Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2020.09.12 - 16:30

Budapest, Testvériség SE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
HORVÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESZLER CSABA, TÓTH I. TAMÁS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
90'
45'

Gólok

OROSZ ÁKOS

18'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 4 4 0 0 15 3 12 12 9.5
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 3 0 1 11 6 5 9 4.8
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 3 0 0 8 3 5 9 11.3
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 1 1 8 5 3 7 8.8
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  4 2 1 1 6 4 2 7 9
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 5 4 1 7 10.3
7 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 9 -2 6 11.5
8 REAC REAC 4 1 2 1 6 6 0 5 8
9 UNIONE FC UNIONE FC 4 1 1 2 6 7 -1 4 6.5
10 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 1 1 2 4 5 -1 4 6.3
11 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 1 0 2 8 7 1 3 11.3
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 5 5 0 3 8.3
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 7 8 -1 3 8.3
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 1 0 2 5 9 -4 3 5.7
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 1 7 -6 1 5
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 1 15 -14 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 6 1 5 10
2 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 3 0 0 3 0 3 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 3 0 3 10
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 8 1 7 9
4 RAFC KELEN SC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 2 0 4 1 3 8
5 RAFC UNIONE FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 3 1 7
6 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
7 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 3 3 0 4
8 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 6 -3 4
9 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
12 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 1 -1 3
13 RAFC REAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 2 2 1 3 -2 2
14 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 2 0 0 10 0 10 6 4 4 0 0 15 3 12 12
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 11 6 5 9
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 2 2 6 3 3 0 0 8 3 5 9
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 8 5 3 7
5 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 2 1 1 6 4 2 7
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 7 9 -2 6
8 RAFC REAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 2 1 6 6 0 5
9 RAFC UNIONE FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 1 2 6 7 -1 4
10 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 5 -1 4
11 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 1 0 2 8 7 1 3
12 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 5 0 3
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 0 3 7 8 -1 3
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 0 2 5 9 -4 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5--------
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5----------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0------------1 - 1-
IKARUS BSE
-----------8 - 1-----
KELEN SC
----------2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1----3 - 2----
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0---2 - 01 - 1---
UNIONE FC
-1 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----1 - 2----------2 - 3

Meccsek

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RAFC
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
INFO
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 01. 13:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
11. 05. 19:45
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
11. 14. 17:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 21. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 21. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
11. 21. 10:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 28. 13:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

IKARUS BSE

2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
RAFC
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
12. 02. 19:30
CSEPEL FC
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
INFO
IKARUS BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 01. 13:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
11. 07. 17:00
IKARUS BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 15. 13:00
REAC
2020. 11. 21. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
11. 21. 11:00
IKARUS BSE
2020. 11. 29. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 29. 13:00
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple