Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 10. forduló

2020.10.24 - 17:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILYÉS GERGŐ HUNOR, MILAVECZ PÉTER
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 9 9 0 0 34 5 29 27 10.2
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 7 1 1 21 6 15 22 8.3
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 6 1 2 26 12 14 19 9
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 10 5 2 3 17 11 6 17 9.2
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  10 4 5 1 14 8 6 17 9.8
6 REAC REAC 10 4 5 1 13 9 4 17 9.4
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 5 0 2 16 11 5 15 8.7
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 3 3 4 20 14 6 12 8.3
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 3 3 3 9 9 0 12 7.9
10 UNIONE FC UNIONE FC 10 3 3 4 14 20 -6 12 7.4
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 3 1 4 11 14 -3 10 9.8
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 2 2 5 12 19 -7 8 9
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 1 3 5 5 15 -10 6 7.1
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 10 1 2 7 14 23 -9 5 7.3
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 10 1 1 8 11 34 -23 4 6.9
16 RAFC RAFC 9 0 2 7 5 32 -27 2 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 5 3 2 0 5 1 4 11 4 3 1 0 7 0 7 10 9 6 3 0 12 1 11 21
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 8 0 8 14 3 1 2 0 2 1 1 5 9 5 4 0 10 1 9 19
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 5 1 0 6 0 6 16 4 0 3 1 0 1 -1 3 10 5 4 1 6 1 5 19
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 6 4 0 2 9 5 4 12 9 5 2 2 12 7 5 17
5 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 3 1 2 10 5 1 4 0 4 2 2 7 10 4 5 1 7 3 4 17
6 RAFC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 5 3 2 0 6 1 5 11 7 4 3 0 11 3 8 15
7 RAFC REAC 5 1 3 1 2 2 0 6 5 2 1 2 2 2 0 7 10 3 4 3 4 4 0 13
8 RAFC UNIONE FC 5 2 0 3 2 8 -6 6 5 1 3 1 3 2 1 6 10 3 3 4 5 10 -5 12
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 5 1 4 0 2 1 1 7 4 1 2 1 3 2 1 5 9 2 6 1 5 3 2 12
10 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 2 2 4 6 -2 5 5 1 2 2 3 4 -1 5 10 2 4 4 7 10 -3 10
11 RAFC CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 3 0 2 1 0 1 -1 2 9 1 6 2 1 3 -2 9
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 5 5 0 7 5 0 0 5 0 6 -6 0 9 2 1 6 5 11 -6 7
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 2 3 0 5 -5 2 5 1 2 2 4 4 0 5 10 1 4 5 4 9 -5 7
14 RAFC RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 1 1 3 4 9 -5 4 9 1 3 5 4 12 -8 6
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 0 3 2 1 3 -2 3 8 0 5 3 3 7 -4 5
16 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 3 7 -4 3 5 0 1 4 1 8 -7 1 10 1 1 8 4 15 -11 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 5 5 0 0 16 4 12 15 4 4 0 0 18 1 17 12 9 9 0 0 34 5 29 27
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 17 3 14 18 3 1 1 1 4 3 1 4 9 7 1 1 21 6 15 22
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 6 4 0 2 20 10 10 12 9 6 1 2 26 12 14 19
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 8 5 3 10 5 2 1 2 9 6 3 7 10 5 2 3 17 11 6 17
5 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 3 3 0 8 3 5 12 4 1 2 1 6 5 1 5 10 4 5 1 14 8 6 17
6 RAFC REAC 5 2 3 0 7 5 2 9 5 2 2 1 6 4 2 8 10 4 5 1 13 9 4 17
7 RAFC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 0 2 10 9 1 9 7 5 0 2 16 11 5 15
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 1 1 3 7 8 -1 4 5 2 2 1 13 6 7 8 10 3 3 4 20 14 6 12
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 5 2 2 1 6 6 0 8 4 1 1 2 3 3 0 4 9 3 3 3 9 9 0 12
10 RAFC UNIONE FC 5 0 1 4 4 16 -12 1 5 3 2 0 10 4 6 11 10 3 3 4 14 20 -6 12
11 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 7 7 0 6 5 1 1 3 4 7 -3 4 8 3 1 4 11 14 -3 10
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 10 9 1 7 5 0 1 4 2 10 -8 1 9 2 2 5 12 19 -7 8
13 RAFC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 3 1 1 1 4 5 -1 4 9 1 3 5 5 15 -10 6
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 9 10 -1 4 5 0 1 4 5 13 -8 1 10 1 2 7 14 23 -9 5
15 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 0 1 4 6 20 -14 1 5 1 0 4 5 14 -9 3 10 1 1 8 11 34 -23 4
16 RAFC RAFC 4 0 0 4 0 14 -14 0 5 0 2 3 5 18 -13 2 9 0 2 7 5 32 -27 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0---1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-----2 - 10 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0-----0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2--0 - 3---0 - 5-----0 - 4-
REAC
-0 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-----1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2-----0 - 0--2 - 3

Meccsek

REAC

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
REAC
2020. 12. 31.
Kelen SC
2020. 12. 31.
Kelen SC
KELEN SC
INFO
REAC
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
11. 28. 16:00
REAC

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 31.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 31.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
INFO
CSEPEL FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
11. 28. 17:00
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple