03. 13.
RAFC
2021. 03. 20.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 03. 20.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
03. 20.
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 27.
Ikarus BSE
2021. 03. 27.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
03. 27.
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 03.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 03.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 03.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 10.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 10.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 10.
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 17.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 17.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 17.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 04. 24.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 24.
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 01.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 01.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 01.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 08.
CSEPEL FC
2021. 05. 15.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 15.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 15.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 22.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 22.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 22.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
02. 20.
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 27.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2021. 02. 27.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
02. 27.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 06.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 06.
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 13.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 13.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
03. 13.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 20.
UNIONE FC
2021. 03. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 03. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
03. 27.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 03.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 03.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
04. 03.
CSEPEL FC
2021. 04. 10.
Goldball Park
2021. 04. 10.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
04. 10.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 17.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 17.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
04. 17.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 24.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 01.
IKARUS BSE
2021. 05. 08.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 08.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 08.
REAC
2021. 05. 15.
Kelen SC
2021. 05. 15.
Kelen SC
KELEN SC
05. 15.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 22.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 22.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 22.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 29.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 29.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 29.
1908 SZAC BUDAPEST
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple