Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

2020.09.26 - 15:00

Budapest, Rákosmenti TK Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
NYEKITA BENJAMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESZLER CSABA, AGÓCS RÓBERT
RAFC
ASR GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

CZINEGE JÁNOS BENCE

 

0 - 2

32'

BALLÓ HAROLD NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 5 5 0 0 20 3 17 15 10.2
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 4 1 1 15 6 9 13 6
3 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 4 1 1 11 4 7 13 10.5
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  6 3 2 1 8 4 4 11 8.8
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 3 1 1 12 9 3 10 8
6 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 3 0 1 9 7 2 9 9.5
7 REAC REAC 6 2 3 1 8 7 1 9 9
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 5 2 1 2 6 5 1 7 8.2
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 2 0 2 8 6 2 6 10
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 0 3 8 12 -4 6 11
11 UNIONE FC UNIONE FC 6 1 2 3 7 13 -6 5 6.7
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 1 1 2 9 8 1 4 12
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 6 1 0 5 10 14 -4 3 7.5
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 1 0 3 5 10 -5 3 5.3
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 2 10 -8 2 5.4
16 RAFC RAFC 5 0 0 5 1 21 -20 0 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 0 7 9 3 1 2 0 2 1 1 5 6 4 2 0 9 1 8 14
2 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 3 1 0 3 0 3 10 2 0 2 0 0 0 0 2 6 3 3 0 3 0 3 12
3 RAFC KELEN SC 3 1 2 0 3 1 2 5 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 2 0 6 1 5 11
4 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 1 0 5 1 4 7 4 3 1 0 9 2 7 10
5 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 2 0 2 0 2 5 6 2 3 1 3 1 2 9
6 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 2 2 1 6 6 0 8
7 RAFC REAC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 2 2 3 3 0 8
8 RAFC UNIONE FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 3 1 1 1 3 2 1 4 6 2 1 3 4 6 -2 7
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 3 2 1 4 5 1 3 1 4 3 1 6
10 RAFC CSEP-GÓL FC 4 1 2 1 1 2 -1 5 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
11 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4 4 1 1 2 3 4 -1 4
12 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 1 1 0 0 2 0 2 3 4 1 1 2 2 4 -2 4
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 1 1 4 4 10 -6 4
14 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 3 0 0 3 0 4 -4 0 4 1 0 3 3 5 -2 3
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 3 2 2 5 -3 3
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 5 0 0 5 1 10 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 3 3 0 0 10 3 7 9 2 2 0 0 10 0 10 6 5 5 0 0 20 3 17 15
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 11 3 8 9 3 1 1 1 4 3 1 4 6 4 1 1 15 6 9 13
3 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 4 3 1 6 3 2 1 0 7 1 6 7 6 4 1 1 11 4 7 13
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 2 0 4 1 3 8 2 1 0 1 4 3 1 3 6 3 2 1 8 4 4 11
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 2 1 0 1 6 7 -1 3 5 3 1 1 12 9 3 10
6 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 5 6 -1 6 4 3 0 1 9 7 2 9
7 RAFC REAC 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 3 1 8 7 1 9
8 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 0 2 3 3 0 3 5 2 1 2 6 5 1 7
9 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 6 6 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 0 2 8 6 2 6
10 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 2 0 3 8 12 -4 6
11 RAFC UNIONE FC 3 0 0 3 2 9 -7 0 3 1 2 0 5 4 1 5 6 1 2 3 7 13 -6 5
12 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 3 0 1 2 1 7 -6 1 4 1 1 2 9 8 1 4
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 8 7 1 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 6 1 0 5 10 14 -4 3
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 1 0 3 5 10 -5 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 1 0 1 0 1 1 0 1 5 0 2 3 2 10 -8 2
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 5 0 0 5 1 21 -20 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1------1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------------0 - 1----
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-----------8 - 1-----
KELEN SC
------5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1----------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2----------2 - 3

Meccsek

RAFC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
RAFC
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RAFC
2020. 12. 31. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 12. 31. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
12. 31. 16:00
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
10. 03. 17:00
RAFC
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
10. 10. 14:00
UNIONE FC
2020. 10. 17. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 17. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
10. 17. 10:00
RAFC
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
10. 24. 13:30
CSEPEL FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
10. 30. 20:30
RAFC
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
11. 07. 13:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
11. 14. 13:30
RAFC
2020. 11. 21. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
11. 21. 13:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 28. 16:00
RAFC

ASR GÁZGYÁR

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
INFO
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 03. 11:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
10. 10. 15:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 17. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
10. 24. 11:00
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
10. 31. 17:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 07. 11:00
UNIONE FC
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
11. 14. 11:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 21. 11:00
CSEPEL FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple