Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 12. forduló

2020.11.07 - 16:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOROS RÓBERT, KISS II. GÁBOR
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

KOZSELKA ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 11 11 0 0 38 7 31 33 9.9
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 8 1 2 26 11 15 25 9.2
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 7 0 2 20 12 8 21 9.3
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 12 6 3 3 19 12 7 21 8.9
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 6 2 3 30 17 13 20 7.4
6 UNIONE FC UNIONE FC 12 5 3 4 20 23 -3 18 7.6
7 REAC REAC 12 4 6 2 16 13 3 18 8.3
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  11 4 5 2 15 11 4 17 8.9
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 11 4 3 4 12 12 0 15 9
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 11 3 3 5 21 17 4 12 8.4
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 3 2 5 14 18 -4 11 9.2
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 11 2 3 6 13 21 -8 9 9.7
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 12 2 2 8 18 25 -7 8 7.8
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 12 2 1 9 13 37 -24 7 8.3
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 11 1 3 7 5 19 -14 6 7.2
16 RAFC RAFC 11 1 3 7 10 35 -25 6 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 6 4 2 0 6 1 5 14 5 3 2 0 8 1 7 11 11 7 4 0 14 2 12 25
2 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 3 1 2 10 7 3 4 0 6 2 4 13 12 6 5 1 9 3 6 23
3 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 7 5 2 0 10 0 10 17 4 1 2 1 2 3 -1 5 11 6 4 1 12 3 9 22
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 5 3 2 8 7 4 0 3 9 6 3 12 11 6 2 3 14 9 5 20
5 RAFC CSEPEL FC 4 2 2 0 7 3 4 8 5 3 2 0 6 1 5 11 9 5 4 0 13 4 9 19
6 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 5 1 0 6 0 6 16 5 0 3 2 1 3 -2 3 11 5 4 2 7 3 4 19
7 RAFC UNIONE FC 6 3 0 3 4 8 -4 9 6 2 3 1 5 2 3 9 12 5 3 4 9 10 -1 18
8 RAFC ASR GÁZGYÁR 6 1 4 1 2 3 -1 7 5 2 2 1 5 3 2 8 11 3 6 2 7 6 1 15
9 RAFC REAC 6 1 3 2 2 3 -1 6 6 2 1 3 3 4 -1 7 12 3 4 5 5 7 -2 13
10 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 7 2 2 3 6 8 -2 8 5 1 2 2 3 4 -1 5 12 3 4 5 9 12 -3 13
11 RAFC CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 5 0 4 1 0 1 -1 4 11 1 8 2 1 3 -2 11
12 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 3 3 1 6 -5 3 5 1 2 2 4 4 0 5 11 1 5 5 5 10 -5 8
13 RAFC RAFC 5 0 3 2 2 5 -3 3 6 1 2 3 5 10 -5 5 11 1 5 5 7 15 -8 8
14 RAFC IKARUS BSE 5 2 1 2 5 6 -1 7 6 0 0 6 0 7 -7 0 11 2 1 8 5 13 -8 7
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 0 3 1 3 5 -2 3 6 0 4 2 3 5 -2 4 10 0 7 3 6 10 -4 7
16 RAFC BUDAFOKI MTE II. 6 1 1 4 3 7 -4 4 6 0 1 5 1 10 -9 1 12 1 2 9 4 17 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 6 6 0 0 18 5 13 18 5 5 0 0 20 2 18 15 11 11 0 0 38 7 31 33
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 7 7 0 0 19 4 15 21 4 1 1 2 7 7 0 4 11 8 1 2 26 11 15 25
3 RAFC CSEPEL FC 4 4 0 0 10 3 7 12 5 3 0 2 10 9 1 9 9 7 0 2 20 12 8 21
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 8 5 3 10 7 3 2 2 11 7 4 11 12 6 3 3 19 12 7 21
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 9 5 4 8 7 4 0 3 21 12 9 12 11 6 2 3 30 17 13 20
6 RAFC UNIONE FC 6 1 1 4 8 19 -11 4 6 4 2 0 12 4 8 14 12 5 3 4 20 23 -3 18
7 RAFC REAC 6 2 3 1 7 6 1 9 6 2 3 1 9 7 2 9 12 4 6 2 16 13 3 18
8 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 3 3 0 8 3 5 12 5 1 2 2 7 8 -1 5 11 4 5 2 15 11 4 17
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 6 2 2 2 6 8 -2 8 5 2 1 2 6 4 2 7 11 4 3 4 12 12 0 15
10 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 1 1 4 8 11 -3 4 5 2 2 1 13 6 7 8 11 3 3 5 21 17 4 12
11 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 8 9 -1 6 6 1 2 3 6 9 -3 5 10 3 2 5 14 18 -4 11
12 RAFC IKARUS BSE 5 2 2 1 11 10 1 8 6 0 1 5 2 11 -9 1 11 2 3 6 13 21 -8 9
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 6 2 1 3 12 10 2 7 6 0 1 5 6 15 -9 1 12 2 2 8 18 25 -7 8
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 7 1 1 5 8 23 -15 4 5 1 0 4 5 14 -9 3 12 2 1 9 13 37 -24 7
15 RAFC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 5 1 1 3 4 9 -5 4 11 1 3 7 5 19 -14 6
16 RAFC RAFC 5 0 1 4 2 16 -14 1 6 1 2 3 8 19 -11 5 11 1 3 7 10 35 -25 6
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0---1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5--1 - 2--------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-----2 - 10 - 2-----1 - 10 - 2-
BUDAFOKI MTE II.
---3 - 0--3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0---------3 - 1--
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
--1 - 3-2 - 3-0 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1------3 - 3--1 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-----0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 02 - 1--2 - 1---3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
---2 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
-2 - 20 - 2--0 - 3---0 - 5-----0 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-4 - 3---1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

REAC

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
REAC
2020. 12. 31.
Kelen SC
2020. 12. 31.
Kelen SC
KELEN SC
INFO
REAC
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
11. 28. 16:00
REAC

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 28. 13:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple