Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2020.09.11 - 18:30

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
RÁBEL ALFRÉD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKETE LÁSZLÓ, APKÓ TAMÁS
REAC
ASR GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

SZÁNTÓ DÁNIEL
NAGY GERGŐ

23'

1 - 1

 

KINDLIK ÁDÁM

87'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 4 4 0 0 15 3 12 12 9.3
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 3 0 1 11 6 5 9 5.8
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 3 0 0 8 3 5 9 11.7
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  4 2 1 1 6 4 2 7 8.8
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 5 4 1 7 9.5
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 9 -2 6 10.8
7 REAC REAC 4 1 2 1 6 6 0 5 7.5
8 UNIONE FC UNIONE FC 4 1 1 2 6 7 -1 4 8
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 1 1 2 4 5 -1 4 7
10 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 1 1 3 5 -2 4 6.3
11 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 1 0 2 8 7 1 3 11.3
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 2 1 0 1 5 4 1 3 5.5
13 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 5 5 0 3 8.3
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 7 8 -1 3 8.3
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 1 7 -6 1 4.3
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 1 15 -14 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 6 1 5 10
2 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 3 0 0 3 0 3 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 3 0 3 10
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 8 1 7 9
4 RAFC KELEN SC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 2 0 4 1 3 8
5 RAFC UNIONE FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 3 1 7
6 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 3 1 2 4
7 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 2 4 -2 4
8 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 6 -3 4
9 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
12 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 1 -1 3
13 RAFC REAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 2 2 1 3 -2 2
14 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 2 0 0 10 0 10 6 4 4 0 0 15 3 12 12
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 11 6 5 9
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 2 2 6 3 3 0 0 8 3 5 9
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 2 1 1 6 4 2 7
5 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
6 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 7 9 -2 6
7 RAFC REAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 2 1 6 6 0 5
8 RAFC UNIONE FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 1 2 6 7 -1 4
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 5 -1 4
10 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 1 1 3 5 -2 4
11 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 1 0 2 8 7 1 3
12 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 5 0 3
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 0 3 7 8 -1 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5--------
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
-----------------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0------------1 - 1-
IKARUS BSE
-----------8 - 1-----
KELEN SC
----------2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1----3 - 2----
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0---2 - 01 - 1---
UNIONE FC
-1 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----1 - 2----------2 - 3

Meccsek

REAC

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
09. 26. 18:00
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
10. 03. 11:00
REAC
2020. 10. 10. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 10. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
10. 10. 17:00
CSEPEL FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
10. 16. 20:30
REAC
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
10. 24. 17:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
10. 31. 10:00
REAC
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 07. 16:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 15. 13:00
REAC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 21. 13:00
REAC
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 28. 16:00
RAFC

ASR GÁZGYÁR

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
09. 30. 16:00
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
09. 26. 15:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 03. 11:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
10. 10. 15:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 17. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 24. 11:00
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
10. 31. 17:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 07. 11:00
UNIONE FC
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
11. 14. 11:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 21. 11:00
CSEPEL FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple