Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 2. forduló

2020.08.28 - 20:30

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIRÁLY SZILVESZTER, LANTOS TAMÁS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

KASZAI GÁBOR

 

0 - 2

30'

SZABÓ TIBOR

 

0 - 3

67'

KULCSÁR TAMÁS
BÁNK LEVENTE BARNABÁS

72'

1 - 3

 

ZIMERMANN ZOLTÁN

88'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 2 2 0 0 8 2 6 6 14
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 2 5 6 9.5
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 6.5
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 1 0 0 5 2 3 3 15
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 0 1 8 6 2 3 11
6 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 6 4 2 3 4
7 UNIONE FC UNIONE FC 2 1 0 1 4 4 0 3 8.5
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 12.5
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 2 3 -1 3 7.5
10 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 2 4 -2 3 5
11 REAC REAC 2 0 2 0 2 2 0 2 12.5
12 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  2 0 1 1 3 4 -1 1 6
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 10
14 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 7
15 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 0 2 3 7 -4 0 6
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 1 13 -12 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 1 5 6
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 RAFC KELEN SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
6 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
7 RAFC UNIONE FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 RAFC BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 RAFC CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 RAFC REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 8 2 6 6
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
5 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 8 6 2 3
6 RAFC BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 4 2 3
7 RAFC UNIONE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3
8 RAFC ASR GÁZGYÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 RAFC REAC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
12 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
13 RAFC CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 13 -12 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----------1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
-2 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0---------
CSEP-GÓL FC
0 - 1----------------
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
-----------------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--------------
IKARUS BSE
-----------8 - 1-----
KELEN SC
--------------3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---------
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
----1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-------------1 - 1---
UNIONE FC
-----1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
----------------2 - 3

Meccsek

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
10. 21. 20:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 12. 31.
Ikarus BSE
2020. 12. 31.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
12. 31.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
INFO
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 03. 15:00
Goldball Park
2020. 10. 03. 15:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
10. 03. 15:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 10. 16:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
10. 16. 20:30
REAC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
10. 24. 13:30
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
10. 30. 20:30
RAFC
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
11. 05. 19:45
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 13. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 13. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 13. 20:30
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
11. 21. 13:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR

UNIONE FC

2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEPEL FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
09. 26. 18:00
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
10. 03. 11:00
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
10. 10. 14:00
UNIONE FC
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
10. 17. 11:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
10. 24. 13:30
UNIONE FC
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
10. 31. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 07. 11:00
UNIONE FC
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
11. 14. 18:00
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 11. 21. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
11. 21. 11:00
IKARUS BSE
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
11. 28. 11:00
UNIONE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple