Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 3. forduló

2020.09.05 - 11:00

Budapest, A.S.R. Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH I. TAMÁS, DIENES ANDRÁS
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

53'

GOMBKÖTŐ ÁRPÁD PÉTER
JÓZSI GYÖRGY

68'

1 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 3 3 0 0 13 2 11 9 11.7
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 10 4 6 9 10.7
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 10.5
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  3 1 1 1 5 4 1 4 10.3
5 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 10.3
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 3 4 -1 4 7.3
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 1 0 0 5 2 3 3 13
8 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 0 1 8 6 2 3 13
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 1 0 1 4 3 1 3 10.5
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 6 6 0 3 6.7
11 UNIONE FC UNIONE FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 8.3
12 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 2 4 -2 3 3.5
13 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 5 8 -3 3 7.7
14 REAC REAC 3 0 2 1 4 5 -1 2 7
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 1 7 -6 1 7
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 1 15 -14 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 5 0 5 9
2 RAFC KELEN SC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 1 0 3 0 3 7
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 2 0 2 7
4 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 RAFC UNIONE FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 3 2 1 6
6 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
7 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
12 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 1 -1 2
13 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
14 RAFC REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 10 0 10 6 3 3 0 0 13 2 11 9
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 10 4 6 9
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 1 1 5 4 1 4
5 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 3 4 -1 4
7 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
8 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 8 6 2 3
9 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
10 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 5 2 3 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 6 6 0 3
11 RAFC UNIONE FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
12 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
13 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 5 8 -3 3
14 RAFC REAC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
15 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----------1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5--------
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
-----------------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--------------
IKARUS BSE
-----------8 - 1-----
KELEN SC
--------------3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1----3 - 2----
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
----1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------------2 - 01 - 1---
UNIONE FC
-1 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
----------------2 - 3

Meccsek

ASR GÁZGYÁR

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
09. 30. 16:00
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
09. 26. 15:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 03. 11:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
10. 10. 15:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 17. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 24. 11:00
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
10. 31. 17:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 07. 11:00
UNIONE FC
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
11. 14. 11:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 21. 11:00
CSEPEL FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
09. 26. 15:00
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
10. 03. 14:30
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 10. 16:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 17. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
10. 17. 17:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 24. 13:30
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 01. 13:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 07. 16:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 14. 13:30
KELEN SC
2020. 11. 21. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
11. 21. 13:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 28. 13:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple