Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 13. forduló

2020.11.14 - 11:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SVEDA MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ATTILA, LANTOS TAMÁS
BUDAFOKI MTE II.
ASR GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

HORVÁTH BARNABÁS

22'

1 - 0

 

HORVÁTH TAMÁS

56'

2 - 0

 

 

2 - 1

58'

BOROS KÁLMÁN MILÁN

 

2 - 2

63'

FEHÉR KENDE
HARSÁNYI DÁNIEL

68'

3 - 2

 

HAJAS BÁLINT

89'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 13 12 0 1 43 12 31 36 8.8
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 12 9 0 3 28 14 14 27 8.4
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 8 1 3 26 12 14 25 8.6
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 13 7 3 3 23 15 8 24 8.4
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 12 6 3 3 33 20 13 21 8.1
6 UNIONE FC UNIONE FC 13 6 3 4 23 23 0 21 8.1
7 REAC REAC 13 5 6 2 21 15 6 21 8.7
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  13 5 5 3 18 14 4 20 9.2
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 12 4 3 5 14 16 -2 15 9.3
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 11 4 2 5 16 19 -3 14 9.1
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 12 3 3 6 22 19 3 12 8.1
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 13 3 2 8 22 27 -5 11 8
13 IKARUS BSE IKARUS BSE 13 2 3 8 15 32 -17 9 8.9
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 13 2 1 10 13 40 -27 7 8.3
15 RAFC RAFC 12 1 4 7 13 38 -25 7 7.8
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 11 1 3 7 5 19 -14 6 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 6 4 2 0 6 1 5 14 7 5 2 0 12 1 11 17 13 9 4 0 18 2 16 31
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 6 3 2 1 8 4 4 11 6 4 2 0 8 1 7 14 12 7 4 1 16 5 11 25
3 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 6 1 0 7 0 7 19 6 0 4 2 1 3 -2 4 13 6 5 2 8 3 5 23
4 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 6 3 1 2 3 4 -1 10 7 3 4 0 6 2 4 13 13 6 5 2 9 6 3 23
5 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 7 5 2 0 10 0 10 17 5 1 2 2 2 4 -2 5 12 6 4 2 12 4 8 22
6 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 7 4 0 3 6 8 -2 12 6 2 3 1 5 2 3 9 13 6 3 4 11 10 1 21
7 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 2 2 1 7 6 1 8 7 4 0 3 9 6 3 12 12 6 2 4 16 12 4 20
8 CSEP-GÓL FC REAC 6 1 3 2 2 3 -1 6 7 3 1 3 5 4 1 10 13 4 4 5 7 7 0 16
9 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 6 1 4 1 2 3 -1 7 6 2 2 2 5 4 1 8 12 3 6 3 7 7 0 15
10 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 7 2 2 3 6 8 -2 8 6 1 2 3 3 6 -3 5 13 3 4 6 9 14 -5 13
11 CSEP-GÓL FC RAFC 5 0 3 2 2 5 -3 3 7 2 2 3 8 12 -4 8 12 2 5 5 10 17 -7 11
12 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 5 0 4 1 0 1 -1 4 11 1 8 2 1 3 -2 11
13 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 7 2 1 4 4 7 -3 7 6 0 1 5 1 10 -9 1 13 2 2 9 5 17 -12 8
14 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 3 3 1 6 -5 3 6 1 2 3 4 5 -1 5 12 1 5 6 5 11 -6 8
15 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 0 4 1 3 5 -2 4 6 0 4 2 3 5 -2 4 11 0 8 3 6 10 -4 8
16 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 7 2 1 4 5 10 -5 7 6 0 0 6 0 7 -7 0 13 2 1 10 5 17 -12 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 6 6 0 0 18 5 13 18 7 6 0 1 25 7 18 18 13 12 0 1 43 12 31 36
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 6 5 0 1 12 5 7 15 6 4 0 2 16 9 7 12 12 9 0 3 28 14 14 27
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 7 7 0 0 19 4 15 21 5 1 1 3 7 8 -1 4 12 8 1 3 26 12 14 25
4 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 6 4 1 1 12 8 4 13 7 3 2 2 11 7 4 11 13 7 3 3 23 15 8 24
5 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 2 3 0 12 8 4 9 7 4 0 3 21 12 9 12 12 6 3 3 33 20 13 21
6 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 7 2 1 4 11 19 -8 7 6 4 2 0 12 4 8 14 13 6 3 4 23 23 0 21
7 CSEP-GÓL FC REAC 6 2 3 1 7 6 1 9 7 3 3 1 14 9 5 12 13 5 6 2 21 15 6 21
8 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 4 3 0 10 4 6 15 6 1 2 3 8 10 -2 5 13 5 5 3 18 14 4 20
9 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 6 2 2 2 6 8 -2 8 6 2 1 3 8 8 0 7 12 4 3 5 14 16 -2 15
10 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 3 0 2 10 10 0 9 6 1 2 3 6 9 -3 5 11 4 2 5 16 19 -3 14
11 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 1 1 4 8 11 -3 4 6 2 2 2 14 8 6 8 12 3 3 6 22 19 3 12
12 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 7 3 1 3 16 12 4 10 6 0 1 5 6 15 -9 1 13 3 2 8 22 27 -5 11
13 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 7 2 2 3 13 21 -8 8 6 0 1 5 2 11 -9 1 13 2 3 8 15 32 -17 9
14 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 7 1 1 5 8 23 -15 4 6 1 0 5 5 17 -12 3 13 2 1 10 13 40 -27 7
15 CSEP-GÓL FC RAFC 5 0 1 4 2 16 -14 1 7 1 3 3 11 22 -11 6 12 1 4 7 13 38 -25 7
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 5 1 1 3 4 9 -5 4 11 1 3 7 5 19 -14 6
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5--1 - 2-----2 - 1--
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-----2 - 10 - 2-----1 - 10 - 2-
BUDAFOKI MTE II.
--4 - 23 - 0--3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0---1 - 2-1 - 0---3 - 1--
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
--1 - 3-2 - 3-0 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1-----3 - 33 - 3--1 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0---0 - 6-0 - 7---8 - 12 - 5---1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 02 - 1--2 - 1---3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
---2 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
-2 - 20 - 2--0 - 3---0 - 5-----0 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 0--1 - 6-4 - 3---1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

BUDAFOKI MTE II.

2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
RAFC
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
UNIONE FC
2021. 02. 20.
Ikarus BSE
2021. 02. 20.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
02. 20.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 02. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 02. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
02. 27.
CSEPEL FC
2021. 03. 06.
Goldball Park
2021. 03. 06.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
03. 06.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 13.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 03. 13.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
03. 13.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 20.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 03. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
03. 27.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 03.
Budai II. László Stadion
2021. 04. 03.
Budai II. László Stadion
REAC
04. 03.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 10.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 10.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
04. 10.
KELEN SC
2021. 04. 17.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 04. 17.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
04. 17.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 24.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 24.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
04. 24.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 01.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 01.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 01.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 08.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 08.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 08.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 15.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 15.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 15.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 22.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 29.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 29.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 29.
BUDAFOKI MTE II.

ASR GÁZGYÁR

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
02. 13. 11:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 06. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 06. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
ASR GÁZGYÁR
02. 06. 15:30
CSEPEL FC
2021. 02. 09. 20:30
Goldball Park
2021. 02. 09. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
02. 09. 20:30
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 20.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 20.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
02. 20.
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
02. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 06.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 06.
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 13.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 03. 13.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
03. 13.
REAC
2021. 03. 20.
Kelen SC
2021. 03. 20.
Kelen SC
KELEN SC
03. 20.
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 03. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
03. 27.
RAFC
2021. 04. 03.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 04. 03.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
04. 03.
ASR GÁZGYÁR
2021. 04. 10.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 10.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 10.
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 17.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 17.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 17.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 24.
Ikarus BSE
2021. 04. 24.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
04. 24.
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 01.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 01.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 01.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 08.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 08.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 08.
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 15.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 15.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 15.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 22.
Csepel Stadion
2021. 05. 22.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 22.
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 29.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 29.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 29.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple