Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 27. forduló

2021.05.08 - 11:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SVEDA MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÓRÉ BALÁZS, MILAVECZ PÉTER
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

HARSÁNYI DÁNIEL

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

38'

TÓTH MÁTÉ
TÓTH MÁTÉ

39'

2 - 1

 

HORVÁTH TAMÁS

45'

3 - 1

 

 

3 - 2

62'

MEGYERI MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 27 21 3 3 78 22 56 66 9
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 27 21 2 4 70 20 50 65 8.8
3 REAC REAC 27 16 9 2 62 28 34 57 8.7
4 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 27 15 6 6 55 33 22 51 9.1
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 27 13 6 8 75 46 29 45 8.4
6 UNIONE FC UNIONE FC 27 12 7 8 58 47 11 43 8.1
7 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  27 11 7 9 46 36 10 40 8.7
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 27 10 8 9 39 33 6 38 8.6
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 27 9 6 12 40 45 -5 33 8.4
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 27 9 6 12 32 39 -7 33 8.5
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 27 8 7 12 31 37 -6 31 8.4
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 27 9 3 15 47 55 -8 30 8
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 27 6 6 15 24 56 -32 24 8.3
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 27 4 7 16 32 60 -28 19 8.7
15 RAFC RAFC 27 3 8 16 28 75 -47 17 8.3
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 27 3 1 23 21 106 -85 10 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 13 7 4 2 17 6 11 25 14 10 4 0 18 2 16 34 27 17 8 2 35 8 27 59
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 13 8 5 0 15 2 13 29 14 6 5 3 16 7 9 23 27 14 10 3 31 9 22 52
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 13 7 6 0 13 1 12 27 14 5 6 3 11 10 1 21 27 12 12 3 24 11 13 48
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 12 5 4 3 12 6 6 19 15 8 4 3 15 7 8 28 27 13 8 6 27 13 14 47
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 15 8 4 3 23 13 10 28 12 5 1 6 12 13 -1 16 27 13 5 9 35 26 9 44
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 14 7 3 4 15 15 0 24 13 4 6 3 9 6 3 18 27 11 9 7 24 21 3 42
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 12 7 2 3 9 4 5 23 15 2 7 6 5 12 -7 13 27 9 9 9 14 16 -2 36
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 15 4 6 5 5 9 -4 18 12 4 6 2 8 7 1 18 27 8 12 7 13 16 -3 36
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 14 7 1 6 15 13 2 22 13 3 3 7 6 13 -7 12 27 10 4 13 21 26 -5 34
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 14 2 8 4 5 9 -4 14 13 4 5 4 10 7 3 17 27 6 13 8 15 16 -1 31
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 13 4 5 4 10 10 0 17 14 2 6 6 6 9 -3 12 27 6 11 10 16 19 -3 29
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 4 9 2 8 9 -1 21 12 0 8 4 5 10 -5 8 27 4 17 6 13 19 -6 29
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 13 3 6 4 8 10 -2 15 14 2 5 7 11 21 -10 11 27 5 11 11 19 31 -12 26
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 12 3 5 4 7 7 0 14 15 1 8 6 5 11 -6 11 27 4 13 10 12 18 -6 25
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 14 2 4 8 7 16 -9 10 13 2 2 9 4 26 -22 8 27 4 6 17 11 42 -31 18
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 14 2 6 6 7 14 -7 12 13 0 2 11 3 15 -12 2 27 2 8 17 10 29 -19 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 13 11 2 0 37 6 31 35 14 10 1 3 41 16 25 31 27 21 3 3 78 22 56 66
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 13 10 1 2 39 9 30 31 14 11 1 2 31 11 20 34 27 21 2 4 70 20 50 65
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 12 7 4 1 26 13 13 25 15 9 5 1 36 15 21 32 27 16 9 2 62 28 34 57
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 13 11 2 0 31 8 23 35 14 4 4 6 24 25 -1 16 27 15 6 6 55 33 22 51
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 15 8 5 2 46 20 26 29 12 5 1 6 29 26 3 16 27 13 6 8 75 46 29 45
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 14 6 3 5 34 32 2 21 13 6 4 3 24 15 9 22 27 12 7 8 58 47 11 43
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 12 6 4 2 18 11 7 22 15 5 3 7 28 25 3 18 27 11 7 9 46 36 10 40
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 8 2 5 29 19 10 26 12 2 6 4 10 14 -4 12 27 10 8 9 39 33 6 38
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 13 6 2 5 22 16 6 20 14 3 4 7 18 29 -11 13 27 9 6 12 40 45 -5 33
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 15 5 4 6 15 20 -5 19 12 4 2 6 17 19 -2 14 27 9 6 12 32 39 -7 33
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 14 5 3 6 16 18 -2 18 13 3 4 6 15 19 -4 13 27 8 7 12 31 37 -6 31
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 14 6 2 6 29 29 0 20 13 3 1 9 18 26 -8 10 27 9 3 15 47 55 -8 30
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 12 3 3 6 12 20 -8 12 15 3 3 9 12 36 -24 12 27 6 6 15 24 56 -32 24
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 14 4 4 6 25 34 -9 16 13 0 3 10 7 26 -19 3 27 4 7 16 32 60 -28 19
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 13 2 4 7 12 32 -20 10 14 1 4 9 16 43 -27 7 27 3 8 16 28 75 -47 17
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 14 1 1 12 10 50 -40 4 13 2 0 11 11 56 -45 6 27 3 1 23 21 106 -85 10
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 01 - 01 - 00 - 20 - 12 - 02 - 00 - 04 - 3-1 - 32 - 20 - 4-0 - 10 - 22 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 51 - 12 - 11 - 2-4 - 04 - 00 - 1-2 - 12 - 22 - 0
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-1 - 20 - 46 - 00 - 22 - 10 - 2-1 - 01 - 00 - 0-1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
1 - 02 - 24 - 23 - 01 - 2-3 - 55 - 01 - 2-3 - 21 - 10 - 2-4 - 31 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 01 - 01 - 27 - 1-1 - 10 - 5-1 - 11 - 00 - 6-0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-4 - 11 - 0-6 - 05 - 11 - 2-1 - 06 - 01 - 2-3 - 13 - 16 - 0
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
0 - 41 - 21 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 00 - 5-1 - 43 - 30 - 1-0 - 5-1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
5 - 10 - 01 - 02 - 32 - 14 - 111 - 01 - 12 - 0-2 - 43 - 33 - 3-5 - 11 - 14 - 1
IKARUS BSE
1 - 11 - 00 - 04 - 03 - 30 - 63 - 10 - 70 - 2-1 - 28 - 12 - 5-1 - 5-1 - 1
KELEN SC
-2 - 02 - 04 - 19 - 00 - 05 - 02 - 1--2 - 12 - 01 - 1-3 - 23 - 02 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0-3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 02 - 2-4 - 03 - 2-2 - 10 - 03 - 0
RAFC
-2 - 20 - 20 - 41 - 00 - 31 - 3-1 - 00 - 5-2 - 22 - 4-2 - 20 - 41 - 1
REAC
0 - 10 - 02 - 12 - 11 - 13 - 26 - 14 - 3---2 - 2--1 - 01 - 14 - 0
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--1 - 12 - 23 - 00 - 12 - 0-1 - 02 - 4-0 - 02 - 01 - 1-2 - 12 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 22 - 2-6 - 01 - 23 - 03 - 25 - 21 - 6-4 - 35 - 32 - 4-1 - 10 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
4 - 13 - 1-2 - 10 - 01 - 25 - 01 - 21 - 02 - 1--1 - 30 - 0-0 - 22 - 3

Meccsek

BUDAFOKI MTE II.

2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 12. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 12. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
RAFC
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 07. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
UNIONE FC
2021. 02. 20. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 02. 20. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BUDAFOKI MTE II.
2021. 02. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 02. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEPEL FC
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 11. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 11. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
KELEN SC
2021. 04. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 15. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 15. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 22. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 22. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 29. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 29. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.

PÉNZÜGYŐR SE

2020. 08. 21. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 08. 21. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 15:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 05. 15:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 19. 15:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 03. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 24. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 31. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 21. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 01. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 15. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 29. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->