Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 5. forduló

2020.09.19 - 11:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
GELB TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESZLER CSABA, DOBÓ GÁBOR
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 4 4 0 0 15 3 12 12 9.3
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 15 6 9 12 6.6
3 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 10 4 6 10 9.6
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  5 3 1 1 8 4 4 10 9.8
5 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 3 0 0 8 3 5 9 12.3
6 REAC REAC 5 2 2 1 7 6 1 8 8.4
7 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 1 1 8 8 0 7 8.8
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 9 -2 6 11.3
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 1 1 2 4 5 -1 4 6
10 UNIONE FC UNIONE FC 5 1 1 3 6 12 -6 4 7.2
11 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 1 0 2 8 7 1 3 11.3
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 1 0 2 5 5 0 3 5.7
13 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 5 5 0 3 9.7
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 10 13 -3 3 8.8
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 3.5
16 RAFC RAFC 4 0 0 4 1 19 -18 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 0 7 9 2 1 1 0 2 1 1 4 5 4 1 0 9 1 8 13
2 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 3 0 0 3 0 3 9 2 0 2 0 0 0 0 2 5 3 2 0 3 0 3 11
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 8 1 7 9
4 RAFC KELEN SC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 2 0 4 1 3 8
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 5 5 0 7
6 RAFC UNIONE FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 1 2 4 5 -1 7
7 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 2 0 2 5 5 1 3 1 2 1 1 6
8 RAFC REAC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 2 2 2 3 -1 5
9 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 3 2 1 4
10 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 1 3 4 9 -5 4
11 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
13 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
14 RAFC CSEP-GÓL FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 3 1 0 2 -2 3
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 4 0 0 4 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 2 0 0 10 0 10 6 4 4 0 0 15 3 12 12
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 11 3 8 9 2 1 0 1 4 3 1 3 5 4 0 1 15 6 9 12
3 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 1 0 7 1 6 7 5 3 1 1 10 4 6 10
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 0 1 4 3 1 3 5 3 1 1 8 4 4 10
5 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 2 2 6 3 3 0 0 8 3 5 9
6 RAFC REAC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 2 1 7 6 1 8
7 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 6 7 -1 3 4 2 1 1 8 8 0 7
8 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 7 9 -2 6
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 5 -1 4
10 RAFC UNIONE FC 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 1 1 0 4 3 1 4 5 1 1 3 6 12 -6 4
11 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 1 0 2 8 7 1 3
12 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 0 2 5 5 0 3
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 5 0 3
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 8 7 1 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 1 0 4 10 13 -3 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 3 0 0 3 0 8 -8 0 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 1 3 1 9 -8 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 4 0 0 4 1 19 -18 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------------0 - 1----
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0------------1 - 1-
IKARUS BSE
-----------8 - 1-----
KELEN SC
----------2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0---2 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----1 - 2----------2 - 3

Meccsek

UNIONE FC

2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEPEL FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
10. 03. 11:00
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
10. 10. 14:00
UNIONE FC
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
10. 17. 11:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
10. 24. 13:30
UNIONE FC
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
10. 31. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 07. 11:00
UNIONE FC
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
11. 14. 18:00
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 11. 21. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
11. 21. 11:00
IKARUS BSE
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
11. 28. 11:00
UNIONE FC

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
10. 03. 14:30
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 10. 16:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 17. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
10. 17. 17:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 24. 13:30
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 01. 13:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 07. 16:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 14. 13:30
KELEN SC
2020. 11. 21. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
11. 21. 13:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 28. 13:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple