Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 22. forduló

2021.04.01 - 19:30

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, BENCZE ANDRÁS
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 21 18 2 1 70 17 53 56 9.6
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 20 16 1 3 53 17 36 49 9.3
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 21 13 4 4 45 25 20 43 8.2
4 REAC REAC 21 10 9 2 45 23 22 39 9.1
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 19 10 4 5 59 30 29 34 8.7
6 UNIONE FC UNIONE FC 20 9 5 6 42 37 5 32 8
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 19 9 4 6 30 22 8 31 9.2
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  22 8 7 7 34 30 4 31 8.6
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 21 8 6 7 32 28 4 30 8.8
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 22 7 5 10 33 36 -3 26 8.6
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 21 6 5 10 21 31 -10 23 8
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 19 4 3 12 30 43 -13 15 8.4
13 RAFC RAFC 20 3 6 11 22 52 -30 15 8.7
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 20 3 3 14 23 51 -28 12 8.4
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 20 2 5 13 9 43 -34 11 7.2
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 22 3 1 18 18 81 -63 10 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 10 7 3 0 13 2 11 24 11 6 5 0 15 3 12 23 21 13 8 0 28 5 23 47
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 10 5 4 1 12 5 7 19 10 7 3 0 15 2 13 24 20 12 7 1 27 7 20 43
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 12 7 5 0 13 1 12 26 9 4 3 2 8 6 2 15 21 11 8 2 21 7 14 41
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 6 3 2 17 10 7 21 8 4 0 4 10 8 2 12 19 10 3 6 27 18 9 33
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 10 4 3 3 5 7 -2 15 9 4 5 0 7 2 5 17 19 8 8 3 12 9 3 32
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 11 6 1 4 11 12 -1 19 9 3 3 3 8 6 2 12 20 9 4 7 19 18 1 31
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 9 2 4 3 7 5 2 10 12 6 3 3 13 7 6 21 21 8 7 6 20 12 8 31
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 10 7 2 1 9 2 7 23 12 0 7 5 2 9 -7 7 22 7 9 6 11 11 0 30
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 3 4 3 7 6 1 13 12 2 5 5 6 7 -1 11 22 5 9 8 13 13 0 24
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 10 1 6 3 2 7 -5 9 11 4 3 4 9 6 3 15 21 5 9 7 11 13 -2 24
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 10 3 4 3 7 7 0 13 10 2 4 4 9 15 -6 10 20 5 8 7 16 22 -6 23
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 11 2 7 2 6 9 -3 13 10 0 7 3 5 8 -3 7 21 2 14 5 11 17 -6 20
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 1 4 3 1 6 -5 7 12 1 6 5 3 8 -5 9 20 2 10 8 4 14 -10 16
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 10 3 1 6 7 12 -5 10 9 1 2 6 2 11 -9 5 19 4 3 12 9 23 -14 15
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 12 2 4 6 7 14 -7 10 10 1 2 7 3 19 -16 5 22 3 6 13 10 33 -23 15
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 2 3 5 6 12 -6 9 10 0 0 10 2 13 -11 0 20 2 3 15 8 25 -17 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 10 9 1 0 32 6 26 28 11 9 1 1 38 11 27 28 21 18 2 1 70 17 53 56
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 10 8 1 1 26 7 19 25 10 8 0 2 27 10 17 24 20 16 1 3 53 17 36 49
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 12 11 1 0 31 8 23 34 9 2 3 4 14 17 -3 9 21 13 4 4 45 25 20 43
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 4 1 16 9 7 16 12 6 5 1 29 14 15 23 21 10 9 2 45 23 22 39
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 6 4 1 36 15 21 22 8 4 0 4 23 15 8 12 19 10 4 5 59 30 29 34
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 11 4 2 5 21 27 -6 14 9 5 3 1 21 10 11 18 20 9 5 6 42 37 5 32
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 10 5 2 3 15 13 2 17 9 4 2 3 15 9 6 14 19 9 4 6 30 22 8 31
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 10 5 4 1 16 9 7 19 12 3 3 6 18 21 -3 12 22 8 7 7 34 30 4 31
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 11 6 1 4 22 16 6 19 10 2 5 3 10 12 -2 11 21 8 6 7 32 28 4 30
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 4 2 4 16 12 4 14 12 3 3 6 17 24 -7 12 22 7 5 10 33 36 -3 26
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 10 3 3 4 8 14 -6 12 11 3 2 6 13 17 -4 11 21 6 5 10 21 31 -10 23
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 10 3 2 5 20 22 -2 11 9 1 1 7 10 21 -11 4 19 4 3 12 30 43 -13 15
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 10 2 2 6 9 25 -16 8 10 1 4 5 13 27 -14 7 20 3 6 11 22 52 -30 15
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 3 2 5 18 28 -10 11 10 0 1 9 5 23 -18 1 20 3 3 14 23 51 -28 12
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 0 3 5 2 17 -15 3 12 2 2 8 7 26 -19 8 20 2 5 13 9 43 -34 11
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 12 1 1 10 9 41 -32 4 10 2 0 8 9 40 -31 6 22 3 1 18 18 81 -63 10
 
1908 SZAC BUDAPEST
-1 - 01 - 00 - 2-2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 1-2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 2-4 - 0---2 - 12 - 22 - 0
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4--2 - 10 - 2--1 - 00 - 0-1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-2 - 24 - 23 - 01 - 2-3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-1 - 1-0 - 6-0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-4 - 11 - 0--5 - 11 - 2-1 - 0---3 - 13 - 16 - 0
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
0 - 41 - 21 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 00 - 5--3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 111 - 0---2 - 43 - 33 - 3-5 - 11 - 14 - 1
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-4 - 0-0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5-1 - 5-1 - 1
KELEN SC
--2 - 04 - 19 - 0-5 - 02 - 1--2 - 12 - 01 - 1-3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0-3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 02 - 2-4 - 03 - 2-2 - 1-3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 31 - 3-1 - 00 - 5--2 - 4-2 - 20 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 26 - 1----2 - 2--1 - 01 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--1 - 12 - 23 - 0-2 - 0-1 - 02 - 4-0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 03 - 25 - 21 - 6-4 - 3-2 - 4-1 - 10 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1-2 - 10 - 01 - 25 - 01 - 21 - 0---1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
INFO
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 19. 19:00
BUDAFOKI MTE II.
2021. 06. 30.
Csepel Stadion
2021. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
INFO
IKARUS BSE
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 25. 16:00
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 01. 18:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 08. 16:30
KELEN SC
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 15. 17:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 22. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 22. 18:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29. 17:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 06. 30.
Goldball Park
2021. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
INFO
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
04. 23. 20:30
KELEN SC
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 01. 16:30
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 07. 20:30
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 16. 17:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 21. 20:30
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 28. 20:30
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch