Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 10. forduló

2020.10.24 - 13:30

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
NYEKITA BENJAMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÓRÉ BALÁZS, GYANA GERGELY
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

KOZSELKA ÁDÁM

4'

1 - 0

 

BUZÁS GERGŐ MIHÁLY

83'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 9 9 0 0 34 5 29 27 10.3
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 7 1 1 21 6 15 22 8.7
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 6 1 2 26 12 14 19 8.8
4 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 6 0 2 22 11 11 18 9.4
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 10 5 2 3 17 11 6 17 8.9
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  10 4 5 1 14 8 6 17 9.9
7 REAC REAC 10 4 5 1 13 9 4 17 9.2
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 3 3 4 20 14 6 12 8.2
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 3 3 3 9 9 0 12 8.2
10 UNIONE FC UNIONE FC 10 3 3 4 14 20 -6 12 7.4
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 3 1 4 11 14 -3 10 10
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 10 2 2 6 12 25 -13 8 8.6
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 1 3 5 5 15 -10 6 7.4
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 10 1 2 7 14 23 -9 5 7.3
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 10 1 1 8 11 34 -23 4 7.2
16 RAFC RAFC 9 0 2 7 5 32 -27 2 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 5 3 2 0 5 1 4 11 4 3 1 0 7 0 7 10 9 6 3 0 12 1 11 21
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 8 0 8 14 3 1 2 0 2 1 1 5 9 5 4 0 10 1 9 19
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 5 1 0 6 0 6 16 4 0 3 1 0 1 -1 3 10 5 4 1 6 1 5 19
4 RAFC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 6 4 2 0 8 1 7 14 8 5 3 0 13 3 10 18
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 6 4 0 2 9 5 4 12 9 5 2 2 12 7 5 17
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 3 1 2 10 5 1 4 0 4 2 2 7 10 4 5 1 7 3 4 17
7 RAFC REAC 5 1 3 1 2 2 0 6 5 2 1 2 2 2 0 7 10 3 4 3 4 4 0 13
8 RAFC UNIONE FC 5 2 0 3 2 8 -6 6 5 1 3 1 3 2 1 6 10 3 3 4 5 10 -5 12
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 5 1 4 0 2 1 1 7 4 1 2 1 3 2 1 5 9 2 6 1 5 3 2 12
10 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 2 2 4 6 -2 5 5 1 2 2 3 4 -1 5 10 2 4 4 7 10 -3 10
11 RAFC CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 3 0 2 1 0 1 -1 2 9 1 6 2 1 3 -2 9
12 RAFC IKARUS BSE 5 2 1 2 5 7 -2 7 5 0 0 5 0 6 -6 0 10 2 1 7 5 13 -8 7
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 2 3 0 5 -5 2 5 1 2 2 4 4 0 5 10 1 4 5 4 9 -5 7
14 RAFC RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 1 1 3 4 9 -5 4 9 1 3 5 4 12 -8 6
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 0 3 2 1 3 -2 3 8 0 5 3 3 7 -4 5
16 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 3 7 -4 3 5 0 1 4 1 8 -7 1 10 1 1 8 4 15 -11 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 5 5 0 0 16 4 12 15 4 4 0 0 18 1 17 12 9 9 0 0 34 5 29 27
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 17 3 14 18 3 1 1 1 4 3 1 4 9 7 1 1 21 6 15 22
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 6 4 0 2 20 10 10 12 9 6 1 2 26 12 14 19
4 RAFC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 6 4 0 2 16 9 7 12 8 6 0 2 22 11 11 18
5 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 8 5 3 10 5 2 1 2 9 6 3 7 10 5 2 3 17 11 6 17
6 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 3 3 0 8 3 5 12 4 1 2 1 6 5 1 5 10 4 5 1 14 8 6 17
7 RAFC REAC 5 2 3 0 7 5 2 9 5 2 2 1 6 4 2 8 10 4 5 1 13 9 4 17
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 1 1 3 7 8 -1 4 5 2 2 1 13 6 7 8 10 3 3 4 20 14 6 12
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 5 2 2 1 6 6 0 8 4 1 1 2 3 3 0 4 9 3 3 3 9 9 0 12
10 RAFC UNIONE FC 5 0 1 4 4 16 -12 1 5 3 2 0 10 4 6 11 10 3 3 4 14 20 -6 12
11 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 7 7 0 6 5 1 1 3 4 7 -3 4 8 3 1 4 11 14 -3 10
12 RAFC IKARUS BSE 5 2 1 2 10 15 -5 7 5 0 1 4 2 10 -8 1 10 2 2 6 12 25 -13 8
13 RAFC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 3 1 1 1 4 5 -1 4 9 1 3 5 5 15 -10 6
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 9 10 -1 4 5 0 1 4 5 13 -8 1 10 1 2 7 14 23 -9 5
15 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 0 1 4 6 20 -14 1 5 1 0 4 5 14 -9 3 10 1 1 8 11 34 -23 4
16 RAFC RAFC 4 0 0 4 0 14 -14 0 5 0 2 3 5 18 -13 2 9 0 2 7 5 32 -27 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0---1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-----2 - 10 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---0 - 6-0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2--0 - 3---0 - 5-----0 - 4-
REAC
-0 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-----1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2-----0 - 0--2 - 3

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
02. 20.
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 27.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2021. 02. 27.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
02. 27.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 06.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 06.
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 13.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 13.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
03. 13.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 20.
UNIONE FC
2021. 03. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 03. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
03. 27.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 03.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 03.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
04. 03.
CSEPEL FC
2021. 04. 10.
Goldball Park
2021. 04. 10.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
04. 10.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 17.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 17.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
04. 17.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 24.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 01.
IKARUS BSE
2021. 05. 08.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 08.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 08.
REAC
2021. 05. 15.
Kelen SC
2021. 05. 15.
Kelen SC
KELEN SC
05. 15.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 22.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 22.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 22.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 29.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 29.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 29.
1908 SZAC BUDAPEST

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 20.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
02. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 06.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 13.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 20.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 03.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 10.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 17.
IKARUS BSE
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 24.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 01.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 08.
KELEN SC
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 15.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 22.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple