Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 5. forduló

2020.09.19 - 16:00

Budapest, Csep-Gól FC Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BARTIS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BUSAI ATTILA, RÁBEL ALFRÉD
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

63'

OROSZ ÁKOS

 

0 - 2

70'

ROSTA LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 5 5 0 0 17 3 14 15 10
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 4 0 0 14 3 11 12 11
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 15 6 9 12 6.6
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 10 4 6 10 10.8
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 3 1 1 13 8 5 10 10.4
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  5 3 1 1 8 4 4 10 10
7 REAC REAC 5 2 2 1 7 6 1 8 9.6
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 2 1 2 14 7 7 7 10.4
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 9 -2 6 12.3
10 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 5 1 1 3 4 7 -3 4 5.2
11 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 1 1 3 9 14 -5 4 9
12 UNIONE FC UNIONE FC 5 1 1 3 6 12 -6 4 5.6
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 10 13 -3 3 7
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 0 4 6 18 -12 3 6.6
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 4.5
16 RAFC RAFC 4 0 0 4 1 19 -18 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 0 7 9 2 1 1 0 2 1 1 4 5 4 1 0 9 1 8 13
2 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 6 0 6 9 4 4 0 0 10 1 9 12
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 3 0 0 3 0 3 9 2 0 2 0 0 0 0 2 5 3 2 0 3 0 3 11
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 0 1 5 4 1 6 5 3 1 1 7 5 2 10
5 RAFC KELEN SC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 2 1 0 3 0 3 7 5 2 3 0 4 1 3 9
6 RAFC UNIONE FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 1 2 4 5 -1 7
7 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 2 0 2 5 5 1 3 1 2 1 1 6
8 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 1 2 1 4 -3 1 2 1 1 0 3 1 2 4 5 1 2 2 4 5 -1 5
9 RAFC REAC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 2 2 2 3 -1 5
10 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 2 0 4 2 2 5 5 1 2 2 4 6 -2 5
11 RAFC IKARUS BSE 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 4 7 -3 4
12 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 1 3 4 9 -5 4
13 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 2 3 -1 4
14 RAFC CSEP-GÓL FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 3 1 0 2 -2 3
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 4 0 0 4 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 2 2 0 0 5 3 2 6 3 3 0 0 12 0 12 9 5 5 0 0 17 3 14 15
2 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 10 2 8 9 4 4 0 0 14 3 11 12
3 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 11 3 8 9 2 1 0 1 4 3 1 3 5 4 0 1 15 6 9 12
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 1 0 7 1 6 7 5 3 1 1 10 4 6 10
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 0 1 11 7 4 6 5 3 1 1 13 8 5 10
6 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 0 1 4 3 1 3 5 3 1 1 8 4 4 10
7 RAFC REAC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 2 1 7 6 1 8
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 2 1 0 11 2 9 7 5 2 1 2 14 7 7 7
9 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 7 9 -2 6
10 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 1 1 3 4 7 -3 4
11 RAFC IKARUS BSE 3 1 1 1 9 8 1 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 1 3 9 14 -5 4
12 RAFC UNIONE FC 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 1 1 0 4 3 1 4 5 1 1 3 6 12 -6 4
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 8 7 1 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 1 0 4 10 13 -3 3
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 0 3 1 14 -13 0 2 1 0 1 5 4 1 3 5 1 0 4 6 18 -12 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 3 0 0 3 0 8 -8 0 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 1 3 1 9 -8 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 4 0 0 4 1 19 -18 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2--------
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5-----0 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0------------1 - 1-
IKARUS BSE
-----0 - 6-----8 - 1----1 - 1
KELEN SC
----------2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0---2 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----1 - 2----------2 - 3

Meccsek

CSEP-GÓL FC

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2021. 02. 17. 19:00
Ikarus BSE
2021. 02. 17. 19:00
Ikarus BSE
RAFC
02. 17. 19:00
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 12. 20:30
Goldball Park
2021. 02. 12. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
02. 12. 20:30
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 03. 18:30
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
02. 20.
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 27.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 02. 27.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
02. 27.
REAC
2021. 03. 06.
Kelen SC
2021. 03. 06.
Kelen SC
KELEN SC
03. 06.
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 13.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 03. 13.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
03. 13.
RAFC
2021. 03. 20.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 03. 20.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
03. 20.
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 27.
Ikarus BSE
2021. 03. 27.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
03. 27.
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 03.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 03.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 03.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 10.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 10.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 10.
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 17.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 17.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 17.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 04. 24.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 24.
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 01.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 01.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 01.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 08.
CSEPEL FC
2021. 05. 15.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 15.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 15.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 22.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 22.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 22.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RAFC
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 17. 18:30
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 20.
Budai II. László Stadion
2021. 02. 20.
Budai II. László Stadion
REAC
02. 20.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 27.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 02. 27.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
02. 27.
KELEN SC
2021. 03. 06.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 03. 06.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
03. 06.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 03. 13.
Ikarus BSE
2021. 03. 13.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
03. 13.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 03. 20.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 03. 20.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
03. 20.
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 27.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2021. 03. 27.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
03. 27.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 03.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 04. 03.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
04. 03.
ASR GÁZGYÁR
2021. 04. 10.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 10.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
04. 10.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 17.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 04. 17.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
04. 17.
UNIONE FC
2021. 04. 24.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 24.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
04. 24.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 01.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 01.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 01.
CSEPEL FC
2021. 05. 08.
Goldball Park
2021. 05. 08.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 08.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 15.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 15.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 15.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 22.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 29.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 29.
1908 SZAC BUDAPEST
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple