Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 7. forduló

2020.10.03 - 11:00

Budapest, A.S.R. Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SVEDA MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENCZE ANDRÁS, KIRÁLY GERGŐ
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

53'

TÓTH ÁKOS
SERGŐ MÁRTON

62'

1 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 7 7 0 0 28 4 24 21 10.6
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 17 6 11 16 7.4
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 7 5 1 1 19 10 9 16 9.1
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 7 4 1 2 12 6 6 13 10.1
5 CSEPEL FC CSEPEL FC 5 4 0 1 11 8 3 12 8.2
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  7 3 3 1 9 5 4 12 8.6
7 REAC REAC 7 3 3 1 10 7 3 12 10.3
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 3 1 3 18 10 8 10 9.6
9 IKARUS BSE IKARUS BSE 6 2 2 2 11 9 2 8 11.7
10 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 7 2 2 3 7 8 -1 8 6.9
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 2 0 4 8 13 -5 6 11
12 UNIONE FC UNIONE FC 7 1 2 4 8 19 -11 5 5.6
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 7 1 1 5 9 26 -17 4 7.1
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 7 1 0 6 10 16 -6 3 6.7
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 2 12 -10 2 4.8
16 RAFC RAFC 6 0 1 5 4 24 -20 1 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 3 1 0 7 0 7 10 7 4 3 0 10 1 9 15
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 7 0 7 10 3 1 2 0 2 1 1 5 7 4 3 0 9 1 8 15
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 3 0 1 6 4 2 9 7 4 2 1 9 6 3 14
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 3 1 0 3 0 3 10 3 0 3 0 0 0 0 3 7 3 4 0 3 0 3 13
5 RAFC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 2 0 10 3 7 11
6 RAFC REAC 3 1 2 0 2 1 1 5 4 2 0 2 2 2 0 6 7 3 2 2 4 3 1 11
7 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 3 0 3 1 2 6 7 2 4 1 4 2 2 10
8 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 3 1 1 1 3 2 1 4 7 1 5 1 4 3 1 8
9 RAFC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 2 3 7 3 0 0 3 0 4 -4 0 6 2 1 3 5 6 -1 7
10 RAFC UNIONE FC 4 1 0 3 1 8 -7 3 3 1 1 1 3 2 1 4 7 2 1 4 4 10 -6 7
11 RAFC CSEP-GÓL FC 4 1 2 1 1 2 -1 5 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 4 1 1 2 -1 7
12 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 3 1 1 1 3 3 0 4 7 1 3 3 6 9 -3 6
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 5 -5 1 3 1 2 0 4 2 2 5 7 1 3 3 4 7 -3 6
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 3 6 -3 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 1 5 4 11 -7 4
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 1 3 -2 2 6 0 3 3 2 6 -4 3
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 0 1 3 3 9 -6 1 6 0 1 5 3 12 -9 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 3 3 0 0 10 3 7 9 4 4 0 0 18 1 17 12 7 7 0 0 28 4 24 21
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 4 4 0 0 13 3 10 12 3 1 1 1 4 3 1 4 7 5 1 1 17 6 11 16
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 4 3 0 1 13 8 5 9 7 5 1 1 19 10 9 16
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 4 3 1 6 4 2 1 1 8 3 5 7 7 4 1 2 12 6 6 13
5 RAFC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 0 1 5 6 -1 6 5 4 0 1 11 8 3 12
6 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 2 0 4 1 3 8 3 1 1 1 5 4 1 4 7 3 3 1 9 5 4 12
7 RAFC REAC 3 1 2 0 4 3 1 5 4 2 1 1 6 4 2 7 7 3 3 1 10 7 3 12
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1 0 3 7 8 -1 3 3 2 1 0 11 2 9 7 7 3 1 3 18 10 8 10
9 RAFC IKARUS BSE 3 2 1 0 10 2 8 7 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 2 2 2 11 9 2 8
10 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 3 1 0 2 3 3 0 3 7 2 2 3 7 8 -1 8
11 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 1 0 3 4 7 -3 3 6 2 0 4 8 13 -5 6
12 RAFC UNIONE FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 3 1 2 0 5 4 1 5 7 1 2 4 8 19 -11 5
13 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 1 3 4 17 -13 1 3 1 0 2 5 9 -4 3 7 1 1 5 9 26 -17 4
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 8 9 -1 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 7 1 0 6 10 16 -6 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 0 2 4 2 12 -10 2
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 4 17 -13 1 6 0 1 5 4 24 -20 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0----0 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1------1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---------8 - 1----1 - 1
KELEN SC
------5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0--4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1----------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2--------2 - 3

Meccsek

ASR GÁZGYÁR

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 12. 31.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 12. 31.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
12. 31.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
INFO
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 07. 11:00
UNIONE FC
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
11. 14. 11:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 21. 11:00
CSEPEL FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RAFC
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 10. 22. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
INFO
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
11. 05. 19:45
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
11. 14. 17:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 21. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 21. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
11. 21. 10:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 28. 13:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple