Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 5. forduló

2020.09.30 - 16:00

Budapest, A.S.R. Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
HORVÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ, LANTOS TAMÁS
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

53'

TÍMÁRI NORMAN

 

0 - 2

84'

BALOGH BENCE BÉLA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 5 5 0 0 17 3 14 15 9.8
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 15 6 9 12 6.2
3 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 10 4 6 10 10.8
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 3 1 1 13 8 5 10 10.4
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  5 3 1 1 8 4 4 10 9.8
6 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 3 0 0 8 3 5 9 11
7 REAC REAC 5 2 2 1 7 6 1 8 9.4
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 2 1 2 14 7 7 7 11
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 9 -2 6 12.5
10 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 1 1 2 9 8 1 4 10.5
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 5 1 1 3 4 7 -3 4 4.8
12 UNIONE FC UNIONE FC 5 1 1 3 6 12 -6 4 6
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 10 13 -3 3 7.4
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 0 4 6 18 -12 3 6.2
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 4
16 RAFC RAFC 4 0 0 4 1 19 -18 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 0 7 9 2 1 1 0 2 1 1 4 5 4 1 0 9 1 8 13
2 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 3 0 0 3 0 3 9 2 0 2 0 0 0 0 2 5 3 2 0 3 0 3 11
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 0 1 5 4 1 6 5 3 1 1 7 5 2 10
4 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 8 1 7 9
5 RAFC KELEN SC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 2 1 0 3 0 3 7 5 2 3 0 4 1 3 9
6 RAFC UNIONE FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 1 2 4 5 -1 7
7 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 2 0 2 5 5 1 3 1 2 1 1 6
8 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 1 2 1 4 -3 1 2 1 1 0 3 1 2 4 5 1 2 2 4 5 -1 5
9 RAFC REAC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 2 2 2 3 -1 5
10 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 2 0 4 2 2 5 5 1 2 2 4 6 -2 5
11 RAFC IKARUS BSE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 1 2 4 5 -1 4
12 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 1 3 4 9 -5 4
13 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 2 3 -1 4
14 RAFC CSEP-GÓL FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 3 1 0 2 -2 3
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 4 0 0 4 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 2 2 0 0 5 3 2 6 3 3 0 0 12 0 12 9 5 5 0 0 17 3 14 15
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 11 3 8 9 2 1 0 1 4 3 1 3 5 4 0 1 15 6 9 12
3 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 1 0 7 1 6 7 5 3 1 1 10 4 6 10
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 0 1 11 7 4 6 5 3 1 1 13 8 5 10
5 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 0 1 4 3 1 3 5 3 1 1 8 4 4 10
6 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 2 2 6 3 3 0 0 8 3 5 9
7 RAFC REAC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 2 1 7 6 1 8
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 2 1 0 11 2 9 7 5 2 1 2 14 7 7 7
9 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 7 9 -2 6
10 RAFC IKARUS BSE 2 1 1 0 9 2 7 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 1 2 9 8 1 4
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 1 1 3 4 7 -3 4
12 RAFC UNIONE FC 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 1 1 0 4 3 1 4 5 1 1 3 6 12 -6 4
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 8 7 1 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 1 0 4 10 13 -3 3
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 0 3 1 14 -13 0 2 1 0 1 5 4 1 3 5 1 0 4 6 18 -12 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 3 0 0 3 0 8 -8 0 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 1 3 1 9 -8 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 4 0 0 4 1 19 -18 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2--------
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5-----0 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0------------1 - 1-
IKARUS BSE
-----------8 - 1----1 - 1
KELEN SC
----------2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0---2 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----1 - 2----------2 - 3

Meccsek

ASR GÁZGYÁR

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 12. 31.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 12. 31.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
12. 31.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
INFO
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 07. 11:00
UNIONE FC
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
11. 14. 11:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 21. 11:00
CSEPEL FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR

KELEN SC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 31.
Csepel Stadion
2020. 12. 31.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
12. 31.
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
INFO
KELEN SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
11. 08. 13:30
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 14. 13:30
KELEN SC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 21. 13:00
REAC
2020. 11. 29. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 29. 13:00
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple